Zmiany w terminarzu 23.05.2013r.
Do zakończenia rozgrywek w klasie okręgowej juniorów młodszych (B) pozostały trzy serie spotkań. Dwa z nich czerwono-niebiescy rozegrają poza Debrznem i w obydwu przypadkach w ostatnich dniach nastąpiły zmiany w "rozkładzie jazdy" w stosunku do wcześniejszych ustaleń.
Najbliższa potyczka z Tęczą w Brusach odbędzie się w sobotę 25 maja o godz.14.30, a nie jak planowano 26 maja o godz.11.00. Z kolei derby z Piastem Człuchów rozegramy we wtorek 28 maja o godz.17.00, a więc pięć dni wcześniej niż zakładano (2 czerwca godz.17.00). Powyższe decyzje zatwierdziła Komisja ds. Rozgrywek Podokręgu Słupskiego Pomorskiego Związku Piłki Nożnej na podstawie porozumień między klubami. O korekty w terminarzu prosił nasz klub, motywując to względami organizacyjnymi (głównie zobowiązaniami zawodowymi trenera Łukasza Płóciennika).