Wampol s.c. Debrzno
Adam Sikorski
Bartłomiej Sikorski
NZOZ
"Almus"
Debrzno
    LIGA HALOWA › WYNIKI
» termin 1 (2018-12-02)
Complex Lipka10-2 (5-1)Tytani Debrzno
R. Cichoń 7, J. Cichoń, P. Łapiński, T. Niemczynowicz- B. Borucki 2
SGS Team Debrzno8-2 (3-0)Pionier Biskupnica
W. Marczak 3, K. Dudzic 2, M. Domański, B. Szulc, samobójcza- J. Zalewski, B. Bubolc
WKS Stare Gronowo5-7 (1-3)Complex Lipka
T. Warmke 2, P. Górnowicz 2, K. Ciepluch- R. Cichoń 4, J. Cichoń 3
Tytani Debrzno0-13 (0-4)SGS Team Debrzno
P. Klejdysz 5, W. Marczak 3, B. Szulc 3, M. Domański, K. Dudzic
Pionier Biskupnica4-5 (1-2)JR Team Człuchów
P. Krawczuk 3, P. Zakrzewski- P. Wegner 3, K. Lubiński, S. Stalka
1125 Lipka8-1 (5-0)WKS Stare Gronowo
M. Kawczak 3, B. Rutyna 2, B. Lica, M. Pacholik, samobójcza- K. Ciepluch
Orzeł Scholastykowo2-5 (0-3)Grom Barkowo
M. Betscher, J. Sikora- K. Dołgowski 4, A. Zachajczuk
JR Team Człuchów7-1 (3-1)Jedność Gębarzewo
S. Stalka 3, P. Wegner, samobójcza, J. Wójcik, B. Kolter- Daw. Roczek
Grom Barkowo3-1 (2-0)1125 Lipka
P. Łacko 2, A. Nowak- M. Pacholik
Orzeł Scholastykowo1-6 (1-3)Jedność Gębarzewo
J. Sikora- A. Kopczyk 2, Sz. Dajda, Dam. Roczek, D. Dajda, A. Dajda
» termin 2 (2018-12-09)
1125 Lipka12-3 (6-0)Jedność Gębarzewo
N. Mucha 3, M. Kawczak 3, M. Pacholik 2, M. Romanek 2, B. Lica, D. Litwiniuk- K. Bąk, A. Kopczyk, Daw. Roczek
Orzeł Scholastykowo3-5 (0-1)Complex Lipka
D. Kutela 2, B. Berliński- M. Wcisło 4, J. Cichoń
Jedność Gębarzewo3-5 (3-2)Pionier Biskupnica
A. Kopczyk 2, D. Dajda- P. Zakrzewski 3, P. Górnowicz II, P. Krawczuk
1125 Lipka12-2 (5-2)Orzeł Scholastykowo
M. Romanek 2, 2 samobójcze, B. Lica 2, P. Władyczak 2, M. Kawczak, D. Litwiniuk, N. Mucha, M. Pacholik- K. Nowicki, B. Berliński
Complex Lipka1-4 (0-2)Grom Barkowo
B. Zych- A. Sobczak 2, A. Zachajczuk, K. Bubolc
Tytani Debrzno0-13 (0-5)Pionier Biskupnica
P. Zakrzewski 3, D. Tomaszewski 3, B. Bubolc 2, Ł. Rapa 2, P. Krawczuk 2, P. Górnowicz II
WKS Stare Gronowo2-7 (2-2)JR Team Człuchów
P. Dudek, M. Bukowski- samobójcza, K. Ryngwelski, J. Wójcik, S. Żmuda-Trzebiatowski, S. Stalka, P. Wegner, K. Lubiński
Grom Barkowo2-5 (1-1)SGS Team Debrzno
R. Wegner, K. Bubolc- K. Masternak 2, P. Klejdysz 2, B. Szulc
Tytani Debrzno2-14 (0-4)JR Team Człuchów
S. Petrecki, B. Borucki- B. Kolter 2, J. Wójcik 2, S. Stalka 2, K. Lubiński 2, P. Wegner 2, Sz. Malmon, Maciej Przyszlak, K. Ryngwelski, S. Żmuda-Trzebiatowski
SGS Team Debrzno2-1 (2-1)WKS Stare Gronowo
K. Masternak, W. Marczak- T. Warmke
» termin 3 (2018-12-16)
Grom Barkowo8-2 (4-1)WKS Stare Gronowo
A. Sobczak 3, K. Bubolc 2, samobójcza, A. Zachajczuk, M. Leciejewski- M. Frukacz, M. Bukowski
Orzeł Scholastykowo8-3 (3-1)Tytani Debrzno
D. Kutela 3, M. Marzec 2, B. Berliński 2, A. Sieg- D. Smoliński 2, B. Zieliński
