Wiosenny terminarz 09.01.2013r.
Wczoraj informowaliśmy o planie przygotowań ekipy seniorów do rundy rewanżowej. Czas napisać o tym, w jakich terminach przyjdzie rywalizować czerwono-niebieskim o ligowe punkty i to nie tylko w dorosłej kategorii, lecz również w okregówce juniorów starszych i młodszych.
Jak napisaliśmy w poprzednim materiale pierwsza drużyna MKS-u zacznie rundę rewanżową 6/7 kwietnia od spotkania wyjazdowego z Lipniczanką Lipnica. Komisja Gier Podokręgu Słupskiego Pomorskiego ZPN spośród dwunastu pozostałych kolejek tej fazy rozgrywek dziesięć wyznaczyła w dni weekendowe. Jedynie osiemnasta seria (w tym potyczka GTS Czarna Dąbrówka - MKS) zaplanowana jest na 1/2 maja (środa/czwartek), a dwudziesta czwarta (a więc trzecia od końca) odbędzie się w środę 5 czerwca. W tym drugim przypadku to dość niespodziewana decyzja Komisji (liga w dzień powszedni), ale trudno z nią dyskutować. Debrznianom powinno być o tyle łatwiej, iż zagrają wówczas na własnym boisku, a rywalem będzie Myśliwiec Tuchomie. 15/16 czerwca zakończy się edycja 2012/2013 i najpóźniej wtedy poznamy ostateczne rozstrzygnięcia, czyli m.in. dwa zespoły, które wywalczą awans do klasy okręgowej. Nasza młodzież (obydwa teamy) zacznie II rundę tydzień po seniorach, tj.13/14 kwietnia, natomiast finisz sezonu wyznaczono na 8/9 czerwca. Juniorzy będą rozgrywać mecze wyłącznie w weekendy.