ARCHIWUM AKTUALNOŚCI
Wygrana w ostatnich sekundach 22.10.2005r.
Połowicznym sukcesem zakończyła się wizyta młodych piłkarzy MKS-u w Przechlewie. Juniorzy starsi nie sprostali przeciwnikowi ulegając zasłużenie 0:3. Bardzo szybko, w 6 min. miejscowi objęli prowadzenie, a po wyrównanej I odsłonie, w pierwszym kwadransie drugiej połowy zdobyli kolejne 2 gole i było po meczu.
Znacznie większe emocje przyniosła potyczka juniorów młodszych. W 13 min. Brda wykorzystała rzut karny, ale w odpowiedzi dwukrotnie trafił do bramki miejscowych nieuchwytny dla obrońców Bartłomiej Lica. Kiedy przechlewianie w 60 min. wyrównali zdawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów. Końcówka należała jednak do czerwono-niebieskich. Znowu gola mógł zdobyć Lica, aż wreszcie w ostatnich sekundach po rzucie rożnym celną główką zapewnił nam komplet punktów rezerwowy Wojciech Szeliga. Dodajmy, że w tym momencie MKS grał w osłabieniu, ponieważ drugą żółtą kartkę w 78 min. ujrzał Piotr Szymanówka. 29 października ostatnia kolejka rundy jesiennej. MKS zagra u siebie z Kaszubią Studzienice o godz. 12:00 i 14:00.

Juniorzy starsi: Brda Przechlewo - MKS Debrzno 3:0 (1:0)
Skład: K.Grzechnik - Szczepański, Ł.Jażdżewski, Łopieński, Seryca (85 D.Dudek) - Kaczyński (73 Mazur), Nalepa (83 Czaja), J.Leśniewicz (88 Marek), Gnitecki - Kulesza (46 Drapała), P.Grzechnik

Juniorzy młodsi: Brda Przechlewo - MKS Debrzno 2:3 (1:2), bramki dla MKS-u: B.Lica (35, 38), W.Szeliga (80)
Skład: Kowalczyk - Szymanówka, A.Taras, Drapała (41 Bucholc), Borkowski (76 Wołek) - Mazur (61 Romanowski), Ł.Dudzic, Bronowicki, W.Taras (69 Szeliga) - Klejdysz (72 Piekarski), Lica