Kawczak i Zabrocki "emkaesiakami" 13.03.2014r.
Mimo, iż zarówno Michał Kawczak, jak i Dariusz Zabrocki od stycznia uczestniczyli w cyklu przygotowawczym do rundy wiosennej i rozgrywali sparingi, kwestia ich uprawnienia do gry w naszym klubie została sfinalizowana dopiero w tym tygodniu. Możemy więc oficjalnie zakomunikować, że obaj dołączyli do kadry drużyny seniorów.

W przypadku Kawczaka został on pozyskany z Piasta Człuchów na mocy transferu czasowego na okres do 30 czerwca 2014r. Wypożyczony do MKS-u 20-latek w przeszłości reprezentował też Juve Uniechów i Korala Dębnica. Występujący przeważnie na prawym boku linii pomocy zawodnik jest mieszkańcem Uniechowa. W meczach kontrolnych prezentował równą, dobrą dyspozycję, a także był bardzo skuteczny (pięć goli w sześciu grach).

Zabrocki z kolei miał status wolnego zawodnika po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją. Dotychczas wiele lat bronił barw człuchowskiego Piasta, obecnie podjął próbę powrotu do sportu, już w czerwono-niebieskiej koszulce. W spotkaniach towarzyskich przed ligą ustawiany był na lewej stronie bloku defensywnego i z każdym sparingiem coraz lepiej czuł się na boisku.

Obydwu nowym piłkarzom teamu znad Debrzynki życzymy powodzenia i jak największej satysfakcji z gry w klubie!