Stwórz zespół, zagraj w turnieju wakacyjnym 09.08.2013r.
To już po raz jedenasty będziemy bawić się w gronie dzieci i młodzieży w turnieju "dzikich" drużyn, który regularnie odbywa się nad Debrzynką od 2003r. Tak jak co roku zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych z tą różnicą, iż tym razem impreza będzie dwudniowa.
20 sierpnia (wtorek) o godz. 10.00 na gościnnym obiekcie "Orlik" przy Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym rozpoczną rywalizację uczniowie szkół podstawowych (osobno uczniowie klas I-III oraz IV-VI), natomiast dzień później, 21 sierpnia też o godz. 10.00 przystąpią do gry gimnazjaliści i ci, którzy uczęszczają do szkół ponadgimnazjalnych. Zasady dotyczące wieku są niezmienne, tzn np. za gimnazjalistów uważamy zawodników urodzonych w 1997r (i oczywiście młodszych). Podobnie będzie w najstarszej kategorii, czyli tegoroczni maturzyści mają prawo ostatni raz wziąć udział w naszych zawodach. Najmłodsi będą występować w składach pięciu piłkarzy w polu plus bramkarz, z kolei gimnazjaliści i ich starsi koledzy w formule 4+1. Do turnieju mogą się zgłaszać wszyscy chętni, a więc zarówno zrzeszeni w klubach sportowych, jak i niezrzeszeni, mieszkańcy Debrzna i okolic, ale również okolicznych miejscowości, oraz młodzież przebywająca czasowo w mieście na wakacjach. Na cztery najlepsze ekipy w każdym roczniku czekają pamiątkowe puchary i dyplomy, wyróżnimy też najlepszych strzelców, najmłodszego uczestnika oraz wzorem roku poprzedniego zespół (a w zasadzie dwa, bo we wtorek i w środę) za najbardziej oryginalną nazwę. Wszelkich informacji o przedsięwzięciu "Wakacje 2013" udzielamy pod numerem telefonu 609 266 529 lub osobiście codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00 w biurze MKS-u w budynku przy stadionie. Zgłoszenia poszczególnych teamów przyjmujemy najpóźniej na 30 minut przed rozpoczęciem imprezy w obydwa dni, tj. do godz. 9.30. MKS organizuje zmagania "dzikich" drużyn w ramach realizacji zadania publicznego "Od przedszkolaków po oldbojów-wszyscy na sportowo Debrzno 2013" dofinansowanego przez Miasto i Gminę Debrzno. Zapraszamy!