"Dyzio" postrzelał 13.11.2013r.
Dla Przyjaciół Radosnego Futbolu siąpiący deszcz i niska temperatura nie były żadnymi przeszkodami, aby pobiegać za futbolówką. 10 listopada popołudnie na "Orliku" należało do nich i z pewnością nie żałowali ci, którzy zdecydowali się wziąć udział w imprezie, której pomysłodawcą był Adam Łukaszewski.
Do zawodów przystąpiło łącznie dwadzieścia osób, podzielonych drogą losowania na trzy zespoły. Tym razem nie silono się na wymyślne nazwy, po prostu poszczególne drużyny oznaczono literami "A", "B" i "C", a rywalizowano systemem dwurundowym. Jak wiadomo podstawowym kryterium było ukończenie trzydziestu lat, a tym dodatkowym, pomocniczym, też uprawniającym do udziału była waga co najmniej 95 kg w przypadku młodszych zawodników. Tak zakwalifikowano do gry Bartłomieja Grochowinę, natomiast "dzikie karty" otrzymali Jarosław Małys i bramkarz Damian Smoliński. W imprezie brylował Radosław Petrecki. "Dyzio", spełniający notabene podwójnie warunek uczestnictwa (wagowo jak najbardziej też), raz za razem dziurawił siatkę bramki rywali i z dorobkiem dziewięciu goli okazał się najskuteczniejszym strzelcem. Nic dziwnego, że jego team wygrał turniej, tocząc wyrównany bój tylko w pierwszym meczu. Wyniki to jedno, a i tak na pierwszym planie była atmosfera, tradycyjnie na wskroś sportowa. Dziękujemy A. Łukaszewskiemu i Danielowi Hnatczakowi za catering (kiełbaski i grochówka), obsługiwany sprawnie przez Jerzego "Kibola" Pelowskiego. Gwizdka używał (rzadko, wszak wzajemny szacunek panował na boisku) Robert Szychowski. Kolejna okazja do spotkania w podobnym gronie pod koniec grudnia, w szkolnej hali, podczas "Debrzno 30+"!

Wyniki i strzelcy goli:

A-B 0:1 Petrecki
B-C 5:1 Petrecki 5- Hnatczak
A-C 1:6 Kisełyczka- Sadowski 4, Hnatczak 2
B-A 4:0 Petrecki 3, Grochowina
C-B 0:4 Grochowina 3, Kostiureczko
C-A 1:1 Hnatczak- Małys

Tabela:

1. B	 12	14-1
2. C	 4	8-11
3. A	 1	2-12

Składy zespołów: