Osłabieni i bez punktów 03.06.2006r.
Niepowodzeniem zakończyły się ostatnie mecze sezonu 2005/06 juniorów MKS-u. Tak jak jesienią dwukrotnie ulegliśmy Kaszubii Studzienice. Obydwa zespoły udały się do Studzienic mocno osłabione, ale mimo to liczyliśmy po cichu na korzystne rezultaty, zwłaszcza w juniorach młodszych. Niestety ich porażka 1:5 mówi wszystko i kosztowała nasz zespół utratę miejsca na podium w końcowej tabeli.
Debrznianie dobrze rozpoczęli mecz, gdyż po golu Bartłomieja Licy wygrywaliśmy 1:0. Jeszcze do przerwy miejscowi objęli jednak prowadzenie, a po zmianie stron dołożyli następne 3 trafienia. Na domiar złego strzciliśmy po czerwonej kartce Błażeja Rosińskiego.
Juniorzy starsi mimo luk w składzie ambitnie walczyli do momentu utraty pierwszej bramki i zejścia z boiska za "akcję ratunkową" (zagranie ręką piłki zmierzającej do bramki) Tomasza Łopieńskiego. Ostatecznie czerwono-niebiescy zakończyli ligę na piątym miejscu.

Juniorzy starsi:
Kaszubia Studzienice - MKS Debrzno 3:0 (0:0)
Skład: K.Grzechnik - Seryca, Łopieński, Czaja, Zblewski - Kaczyński, Kulesza, Ł.Jażdzewski, Zuba - D.Dudek, Rosiński (46 Królikiewicz)
Juniorzy młodsi:
Kaszubia Studzienice - MKS Debrzno 5:1 (2:1)
Bramka dla MKS-u: Bartłomiej Lica (23)

Skład: Wołek - Bronowicki, Szymanówka, Rudnik, Borkowski - Królikiewicz (41 Rosiński), Ł.Dudzic, W.Taras, K.Dudzic - Lica, Klejdysz