"Dyzio" ograł Meble 15.01.2006r.
Kibice śledzący rokrocznie rozgrywki debrzneńskiej ligi halowej muszą przyznać, że tak zaciętej rywalizacji w czołówce dawno już nie oglądali. Krótkie spojrzenie na tabelę mówi wszystko: pięć drużyn ciągle ma nadzieję na główne trofeum. A gdyby tak na dodatek Ogrodowa uległa wczoraj Meblom sytuacja byłaby jeszcze bardziej zagmatwana. Wówczas cztery drużyny miałyby po 25 punktów, a piąta tylko oczko mniej...
Lider w być może kluczowym spotkaniu tegorocznego sezonu pokonał jednak Meble 4:2, ale w tej rywalizacji mieliśmy bardzo dużo: nie wykorzystany przedłużony rzut karny przez Dębnicę przy stanie 1:1, gol samobójczy Grzegorza Mendrka i co najistotniejsze znakomitą dyspozycję Radosława Petreckiego, autora hat-tricka.
Wcześniej oglądaliśmy równie ciekawy remisowy mecz Mebli ze Szczepanem, w którym do końca obie drużyny mogły przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Z remisu ucieszyły się inne zespoły walczące o mistrzostwo, a szczególnie FC Albatros i Przybkowo. Drużyny te zainkasowały po sześć punktów, przy czym na uwagę zasługują rozmiary zwycięstwa Albatrosa ze Spawaczami oraz skuteczna gra Przybkowa w drugiej części potyczki z Celtikiem wygranej... 8:0.
Po raz drugi nie popisał się Grom Stanisławka. Kolejny walkower fatalnie świadczy o ambitnym skądinąd zespole i rozbija program zawodów.
Wśród strzelców najwięcej zyskał Marcin Marchewka. Pięć goli zaaplikowanych Celtikowi w ciągu piętnastu minut wystarczyło do objęcia fotela lidera w tej klasyfikacji.
22 stycznia następne dwie serie rywalizacji i m.in. mecze Szczepan Sport - Ogrodowa oraz Przybkowo - FC Albatros.