Beger do historii !!! 04.11.2003
Zdobycie co najmniej trzech goli w meczu przez jednego zawodnika to zawsze wyczyn zasługujący na odnotowanie. Z angielska mówimy na takie wydarzenie "hat-trick". Jeszcze większy aplauz wzbudza ustrzelenie tzw. klasycznego hat-trick'a. To trudniejsza sztuka, bo oznacza trzy bramki w jednej połowie spotkania i dodatkowo nie mogą te trafienia być przedzielane innymi golami (przeciwnika lub współpartnerów). Podczas meczu ligowego z Drzewiarzem Rzeczenica, właśnie klasycznego hat-trick'a zaliczył Leszek Beger i jest to wydarzenie bezprecedensowe. Wprawdzie w historii MKS-u podobnym osiągnięciem może pochwalić się kilku zawodników (pełna lista poniżej), to jeszcze nigdy dotąd nie udało się żadnemu piłkarzowi czerwono-niebieskich zdobyć trzech goli z rzędu w jednej połowie po wejściu z ławki rezerwowych. Beger pojawił się na placu gry w 55 minucie i między 70 a 81 minutą trzy razy zmuszał Ryszarda Błaszczaka do kapitulacji. W jedenaście minut do klubowej historii! Gratulując Leszkowi rzadkiego wyczynu, życzymy mu, by w ostatnim meczu rundy w Uniechowie podtrzymał dobrą formę strzelecką. Przez większą część jesieni zawodnikowi MKS-u z numerem 11 nie wiodło się przecież na boisku, i niech chociaż końcówka roku będzie pomyślna.