Terminarz okręgówki 12.07.2006r.
Poznaliśmy oficjalny terminarz rozgrywek słupskiej klasy okręgowej seniorów w sezonie 2006/07. Tak jak podaliśmy wcześniej pierwszym rywalem MKS-u będzie na wyjeździe Start Miastko. Ten mecz odbędzie się w sobotę 12 sierpnia o godz. 17:00. Trzy dni później 15 sierpnia również o 17:00 zagramy u siebie z beniaminkiem ligi Leśnikiem Cewice.
Już w trzeciej serii spotkań czeka czerwono-niebieskich mecz derbowy z Koralem Dębnica. Druga potyczka derbowa, z Piastem Człuchów odbędzie się także na wyjeździe 1 października w 9 kolejce. Najbardziej atrakcyjnie, jeśli wziąć pod uwagę gry u siebie, zapowiadają się mecze z faworytami ligi Gryfem 95 Słupsk (24 września - 8 kolejka) i Pogonią Lębork (12 listopada - 15 seria). Pomorski ZPN tak jak w ubiegłym sezonie zastrzegł możliwość rozegrania pierwszej kolejki rundy rewanżowej jeszcze jesienią. Jeśli zatem pozwolą na to warunki atmosferyczne piłkarze wybiegną na boiska dodatkowo 19 listopada.
Nie ma jeszcze informacji o terminarzu klasy okręgowej juniorów A i B. Najprawdopodobniej wśród juniorów starszych rywalizować będzie w naszej grupie tylko 7 drużyn, natomiast grupa juniorów młodszych ma liczyć 11 klubów. Początek rozgrywek młodych piłkarzy w sobotę 26 sierpnia.