Biali-Żółci 2:1 21.08.2013r.
Puchar Carlosa, a więc nagroda ufundowana przez Karola Gromowskiego, jednego z głównych organizatorów towarzyskiej potyczki byłych piłkarzy Żagla i MKS-u oraz ich Przyjaciół, która odbyła się 15 sierpnia na Stadionie Miejskim powędrował do drużyny "Białych".
Kibice obejrzeli w ciągu siedemdziesięciu minut rywalizacji trzy efektowne bramki znamionujące fakt, że chociaż uczestnicy spotkania w wielu przypadkach dawno już zawiesili buty na kołku, to jednak radzą sobie na futbolowej arenie całkiem, całkiem....Wynik otworzył Ireneusz Nowak, uderzając nie do obrony w 27. minucie. Piłka odbiła się po drodze od słupka i ugrzęzła w siatce. Po zmianie stron drugiego gola dla późniejszych zwycięzców zdobył Mirosław Kisełyczka w 50 min., a rezultat na 2:1 ustalił Jarosław Małys tuż przed końcem okolicznościowego meczu. "Carlosowi" w zorganizowaniu zawodów pomagali Adam Łukaszewski, Kisełyczka, Radosław Petrecki, Bartłomiej Matraszek i bar "Gama". Wszystkim serdecznie dziękujemy!

Biali-Żółci 2:1 (1:0)

1:0 Ireneusz Nowak (27)
2:0 Mirosław Kisełyczka (50)
2:1 Jarosław Małys (68)

Biali: Krzysztof Borkowski, Jacek Gospodarski, Mirosław Kisełyczka, Arkadiusz Lewenko, Mirosław Łepek, Adam Łukaszewski, Dariusz Łusewicz, Edward Marek, Artur Markiewicz, Ireneusz Nowak, Maciej Sadowski, Dariusz Stanecki

Żółci: Robert Białek, Mariusz Goryl, Bartłomiej Grochowina, Karol Gromowski, Daniel Janusz, Jarosław Małys, Bartłomiej Matraszek, Krzysztof Pawlukiewicz, Radosław Petrecki, Michał Pilarski, Robert Rutyna, Kamil Sieg, Marcin Wójtowicz, Radosław Wójtowicz