Miłe złego początki 29.04.2006r.
To nie była udana sobota dla drużyn juniorskich MKS-u. Ponieśliśmy dwie porażki na własnym boisku, mimo iż obydwa mecze rozpoczynały się od prowadzenia czerwono-niebieskich. Juniorom starszym na pocieszenie pozostał filmowy gol Tomasza Łopieńskiego. To pierwsze trafienie w lidze "Skały" w dość długiej przecież historii gry tego zawodnika w MKS-ie. Marny to jednak zysk, skoro kolejny raz tracimy punkty u siebie.
Tak stało się również w przypadku juniorów młodszych. Spotkanie z Piastem rozpoczęło się od kilku wymarzonych wręcz okazji na gole dla MKS-u. Wreszcie po indywidualnym rajdzie efektownym strzałem popisał się Krzysztof Dudzic. Niestety tuż przed przerwą po rzucie rożnym goście wyrównali i był to kluczowy moment potyczki. 20 minut po zmianie stron okazało się katastrofalne dla debrznian - Piast zdobył wtedy aż 4 gole. Ambitna walka naszego zespołu w końcówce zaowocowała trafieniem Patryka Borkowskiego w ostatniej minucie i zmniejszeniem rozmiarów przegranej.
6 maja o godz. 11:00 juniorzy młodsi zagrają w Warcinie z Garbarnią Kępice, ich starsi koledzy pauzują.

Juniorzy starsi:
MKS Debrzno - Czarni Czarne 2:4 (1:1)
Bramki dla MKS-u: Błażej Rosiński (28), Tomasz Łopieński (73)

Skład: K.Grzechnik - Szczepański, Łopieński, Kulesza, Seryca - Zuba, P.Grzechnik, Zblewski, Czaja - Rosiński, Mrozewski

Juniorzy młodsi:
MKS Debrzno - Piast Człuchów 2:5 (1:1)
Bramki dla MKS-u: Krzysztof Dudzic (27), Patryk Borkowski (80)

Skład: Kowalczyk - Szymanówka, A.Taras, Drapała, Bucholc - Żal, Bronowicki, Borkowski, W.Taras (68 Królikiewicz) - K.Dudzic, Klejdysz