MKS - Chrobry 21 lipca w Trzebielinie 15.07.2013r.
A jednak będzie baraż o miejsce w klasie okręgowej na sezon 2013/2014! Dziś w godzinach popołudniowych I Wiceprezes Pomorskiego Związku Piłki Nożnej Paweł Kryszałowicz poinformował nasz klub, że zadecydowano o przeprowadzeniu dodatkowego meczu o prawo gry w słupskiej okręgówce pomiędzy drużynami, które w poprzedniej edycji rozgrywek klasy A zajęły trzecie lokaty w swoich grupach, a więc Chrobrym Charbrowo i MKS-em Debrzno.
Spotkanie odbędzie się na neutralnym boisku w Trzebielinie w niedzielę 21 lipca 2013r. o godz.16.00. Jest oczywiste w tej sytuacji, że nie dojdzie do skutku zaplanowany na ten sam dzień sparing czerwono-niebieskich z Włókniarzem Okonek. Szerzej o potyczce z Chrobrym napiszemy w osobnym materiale wkrótce.