Bez bramki w Czarnem 16.04.2005r.
Ruszyła długo oczekiwana runda wiosenna w klasie okręgowej juniorów. Na początek czerwono-niebiescy gościli w Czarnem, gdzie zdołali wywalczyć jeden punkt za sprawą bezbramkowego remisu juniorów starszych. Rezultat tego meczu jak najbardziej zasłużony i odpowiadający obrazowi gry. Wysokiej porażki doznali juniorzy młodsi, ale z przegranej z liderem rozgrywek nie ma co robić tragedii. W sobotę 23 kwietnia powinno być lepiej, gdyż do Debrzna przyjedzie niżej notowana Unia Korzybie. Liczymy zatem na komplet punktów. Początek meczów o godz. 12:00 i 14:00.

Juniorzy starsi: Czarni Czarne - MKS Debrzno 0:0
Skład: K. Grzechnik - Szczepański, Ł. Jażdżewski, Pryba, Leśniewicz, Małys - G. Dudek, (68 Seryca), Żywień (81 Żubrynowicz), Masternak (72 R. Taras), Kulesza (46 Gnitecki) - P. Grzechnik (88 Brzeziński)

Juniorzy młodsi: Czarni Czarne - MKS Debrzno 4:0 (2:0)
Skład: K. Grzechnik - Zblewski (48 Drewa), A. Taras, Kaczyński, Przem. Marek, Piętka (41 Brzeziński) - Drapała (66 Małolepszy), Staniol (61 W. Taras), Nalepa, Mazur - Szeliga (48 Szymanówka)