Zapraszamy na Galę 16.12.2012r.
22 grudnia 2012r. (sobota) o godz.17.00 w sali widowiskowej Centrum Kultury, Sportu i Turystyki przy ul. Wojska Polskiego 2 odbędzie się gala podsumowująca jubileusz 20-lecia Miejskiego Klubu Sportowego Debrzno.
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w imprezie zawodników, trenerów, kibiców, darczyńców, przedstawicieli instytucji wspierających, którym bliski jest klub. To nasze wspólne święto, czerwono-niebieskich znad Debrzynki, raz na dziesięć lat. W załączeniu AFISZ zachęcający do odwiedzenia obiektu CKST. Na pewno nie będziecie żałować, bowiem na tym wyjątkowym spotkaniu ludzi debrzneńskiego sportu nawiążemy do przeszłości i teraźniejszości, w programie jest także coś dla rozrywki, jak i akcent muzyczny. Więcej szczegółów zdradzać nie będziemy, po prostu trzeba zjawić się w sobotnie popołudnie na jedynej w swoim rodzaju uroczystości.