Grom Barkowo8-3 (3-2)Jedność Gębarzewo
A. Zachajczuk 4, A. Sobczak 2, K. Bubolc, K. Dołgowski- A. Kopczyk 2, Dam. Roczek
WKS Stare Gronowo8-3 (4-1)Orzeł Scholastykowo
M. Bukowski 2, P. Górnowicz 2, J. Pałubicki 2, T. Warmke, M. Frukacz- B. Berliński 2, D. Kutela
Tytani Debrzno3-22 (1-10)1125 Lipka
G. Mateusiak, D. Smoliński, S. Petrecki- M. Romanek 8, B. Lica 6, P. Władyczak 3, M. Kawczak 3, N. Mucha, W. Marzec
Jedność Gębarzewo1-5 (1-3)SGS Team Debrzno
A. Kopczyk- M. Domański 2, K. Masternak 2, P. Klejdysz
Complex Lipka0-4 (0-2)JR Team Człuchów
S. Stalka 2, B. Kolter, Ł. Płóciennik
1125 Lipka9-2 (5-1)Pionier Biskupnica
M. Romanek 4, B. Lica 2, M. Pacholik, N. Mucha, M. Kawczak- Ł. Rapa, M. Węgrzyn
JR Team Człuchów9-2 (1-1)SGS Team Debrzno
S. Stalka 3, P. Wegner 2, B. Kolter 2, K. Ryngwelski, Ł. Płóciennik- K. Masternak, P. Klejdysz
Pionier Biskupnica4-9 (1-3)Complex Lipka
P. Zakrzewski, Ł. Rapa, P. Krawczuk, B. Bubolc- K. Szawarniak 4, M. Wcisło 4, W. Jabłoński
» termin 4 (2018-12-22)
JR Team Człuchów0-7 (0-3)1125 Lipka
M. Romanek 4, M. Kawczak 2, B.Lica
SGS Team Debrzno9-3 (5-1)Complex Lipka
P. Klejdysz 4, B. Szulc 2, W. Marczak 2, K. Masternak- P. Łapiński 2, D. Michalski
Orzeł Scholastykowo2-15 (1-7)JR Team Człuchów
B. Berliński 2- P. Wegner 6, J. Wójcik 4, S. Stalka 2, K. Ryngwelski 2, Ł, Płóciennik
1125 Lipka6-3 (2-2)SGS Team Debrzno
M. Romanek 4, M. Kawczak, B. Lica- K. Masternak 2, P. Klejdysz
Jedność Gębarzewo5-8 (2-4)Complex Lipka
D. Dajda 2, A, Kopczyk, K. Bąk, Daw. Roczek- K. Szawarniak 3, M. Wcisło 2, P. Łapiński, W. Jabłoński, D. Michalski
WKS Stare Gronowo11-3 (4-2)Tytani Debrzno
M. Bukowski 4, T. Warmke 3, P. Górnowicz 2, P. Dudek, samobójcza- K. Wegner 2, K. Smusz
Pionier Biskupnica3-3 (1-0)Orzeł Scholastykowo
S. Gołębiewski 3- B. Berliński, J. Sikora, D. Kutela
Tytani Debrzno2-21 (1-10)Grom Barkowo
D. Smoliński, K. Wegner- P. Janczak 7, A. Sobczak 4, P. Januszewski 3, A. Zachajczuk 2, K. Bubolc 2, M. Leciejewski, M. Sobczyk, samobójcza
WKS Stare Gronowo5-8 (2-5)Jedność Gębarzewo
T. Warmke, P. Górnowicz, K. Ciepluch, J. Pałubicki, M. Bukowski- A. Kopczyk 5, K. Bąk, D. Dajda, Daw. Roczek
Grom Barkowo6-2 (1-0)Pionier Biskupnica
A. Sobczak 2, P. Łacko 2, M. Sobczyk 2- M. Węgrzyn, P. Zakrzewski
» termin 5 (2018-12-30)
Pionier Biskupnica2-1 (1-0)WKS Stare Gronowo
J. Zalewski, P. Zakrzewski- T. Warmke
Tytani Debrzno4-7 (2-5)Jedność Gębarzewo
S. Petrecki 2, K. Wegner, B. Zieliński- A. Kopczyk 2, D. Dajda, samobójcza, Dam. Roczek, K. Bąk, Daw. Roczek
JR Team Człuchów6-1 (1-0)WKS Stare Gronowo
K. Lubiński 2, P. Wegner 2, Sz. Malmon, S. Stalka- samobójcza
Pionier Biskupnica5-3 (2-2)Tytani Debrzno
Ł. Rapa 2, S. Gołębiewski, M. Węgrzyn, J. Maciejczyk- K. Wegner, S. Petrecki, D. Smoliński
Jedność Gębarzewo2-11 (1-5)1125 Lipka
