Garbarnia też spasowała 02.09.2013r.
Po Sokole Wyczechy Garbarnia Kępice jest drugim klubem, który wycofał swój zespół z udziału w rozgrywkach klasy okręgowej juniorów B. Stało się to dosłownie na chwilę przed inauguracyjną serią, o czym poinformowała Komisja ds. Rozgrywek Podokręgu Słupskiego Pomorskiego ZPN.
Kępiczanie mieli występować w tej samej grupie co nasz MKS, a więc po ich rezygnacji liga została okrojona z dwunastu do dziesięciu drużyn. Za późno było na zmiany w układzie terminarza, stąd aż dwie pauzy w prawie wszystkich kolejkach, za wyjątkiem tej, w której miały zagrać ze sobą Sokół z Garbarnią. Zmodyfikowany (już chyba po raz ostatni) kalendarz spotkań można znaleźć TUTAJ.