ARCHIWUM AKTUALNOŚCI
Bez złudzeń 14.05.2005r.
Biorąc pod uwagę jesienne mecze MKS-u z Bytovią (4 punkty przywiezione z wyjazdu) można było oczekiwać dobrej postawy czerwono-niebieskich. Rzeczywiście pierwsza połowa meczu juniorów starszych była wyrównana. Objęliśmy nawet prowadzenie po główce Łukasza Serycy, jednak jeszcze przed przerwą goście zdobyli 2 gole. O drugiej części spotkania w naszym wykonaniu niewiele dobrego można napisać. Gra debrznian "posypała się", a na domiar złego straciliśmy Ryszarda Żywienia, który w irracjonalny sposób zakończył udział w grze (samowolnie opuścił plac gry i otrzymał czerwoną kartkę). Równie zasłużone zwycięstwo przyjezdni odnieśli w meczu juniorów młodszych, chociaż do przerwy po golu Marcina Mrozewskiego remisowaliśmy. Dominacja Bytovii po przerwie była wyraźna, ale aż do 63 min utrzymywaliśmy rezultat 1:1. Rzut karny oraz koleny gol w końcówce załatwiły sprawę. W sobotę 21 maja wyjazd do Kołczygłów. Miejmy nadzieję, że nasi młodzi piłkarze skutecznie powalczą o komplet punktów.

Juniorzy starsi: MKS Debrzno - Bytovia Bytów 1:5 (1:2), bramka dla MKS-u: Ł. Seryca (35)
Skład: K.Grzechnik (46 Żubrynowicz) - Szczepański, Masternak (53 Ł. Jażdżewski), Pryba, Seryca (58 Żywień) - Litwiniuk, J. Leśniewicz (75 Kulesza), P. Grzechnik, G. Dudek - B. Leśniewicz, Małys (58 Gnitecki)

Juniorzy młodsi: MKS Debrzno - Bytovia Bytów 1:3 (1:1), bramka dla MKS-u: M. Mrozewski (30)
Skład: K. Grzechnik (71 Kowalczyk) - Drapała, A. Taras, Kaczyński, Szymanówka - Bronowicki (44 Borkowski), Staniol, Nalepa (71 W. Taras), Szeliga (66 Sikora) - Mrozewski, Zblewski (44 Mazur)