Miłe niespodzianki juniorów 13.05.2006r.
Kiedy jest ku temu sposobność chwalimy młodzież MKS-u. Tym razem rzeczywiście jest za co. MKS urwał punkty zdecydowanym liderom w obu grupach klasy okręgowej - Bytovii Bytów. Mecze zakończyły się bezbramkowymi remisami, co jest wielką rzadkością w juniorskim futbolu.
Debrznianie zagrali bardzo ambitnie, twardo, chwilami ostro (lecz nie brutalnie, jak to niektórzy z rywali próbowali wmówić po meczach) i sprawili naprawdę miłe niespodzianki. Gdyby jeszcze Piotr Grzechnik w meczu juniorów starszych miał lepiej ustawiony celownik i wykorzystał jedną z dwóch doskonałych sytuacji zadowolenie byłoby pełne. Tak czy inaczej Bytovia straciła jedyne jak dotąd punkty w rozgrywkach juniorów A właśnie w Debrznie. Goście lepiej operowali piłką, ładnie konstruowali akcje, ale byli nieskuteczni pod naszą bramką strzeżoną w obu spotkaniach przez debiutanta (!) na tej pozycji Wojciech Szeligę.
Następne mecze czerwono-niebiescy rozegrają w Korzybiu 20 maja o godz. 12:00 i 14:00.

Juniorzy starsi:
MKS Debrzno - Bytovia Bytów 0:0
Skład: Szeliga - Szczepański, Ł.Jażdżewski (46 Drapała), Łopieński, Seryca (84 Borkowski) - Zuba (71 Klejdysz), Zblewski, Kulesza (32 Brzeziński), Kaczyński - P.Grzechnik, Mazur

Juniorzy młodsi:
MKS Debrzno - Bytovia Bytów 0:0
Skład: Szeliga - Szymanówka, A.Taras, Bronowicki, Bucholc - Drapała (41 Rosiński), Ł.Dudzic (53 Klejdysz), Borkowski (58 W.Taras), Romanowski (47 Piekarski) - Lica, K.Dudzic