Komplet punktów w Kołczygłowach 21.05.2005r.
Bez problemów sięgneli po pełną zdobycz punktową młodzi piłkarze MKS-u w konfrontacji z GKS-em Kołczygłowy. W obydwu spotkaniach przewaga czerwono-niebieskich nie podlegała dyskusji a wyniki odzwierciedlają różnicę w umiejętnościach obydwu zespołów. Żeby nie było jednak tak słodko należy wspomnieć o ciemnej stronie wyjazdu do podbytowskiej miejscowości. W 90 minucie meczu juniorów starszych straciliśmy zupełnie niepotrzebnie po czerwonej kartce Grzegorza Prybę. Ponadto w trakcie meczu juniorów młodszych nieodpowiedzialnie zachowało sie kilku ich starszych kolegów. Kto był w Kołczygłowach ten wie w czym rzecz, reszta niech będzie milczeniem...

Juniorzy starsi: GKS Kołczygłowy - MKS Debrzno 1:5 (0:4), bramki dla MKS-u: J. Małys (14, 27), D. Litwiniuk (36, 37), R. Mazur (86)
Skład: K.Grzechnik - Szczepański, Pryba, B. Leśniewicz, Seryca - Litwiniuk, Masternak (75 Gregorowicz), G. Dudek (69 Mazur), P. Grzechnik - Kulesza (62 Ł. Jażdżewski), Małys (46 Czaja)

Juniorzy młodsi: GKS Kołczygłowy - MKS Debrzno 0:8 (0:3), bramki: M. Mrozewski (23, 37, 46, 60), W. Szeliga (64, 77), D. Bronowicki (27), A. Taras (69)