Akademia kończy sezon, pasowanie na piłkarza 21.06.2013r.
Akademia Piłkarska 2012 MKS Debrzno kończy swój pierwszy sezon działalności. Jutro, tj. 22 czerwca o godz.14.00 na "Orliku" przy Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym odbędzie się małe podsumowanie tego pierwszego okresu istnienia szkolenia najmłodszych adeptów futbolu przy debrzneńskim klubie.
Obie grupy (młodsza i starsza) odbędą pokazowy trening pod okiem Pawła Władyczaka i Arkadiusza Lewenko, będzie mieć miejsce symboliczne pasowanie na piłkarza oraz na "deser" mecze między Rodzicami i wychowankami Akademii. Dla młodziutkich zawodników przewidziano również miłą niespodziankę, ale o tym przekonają się oczywiście bezpośrednio na boisku. Zapraszamy!