Połowiczny sukces 23.10.2004
Trzy punkty wywalczyli nasi juniorzy w wyjazdowych, sobotnich meczach klasy okręgowej. Juniorzy starsi odnieśli cenne zwycięstwo w Miastku. Rozpoczęło się niefortunnie, bo już w 6 min straciliśmy bramkę z rzutu wolnego. Na szczęście tuż przed przerwą po akcji Piotra Grzechnika piłkę otrzymał Jarosław Małys i nie zmarnował wybornej okazji. W drugiej połowie dominowaliśmy już na placu gry dokumentując przewagę kolejnymi dwoma golami. Na uwagę zasługuje niemal bezbłędna gra w obronie Pawła Szczepańskiego oraz efektowne trafienie w końcówce Grzegorza Pryby. Ta wygrana cieszy również dlatego, że wystąpiliśmy bez kilku podstawowych zawodników.
Juniorzy młodsi nie zdołali wywieźć z Człuchowa choćby punktu, a o porażce zadecydowało słabsze pierwsze 40 minut. Po zmianie stron zobaczyliśmy ładne trafienie Marcina Mrozewskiego, ale to było zbyt mało, by uzyskać korzystny rezultat. Do rozegrania w tym roku młodym piłkarzom pozostały zaległe mecze w Koczale 6 listopada o godz. 11:00 i 13:00.

Juniorzy starsi: Start Miastko - MKS Debrzno 1:3 (1:1), bramki dla MKS-u: J. Małys (41), P. Grzechnik (54), G. Pryba (89)
Skład: Szmyt - P. Szczepański, Ł. Jażdżewski, Smoliński, Seryca - Litwiniuk, Małys, Żywień, B. Leśniewicz - Pryba, P. Grzechnik (55 Czaja)

Juniorzy młodsi: Piast Człuchów - MKS Debrzno 2:1 (2:0) , bramka dla MKS-u: M. Mrozewski (52)
Skład: K. Grzechnik - Zblewski, A. Taras, Przem. Marek, Sikora - Drapała, P. Staniol, Nalepa, Bronowicki (51 W. Taras) - M. Mrozewski, Mazur