Grali z głową i głową 11.06.2005r.
Sobotnie mecze juniorów dostarczyły nielicznym (a szkoda) kibicom sporej dawki emocji i co najistotniejsze zadowolenie z gry i rezultatów osiągniętych przez obie drużyny MKS-u. Zadanie przed ostatnią serią było jasne: wygrać obydwa spotkania, co oznaczałoby zajęcie trzecich miejsc w końcowych tabelach. Czerwono-niebiescy zrealizowali zamierzenia w stu procentach.
Juniorzy starsi zawsze toczyli ze Startem Miastko wyrównane boje i nie inaczej było tym razem. Debrznianie byli lepsi o jednego gola. Zdobył go ładną główką Jarosław Małys żegnający się z zespołem juniorskim. Ostatnie występy w tej kategorii wiekowej zaliczyli także Marcin Smoliński, Grzegorz Pryba, Damian Litwiniuk, Bartłomiej Leśniewicz, Grzegorz Dudek, Łukasz Żubrynowicz i Robert Taras.
Juniorzy młodsi zwyciężyli Piasta 2:1, a cichym bohaterem w ekipie debrzneńskiej był Patryk Borkowski, który dwoma główkami zapewnił MKS-owi cenne 3 punkty. Antybohaterem w zespole gości okazał się natomiast Kamil Mogga. Najpierw zdobył piękną bramkę przewrotką, ale potem spudłował w trzech wyśmienitych sytuacjach podbramkowych. Ale nam "podpadł" z całkiem innego powodu. Otóż wyszło na jaw iż oszukał organizatorów zimowej ligi halowej, czyli nasz klub. W ubiegłym sezonie najmłodszymi zawodnikami dopuszczonymi do udziału w rozgrywkach halówki byli urodzeni w 1987 roku. Mogga grał w zespole FC Albatros podając taki właśnie rocznik, tymczasem w rzeczywistości jest rok młodszy. Może być pewien, że w lidze halowej w Debrznie już nie pogra... W tym przypadku będziemy bardzo pamiętliwi.
Ciekawostką obu meczów był fakt ich sędziowania na linii bodaj najmłodszego arbitra w podokręgu. Marcin Leśniewski dopiero za miesiąc skończy 18 lat. Młody arbiter wywiązał się ze swojego zadania bardzo poprawnie, nie popełniając znaczących błędów.

Juniorzy starsi: MKS Debrzno - Start Miastko 1:0 (0:0), bramka: J. Małys (75)
Skład: K.Grzechnik - Szczepański, Pryba, Ł. Jażdżewski, R. Taras - Dudek (46 Seryca), B. Leśniewicz, Smoliński (57 Żubrynowicz), Litwiniuk (88 Czaja) - Kulesza (28 P. Grzechnik, 82 Mazur), Małys

Juniorzy młodsi: MKS Debrzno - Piast Człuchów 2:1 (0:0), bramki dla MKS-u: P. Borkowski (47, 56)
Skład: Kowalczyk - Zblewski, A. Taras, Marek, Szymanówka - Małolepszy (21 Nalepa), Staniol, Bronowicki (55 Kaczyński), Borkowski (77 Gregorowicz) - Mrozewski, Mazur (61 Szeliga)