Grand Prix, zakładówka, turnieje juniorów... 06.02.2014r.
Weekend 8/9 lutego 2014r. będzie obfitował w szereg interesujących wydarzeń sportowych w Debrznie. Od przedpołudnia do późnego wieczora w obydwa dni hala Zespołu Szkół zatętni życiem i w zasadzie każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego.

Rozpoczniemy w sobotni poranek (godz.9.30), kiedy to do trzeciej w sezonie 2013/2014 edycji pingpongowego turnieju o "Grand Prix" przystąpi młodzież ucząca się w szkołach podstawowych, gimnazjach i szkołach ponadgimnazjalnych. Zapraszamy jak zawsze zarówno tych, którzy regularnie uczestniczą w cyklu, ale również nowych miłośników tej dyscypliny.

Po zakończeniu zmagań przy tenisowych stołach przyjdzie czas na XIV wydanie Mistrzostw Zakładów Pracy (i Przyjaciół) Debrzna w halowej piłce nożnej. Po wtorkowym zebraniu organizacyjnym wiadomo już, że do rywalizacji zgłosiło się siedem ekip: Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy, Dobrynka sp. z o.o., Ochotnicza Straż Pożarna, Megalux Lipka, Straż Miejska, J.W. 3775 Nieżychowice i PPZ Przybkowo. Zwraca uwagę powrót do gry tego ostatniego zespołu, niegdyś stałego bywalca imprezy, który poprzednio startował dość dawno temu, bo w 2009r.

Nazajutrz, czyli w niedzielę obiektem zawładną dużo młodsi futboliści. O godz.10.00 zaczniemy II zimowy turniej halowej piłki nożnej juniorów B (roczniki 1997-1998) z udziałem Sparty Złotów, Polonii Jastrowie, Krajny Sępólno Krajeńskie, Piasta Człuchów i MKS-u Debrzno. Pięć godzin potem swoje zawody zainaugurują w podobnej imprezie juniorzy C, czyli zawodnicy urodzeni w latach 1999-2000. Tutaj w stawce jest aż sześć drużyn: Sparta Złotów, Chojniczanka Chojnice, Chojniczanka II Chojnice, Piast Człuchów, Krajna Sepólno Krajeńskie i MKS Debrzno. Dla obydwu teamów czerwono-niebieskich prowadzonych przez Łukasza Płóciennika będzie to więc trudny, ale z pewnością pożyteczny sprawdzian.

Zachęcamy kibiców do odwiedzenia szkolnej sali i kibicowania wybranemu teamowi zakładowemu (w pierwszy dzień) i rzecz oczywista młodym "emkaesiakom" (w drugi dzień)!