Zaczyna młodzież 11.04.2013r.
14 kwietnia meczami wyjazdowymi w Chojnicach z Florianem i Kolejarzem zainaugurują rundę wiosenną w klasie okręgowej drużyny juniorskie MKS-u. Starsza ekipa, prowadzona przez Sławomira Słonkę zajmuje w połowie sezonu piątą lokatę, natomiast młodsi piłkarze, trenowani przez Łukasza Płóciennika, plasują się na ostatnim, dziesiątym miejscu.
Nie wszystkie dokładne terminy i godziny spotkań w tej fazie edycji 2012/2013 są znane, na tę chwilę możemy podać daty potyczek, które rozegra MKS na własnym boisku. Tym razem jako pierwsi (zawsze o godz.11.00) będą wybiegać na murawę juniorzy młodsi, a ich rywale to kolejno Brda Przechlewo (sobota 20 kwietnia), Czarni Czarne (sobota 4 maja), Sparta Konarzyny (sobota 18 maja) i Bytovia Bytów (niedziela 9 czerwca). Z kolei juniorzy starsi podejmą (godz.13.30) Radunię Stężyca (20 kwietnia), Diament Trzebielino (4 maja), Koral Dębnica (18 maja) i Zawiszę Borzytuchom (9 czerwca). Zapraszamy kibiców!