Na inaugurację z Brdą 25.07.2013r.
Poznaliśmy terminarz rozgrywek rundy jesiennej sezonu 2013/2014 w słupskiej klasie okręgowej seniorów. Zgodnie z przewidywaniami czerwono-niebiescy w premierowej kolejce wystąpią jako beniaminek na własnym boisku. Rywalem debrznian będzie klub, z którym rozegraliśmy najwięcej oficjalnych spotkań w historii, czyli Brda Przechlewo.
Ogółem nad Debrzynką kibice obejrzą w I rundzie osiem meczów, a przyjadą do nas oprócz przechlewian także ekipy Startu Miastko, KS Damnica, Pomorza II Potęgowo, Jantara Ustka, Czarnych Czarne, Diamentu Trzebielino i GTS Czarna Dąbrówka. Siedmiokrotnie podopieczni Pawła Władyczaka zaprezentują się na wyjazdach. Czekają nas podróże do Smołdzina, Dębnicy Kaszubskiej, Dębnicy, Studzienic, Jezierzyc, Bruskowa Wielkiego i Pęplina. Wkrótce ustalone zostaną dokładne terminy rozgrywania zawodów (sobota lub niedziela) oraz godziny ich rozpoczęcia. Trzeba nadmienić, że trzy kolejki spośród piętnastu obligatoryjnie odbędą się w tym samym dniu. Dotyczy to pierwszej (15 sierpnia), drugiej (18 sierpnia) i trzynastej (3 listopada) serii. Z pełną wersją kalendarza można zapoznać się TUTAJ.