Zbiórka pieniędzy trwa 20.12.2012r.
Niespełna cztery i pół tysiąca złotych udało się zgromadzić na poczet kosztów wydania monografii uświetniającej jubileusz 20-lecia Miejskiego Klubu Sportowego Debrzno. Powoli, lecz systematycznie przybywa zatem środków na koncie i jesteśmy przekonani, że aczkolwiek z opóźnieniem, książka ujrzy światło dzienne.
Ciągle prosimy o Waszą pomoc, kibiców, sympatyków, członków klubu, słowem osób, którym czerwono-niebieskie barwy nie są obojętne. W ostatnim czasie uradowały nas szczególnie dwie darowizny, jakie wpłynęły od osób od wielu lat przebywających poza Debrznem (Eugeniusz Twaróg i Przemysław Cisoń), ale pamiętających zarówno o miejscowości, z której się wywodzą, jak i o organizacji sportowej, która działa nad Debrzynką. To miłe i jednocześnie zobowiązujące dla nas, aby doprowadzić inicjatywę do szczęśliwego końca. Zapraszamy do dalszych wpłat, a "instrukcję" jak to zrobić znajdziecie, tak jak dzieje się to od kilku miesięcy, TUTAJ.