ARCHIWUM AKTUALNOŚCI
Przykre niespodzianki 29.10.2005r.
Rozczarowanie. To właściwe słowo na określenie dwóch ostatnich występów drużyn juniorskich w rundzie jesiennej. Zarówno starsi jak i młodsi juniorzy ulegli Kaszubii Studzienice po słabej grze. Pierwszy mecz to szybko stracone gole i bezowocna potem pogoń MKS-u za chociażby remisem. Z kolei juniorzy młodsi prowadzili do przerwy 1:0, ale w drugich 40-minutach pokpili sprawę. Przy stanie 1:3 karnego wykorzystał Andrzej Taras, jednak na kolejne trafienie zabrakło już czasu. Porażka kosztowała czerwono-niebieskich utratę drugiej lokaty w tabeli i ostatecznie zajęliśmy po jesieni 4 miejsce.

Juniorzy starsi: MKS Debrzno - Kaszubia Studzienice 3:5 (1:4), bramki dla MKS-u: Nalepa (20), Kulesza (54), samobójcza (80)
Skład: K.Grzechnik - Szczepański, Ł.Jażdżewski, Kaczyński, Seryca - Czaja, Nalepa (46 D.Dudek), Mazur, P.Grzechnik - Kulesza, Mrozewski

Juniorzy młodsi: MKS Debrzno - Kaszubia Studzienice 2:3 (1:0), bramki dla MKS-u: W.Taras (3), A.Taras (79-k)
Skład: Kowalczyk - Szymanówka, Drapała, Bronowicki, Bucholc - Borkowski (74 Żal), A.Taras, Ł.Dudzic (67 Romanowski), W.Taras (49 Szeliga) - Rosiński (74 Wołek), Klejdysz (41 K.Dudzic)