Weekend na zero 18.09.2004
Trzy mecze MKS-u w miniony weekend i... zero goli. O niedzielnej konfrontacji seniorów w Dębnicy piszemy osobno, w sobotę nie zdołali strzelić choćby jednej bramki również juniorzy. Starsi ulegli Brdzie Przechlewo 0:2 (0:1). Mecz był wyrównany, chociaż goście zaprezentowali się nieco lepiej. Nie tylko zdobyli 2 gole, ale jeszcze kilkakrotnie zagrozili bramce Krzysztofa Grzechnika. MKS mógł odmienić losy spotkania, ale najpierw Damianowi Litwiniukowi (niecelna dobitka strzału Ryszarda Żywienia), a potem Żywieniowi (z wolnego w poprzeczkę) zabrakło precyzji.
Juniorzy młodsi bezbramkowo zremisowali z Brdą i rezultat w pełni oddaje to, co działo się na boisku.

Juniorzy starsi: MKS Debrzno - Brda Przechlewo 0:2 (0:1)
Skład: K. Grzechnik - P. Szczepański, Ł. Jażdżewski, Małys, Seryca (53 Masternak) - Litwiniuk (53 Sosnowski), Pryba, Żywień (82 Smoliński), B. Leśniewicz - G. Dudek (61 Klinger), P. Grzechnik (66 R. Taras)

Juniorzy młodsi: MKS Debrzno - Brda Przechlewo 0:0
Skład: K. Grzechnik - Sikora, A. Taras, Marek, Mazur - Kaczyński, Nalepa, P. Staniol, Drapała - Bronowicki (78 D. Dudek), M. Mrozewski