Rekord! 06.11.2004r.
Zaległe mecze w Koczale przyniosły czerwono-niebieskim oczekiwany komplet punktów. Bardzo zacięty był mecz juniorów starszych. Gospodarze wykonywali aż trzy rzuty karne. Najpierw w pierwszych 45 minutach dwukrotnie w ten sposób został pokonany Maciej Szmyt, ale na początku drugiej odsłony golkiper MKS-u nie dał się zaskoczyć z jedenastu metrów i był to przełomowy moment spotkania. Po chwili uzyskaliśmy za sprawą Damiana Litwiniuka kontaktowe trafienie i zepchnęliśmy Granit do głębokiej defensywy. Efektem przygniatającej przewagi debrznian były następne dwie bramki i zasłużone zwycięstwo. Po raz kolejny zatem przegrywając potrafimy pokazać charakter i odwrócić losy meczu.
Do historii klubu przejdzie potyczka juniorów młodszych. Nigdy dotąd w meczu ligowym na wyjeździe, biorąc pod uwagę wszystkie kategorie wiekowe, nie wygraliśmy tak wysoko. Zwycięstwo w takich rozmiarach należy raczej rozpatrywać w kategorii ciekawostki, gdyż rywale nie zmusili naszego zespołu do jakiegokolwiek wysiłku. Decydująca była tutaj różnica wieku i co za tym idzie warunków fizycznych. Dodajmy, że wygrana mogła być okazalsza, ponieważ nasi nie wykorzystali jeszcze dwóch rzutów karnych (A. Sikora i P. Staniol nie trafili w bramkę). MKS kończył mecz w dziesiątkę, bo za dwie żółte kartki wcześniejszy spacer do szatni zaliczył Marcin Mrozewski.

Juniorzy starsi: Granit Koczała - MKS Debrzno 2:3 (2:0), bramki dla MKS-u: D. Litwiniuk (51), J. Małys (75), G. Dudek (80)
Skład: Szmyt - P. Szczepański, Ł. Jażdżewski, Pryba, Seryca - Litwiniuk, Żywień, Małys, B. Leśniewicz, Smoliński (46 Klinger) - P. Grzechnik (46 G. Dudek)

Juniorzy młodsi: Granit Koczała - MKS Debrzno 0:17 (0:8), bramki dla MKS-u: M. Mrozewski (2, 23, 32), R. Mazur (6, 23, 46), A. Nalepa (19, 30, 49), P. Staniol (35, 73, 74), W. Taras (59, 62), A. Taras (63), samobojcza (64), K. Grzechnik (66 - k.)
Skład: K. Grzechnik - Zblewski, A. Taras, Przem. Marek, Sikora - Drapała, P. Staniol, Nalepa (50 W. Taras), Kaczyński - M. Mrozewski, Mazur