Będzie walkower? 02.10.2004
Remis i wysoka wygrana - to bilans sobotnich meczów juniorów z GKS-em Kołczygłowy. Wszystko wskazuje jednak na to, iż za kilka dni będziemy mogli wpisać do tabeli komplet punktów z obydwu gier. Wszystko za sprawą faktu nie zgłoszenia się po meczu do kontroli tożsamości jednego z piłkarzy GKS-u. Kapitan czerwono-niebieskich Bartłomiej Leśniewicz zgłosił sędziemu głównemu w trakcie spotkania chęć sprawdzenia dokumentów zawodnika gości występującego z numerem 4 Joachima Kozłowskiego. Co ciekawe piłkarz ów został w tym spotkaniu ukarany dwoma żółtymi kartkami. Ponieważ delikwent nie pofatygował się do szatni sędziowskiej, sprawa wydaje się oczywista. Wracając do wydarzeń boiskowych MKS powinien spokojnie zwyciężyć, ponieważ prowadziliśmy już do przerwy 2:0 i mieliśmy dalsze okazje na podwyższenie rezultatu. Zawodziła skuteczność, a wystarczyły dwa błędy obrony i bramkarza, by skończyło się remisem (na razie).
Mecz juniorów młodszych do jednej bramki. Przewaga debrznian bezdyskusyjna. Ozdobą spotkania był gol zdobyty przez Rafała Kaczyńskiego silnym uderzeniem z 25 metrów w samo okienko.

Juniorzy starsi: MKS Debrzno - GKS Kołczygłowy 2:2 (2:0), bramki dla MKS-u: P. Grzechnik (24, 38)
Skład: Żubrynowicz (72 Szmyt) - P. Szczepański, Ł. Jażdżewski, Małys, Seryca - G. Dudek (77 Klinger), Pryba (86 Czaja), Żywień (46 Litwiniuk), Smoliński (56 Masternak) - P. Grzechnik, B. Leśniewicz

Juniorzy młodsi: MKS Debrzno - GKS Kołczygłowy 8:0 (4:0), bramki: R. Mazur (7, 25, 51), A. Nalepa (6, 47), R. Kaczyński (14), A. Taras (63), D. Bronowicki (72)
Skład: K. Grzechnik - Zblewski, A. Taras, Kaczyński, Marek - Sikora, Nalepa, Drapała, Bronowicki - W. Taras (41 D. Dudek), Mazur