Turniej Przyjaciół Radosnego Futbolu 04.11.2013r.
Termin? 10 listopada 2013r. godz.15.00. Miejsce? Boisko "Orlik" przy Stadionie Miejskim. Uczestnicy? Amatorzy piłki nożnej dobrej jakości.... Organizatorzy? Inicjatywa wyszła od Adama Łukaszewskiego, drobnego wsparcia udzielił jej Miejski Klub Sportowy.
W czym rzecz? Zapraszamy wszystkich, którzy chcą po prostu w miłym towarzystwie, bez nadęcia, na luzie, w przyjaznej atmosferze, pokopać futbolówkę, albo jak usłyszelibyśmy gdzie indziej "haratnąć w gałę", do zgłoszenia się i wzięcia udziału w zawodach Przyjaciół Radosnego Futbolu. W imprezie mogą wystąpić zawodnicy którzy mają ukończone 30 wiosen, a jeśli ktoś nie spełnia tego warunku, jest zobowiązany podołać drugiemu kryterium kwalifikacyjnemu, a mianowicie po wejściu na wagę wskazówka musi zatrzymać się co najmniej na liczbie 95. Kilogramów, a jakże... Turniej przeznaczony jest dla mieszkańców miasta i gminy Debrzno, byłych lub obecnych piłkarzy nieistniejącego Żagla oraz obecnie działającego MKS-u, jak również osób przebywających poza naszym regionem na co dzień, a wcześniej związanych z grodem nad Debrzynką. Regulamin zatem podobny do tego stworzonego przy okazji halowego, świąteczno-noworocznego spotkania pod nazwą "Debrzno 30+", do którego zbliżającej się powolutku trzeciej edycji też można już powoli zacząć się sposobić. Ważne zastrzeżenie: nie formujemy samodzielnie ekip, które zagrają w niedzielę, gdyż dosłownie na kilkanaście minut przed premierowym gwizdkiem drogą losowania stworzymy drużyny. Naturalnie "rozstawimy" przy tym bramkarzy tak, aby do nich doszlusowali pozostali. Do zobaczenia za sześć dni, zapisy do godz.14.45. Obecność obowiązkowa!