ARCHIWUM AKTUALNOŚCI
Ładny gol na osłodę 15.09.2013r.
W 19 min. meczu juniorów D1 z Czarnymi Czarne podopieczni Sebastiana Stalki wyprowadzili szybki atak, Mateusz Trela otrzymał dobre podanie, wyprzedził obrońcę, przytomnie zapanował nad futbolówką i strzałem w długi róg pokonał golkipera.
W tym momencie było 1:1, bowiem dwie minuty wcześniej przyjezdni objęli prowadzenie. Wyrównujące trafienie Treli było jednym z nielicznych chwil radości w trakcie niedzielnego przedpołudnia. Rywale pod koniec I połowy znowu zdobyli bramkę, najładniejszą zresztą w całym spotkaniu (uderzenie z kilkunastu metrów lewą nogą), a w drugich trzydziestu minutach dołożyli jeszcze dwie. W 52 min. zrobiło się 1:3 (główka po rzucie wolnym), a w 56. minucie po kontrze, w okresie małej przewagi "emkaesiaków", Szymon Kalla wyciągał piłkę z siatki czwarty raz. Goście mieli szerszy, bardziej wyrównany skład i zgarnęli komplet punktów zasłużenie. Dla najmłodszych zawodników MKS-u to kolejne doświadczenie i nauka. Dodatkową trudność stanowił fakt, że w grze uczestniczyło tym razem tylko dziesięciu debrznian, bo kilka osób było chorych i nie mogło stawić się na zbiórkę. Kolejny sprawdzian umiejętności w niedzielę 22 września o godz.17.00 w Bytowie, gdzie zagramy z zespołem U-2.

MKS Debrzno - Czarni Czarne 1:4 (1:2)
Bramka dla MKS-u: Mateusz Trela (19)
MKS: Kalla - P. Barczewski, Blank, Kamowski, Maciak, Marzec, Nykiel, Pałubicki, Sikorski, Trela