Niezłe występy w Dębnicy 04.06.2005r.
Mocno osłabieni pojechali na mecze z Koralem Dębnica juniorzy MKS-u. Ogółem zabrakło z różnych przyczyn jedenastu podstawowych na co dzień zawodników (w obu drużynach). Mimo to czerwono-niebiescy zaprezentowali się dobrze. Juniorzy starsi minimalnie ulegli rywalom tracąc decydującego gola w samej końcówce. Nadspodziewanie łatwo poradzili sobie z przeciwnikiem ich młodsi koledzy. Dwie debiutanckie bramki Patryka Borkowskiego i ładnie wykonany rzut wolny Andrzeja Tarasa zapewniły komplet punktów. Gdyby tak jeszcze Marcin Mrozewski wykorzystał choć część ze znakomitych okazji na dalsze gole, wynik byłby znacznie wyższy...
Za tydzień ostatnia kolejka sezonu 2004/05, na własnym boisku podejmiemy Start Miastko (godz. 13:00) i Piasta Człuchów (godz. 15:30).

Juniorzy starsi: Koral Dębnica - MKS Debrzno 3:2 (2:1), bramki dla MKS-u: M. Smoliński (42), Ł. Żubrynowicz (75)
Skład: K.Grzechnik - Szczepański, R. Taras, Kulesza (65 Czaja), Szymanówka (33 Żywień) - Litwiniuk, B. Leśniewicz, J. Leśniewicz, Smoliński, Gnitecki - Żubrynowicz

Juniorzy młodsi: Koral Dębnica - MKS Debrzno 0:3 (0:0), bramki: P. Borkowski (48, 74), A. Taras (51)
Skład: K. Grzechnik - Zblewski, A. Taras, Marek, Szymanówka (45 W. Taras) - Borkowski (74 Kowalczyk), Nalepa, Bronowicki, Gregorowicz - Mrozewski, Małolepszy