ZSS Chemik na czele Młodzieżowej Ligi Halowej 15.01.2014r.
Ruszyliśmy z halówką dla młodzieży z roczników 1997-2000 i nie było źle, taki najbardziej lapidarny komentarz ciśnie się na klawiaturę po pierwszych meczach. Różnie kształtowała się w minionych tygodniach liczba zgłaszanych do rozgrywek ekip, ale w szkolnej hali stawiło się ich w końcu sześć, co jest frekwencją przyzwoitą.

Po króciutkim omówieniu szczegółów regulaminowych i losowaniu przystąpiliśmy do premierowych trzech serii spotkań. Wszystkie potyczki (pojedyncza trwała 2x8 minut) sędziował Łukasz Płóciennik. Naturalnie, tak jak można było wcześniej przewidzieć, poziom gier był zróżnicowany, ale pasji i ambicji nie zabrakło nikomu, więc trzy godziny aktywnie spędzone na boisku nie były czasem straconym.

Na razie na pozycji lidera znajduje się team o intrygującej nazwie ZSS Chemik Biały Bór. Drużyna złożona jest z zawodników MKS-u uczących się w szkołach ponadgimnazjalnych w Człuchowie, Bydgoszczy i Białym Borze, stąd trzy części składowe jej szyldu. Najciekawszym starciem dnia była konfrontacja "białoborzan" z Tsunami, po zaciętym przebiegu zakończona nieznacznym zwycięstwem przodowników ligi. Na szczycie klasyfikacji strzelców usadowił się Krzysztof Szawarniak z ZSS, zdobywca siedmiu bramek.

W najbliższą sobotę 18 stycznia od godz.16.00 druga porcja dziewięciu spotkań edycji 2013/2014.

I, II, III, kolejka- 11 stycznia 2014r.

Wyniki i zdobywcy goli:

The Best- Tsunami 0:5 (0:2)
P. Wons 3, W. Grabowski, P. Maszczak

Okoń A.K. Akwarium- FC Anrufen 4:2 (2:0)
B. Szulc 3, Mich. Bucholc- G. Mateusiak 2

Real Madryt- ZSS Chemik 0:14 (0:6)
J. Kierzek 5, K. Szawarniak 4, M. Gryta 3, J. Kaczmarek 2

The Best- FC Anrufen 0:2 (0:0)
D. Kleist 2

Okoń A.K. Akwarium- ZSS Chemik 0:4 (0:3)
M. Romanek 2, K. Szawarniak 2

Tsunami- Real Madryt 6:1 (2:0)