A. Kopczyk, samobójcza- M. Romanek 6, B. Rutyna 2, M. Kawczak 2, W. Marzec
JR Team Człuchów6-3 (2-1)Grom Barkowo
Sz. Malmon 2, B. Kolter 2, K. Lubiński, P. Wegner- Ł. Kościan, P. Janczak, A. Sobczak
SGS Team Debrzno12-1 (6-0)Orzeł Scholastykowo
P. Klejdysz 5, W. Marczak 2, B. Szulc 2, M. Góra, K. Masternak, A. Pilarski- J. Sikora
Complex Lipka2-12 (1-6)1125 Lipka
K. Szawarniak 2- M. Romanek 3, M. Kawczak 3, B. Rutyna 2, W. Marzec 2, P. Władyczak, M. Pacholik
SGS Team Debrzno1-8 (0-2)Grom Barkowo
K. Masternak- K. Dołgowski 2, P. Janczak 2, K. Bubolc 2, samobójcza, K. Wrona
Complex Lipka12-2 (4-0)Orzeł Scholastykowo
K. Szawarniak 5, W. Jabłoński 4, M. Wcisło 2, J. Cichoń- B. Berliński, D. Zepf
» termin 6 (2019-01-06)
Grom Barkowo4-7 (0-4)Complex Lipka
A. Sobczak 2, A. Zachajczuk, Prz. Marek- K. Szawarniak 5, J. Cichoń, B. Zych
Orzeł Scholastykowo0-17 (0-12)1125 Lipka
M. Romanek 8, B. Lica 4, W. Marzec 2, M. Pacholik, P. Władyczak, N. Mucha
Complex Lipka4-6 (1-2)WKS Stare Gronowo
K. Szawarniak 2, M. Wcisło, P. Łapiński- T. Warmke 4, M. Bukowski, P. Górnowicz
1125 Lipka1-2 (0-2)Grom Barkowo
M. Pacholik- A. Sobczak, P. Łacko
Jedność Gębarzewo10-2 (5-0)Orzeł Scholastykowo
K. Bąk 6, Daw. Roczek, D. Dajda, M. Sowiński, A. Kopczyk- D. Kutela, B. Berliński
WKS Stare Gronowo1-3 (1-1)SGS Team Debrzno
P. Górnowicz- P. Klejdysz, K. Dudzic, W. Marczak
JR Team Człuchów18-1 (8-0)Tytani Debrzno
P. Wegner 10, B. Kolter 3, K. Lubiński 2, T. Łukaszuk 2, S. Stalka- J. Smusz
Pionier Biskupnica4-0 (1-0)Jedność Gębarzewo
P. Krawczuk 3, Ł. Rapa
SGS Team Debrzno7-2 (2-1)Tytani Debrzno
P. Klejdysz 2, K. Masternak 2, K. Dudzic, samobójcza, B. Szulc- S. Petrecki, J. Smusz
JR Team Człuchów3-4 (2-2)Pionier Biskupnica
B. Kolter 2, S. Stalka- P. Krawczuk 2, M. Węgrzyn, Ł. Rapa
» termin 7 (2019-01-13)
Jedność Gębarzewo1-11 (0-4)JR Team Człuchów
A. Kopczyk- Ł. Płóciennik 3, P. Wegner 2, K. Lubiński 2, B. Kolter, Sz. Malmon, K. Ryngwelski, S. Stalka
Pionier Biskupnica2-8 (1-3)SGS Team Debrzno
B. Bubolc, J. Zalewski- P. Klejdysz 3, K. Masternak 2, M. Góra 2, W. Marczak
Jedność Gębarzewo1-5 (0-2)Grom Barkowo
D. Dajda- A. Zachajczuk 2, A. Sobczak 2, P. Janczak
SGS Team Debrzno4-6 (2-2)JR Team Człuchów
P. Klejdysz 3, K. Masternak- P. Wegner 3, Sz. Malmon, B. Kolter, Ł. Płóciennik
Complex Lipka9-5 (4-2)Pionier Biskupnica
M. Wcisło 4, K. Szawarniak 2, D. Michalski 2, samobójcza- M. Węgrzyn 4, P. Zakrzewski
Grom Barkowo10-2 (2-1)Orzeł Scholastykowo
A. Sobczak 5, A. Zachajczuk 4, M. Leciejewski- B. Berliński, M. Betscher
WKS Stare Gronowo0-1 (0-0)1125 Lipka
M. Romanek
Tytani Debrzno1-17 (1-4)Complex Lipka
G. Mateusiak- M. Wcisło 7, K. Szawarniak 4, D. Michalski, T. Niemczynowicz, B. Zych, 3 samobójcze
Orzeł Scholastykowo3-2 (2-1)WKS Stare Gronowo
B. Berliński 2, A. Sieg- T. Warmke, M. Frukacz
1125 Lipka28-0 (12-0)Tytani Debrzno
M. Romanek 10, W. Marzec 4, M. Kawczak 4, B. Lica 4, N. Mucha 3, M. Pacholik, 2 samobójcze
» termin 8 (2019-01-19)
JR Team Człuchów8-2 (5-0)Complex Lipka
B. Kolter 4, I. Nawrocki 2, Sz. Malmon, P. Wegner- M. Wcisło 2
Pionier Biskupnica3-10 (3-6)1125 Lipka
P. Krawczuk 3- M. Kawczak 3, P. Władyczak 3, M. Pacholik 2, B. Lica 2
Complex Lipka5-11 (3-5)SGS Team Debrzno
M. Wcisło 3, W. Jabłoński 2- P. Klejdysz 4, K. Masternak 3, M. Góra 2, W. Marczak, D. Okoński
1125 Lipka1-6 (1-4)JR Team Człuchów
P. Władyczak- P. Wegner 3, I. Nawrocki, K. Ryngwelski, B. Kolter
Orzeł Scholastykowo1-6 (1-3)Pionier Biskupnica
J. Sikora- P. Krawczuk 2, M. Węgrzyn 2, J. Maciejczyk, P. Górnowicz II
SGS Team Debrzno7-5 (3-2)Jedność Gębarzewo
P. Klejdysz 3, D. Okoński, K. Masternak, samobójcza, W. Marczak- A. Kopczyk 2, Daw. Roczek 2, K. Bąk
WKS Stare Gronowo3-6 (2-4)Grom Barkowo
T. Warmke 3- A. Sobczak 4, samobójcza, A. Zachajczuk
Tytani Debrzno1-6 (1-4)Orzeł Scholastykowo
S. Petrecki- D. Kutela 4, A. Sieg, M. Marzec
Jedność Gębarzewo6-5 (4-2)WKS Stare Gronowo
A. Kopczyk 3, K. Bąk 2, D. Dajda- J. Pałubicki 2, M. Bukowski, P. Górnowicz, Sz. Sokolik
Grom Barkowo3-0 voTytani Debrzno
drużyna Tytanów nie stawiła się na zawody
» termin 9 (2019-01-20)
WKS Stare Gronowo3-7 (0-5)Pionier Biskupnica
M. Bukowski 2, P. Górnowicz- D. Tomaszewski 2, Ł. Rapa 2, J. Maciejczyk, M. Węgrzyn, P. Krawczuk
Grom Barkowo5-8 (2-4)JR Team Człuchów
K. Bubolc 3, A. Sobczak, A. Zachajczuk- P. Wegner 4, S. Stalka 2, J. Wójcik, B. Kolter
Tytani Debrzno0-3 voWKS Stare Gronowo
drużyna Tytani Debrzno z powodu uporczywego naruszania regulaminu rozgrywek została decyzją organizatora ligi wykluczona z gry w ostatniej kolejce
Pionier Biskupnica2-12 (2-4)Grom Barkowo
M. Węgrzyn 2- A. Sobczak 6, K. Bubolc 2, A. Zachajczuk, M. Leciejewski, A. Niemier, P. Januszewski
JR Team Człuchów4-1 (3-0)Orzeł Scholastykowo
B. Kolter, Ł. Płóciennik, P. Wegner, I. Nawrocki- A. Sieg
Jedność Gębarzewo3-0 voTytani Debrzno
drużyna Tytani Debrzno z powodu uporczywego naruszania regulaminu rozgrywek została decyzją organizatora ligi wykluczona z gry w ostatniej kolejce
1125 Lipka10-3 (3-0)Complex Lipka
M. Romanek 5, N. Mucha, W. Marzec, B. Rutyna, samobójcza, M. Pacholik- M. Wcisło 2, K. Szawarniak
Orzeł Scholastykowo2-7 (0-3)SGS Team Debrzno
B. Berliński, D. Kutela- P. Klejdysz 2, B. Szulc 2, D. Okoński, W. Marczak, K. Masternak
Complex Lipka4-5 (2-1)Jedność Gębarzewo
M. Wcisło 3, W. Jabłoński- K. Bąk 2, A. Kopczyk 2, Daw. Roczek
SGS Team Debrzno1-9 (0-2)1125 Lipka
B. Szulc- M. Romanek 2, N. Mucha 2, B. Lica, P. Władyczak, B. Rutyna, W. Marzec, samobójcza

::  Copyright © 2003-2019 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::