Wampol s.c. Debrzno
Adam Sikorski
Bartłomiej Sikorski
NZOZ
"Almus"
Debrzno
    LIGA HALOWA › TABELA

Tabela

Lp.ZespółM.Pkt.Bramki Z.R.P.
1. JR Team Człuchów 18 48 137-43 16 0 2
2. 1125 Lipka 18 45 177-36 15 0 3
3. Grom Barkowo 18 42 115-49 14 0 4
4. SGS Team Debrzno 18 39 108-65 13 0 5
5. Complex Lipka 18 27 108-100 9 0 9
6. Pionier Biskupnica 18 25 75-93 8 1 9
7. Jedność Gębarzewo 18 21 70-104 7 0 11
8. WKS Stare Gronowo 18 12 60-84 4 0 14
9. Orzeł Scholastykowo 18 10 44-138 3 1 14
10. Tytani Debrzno 18 0 27-209 0 0 18


Klasyfikacja Fair Play

Lp.Zespół  Faule  Kary *   Pkt  
1. 1125 Lipka 46 (1, 0) 51
2. WKS Stare Gronowo 63 (1, 0) 68
3. SGS Team Debrzno 51 (4, 0) 71
4. JR Team Człuchów 63 (2, 0) 73
5. Orzeł Scholastykowo 71 (1, 1) 86
6. Complex Lipka 62 (6, 1) 102
7. Grom Barkowo 74 (6, 0) 104
8. Pionier Biskupnica 66 (6, 1) 106
9. Jedność Gębarzewo 73 (11, 2) 148

Drużyna Tytani Debrzno nie jest uwzględniana w klasyfikacji fair-play
1 faul - 1 pkt.
Kary: (2 minuty, czerwona kartka)
 2 minuty - 5 pkt.
 czerwona kartka - 10 pkt.

Strzelcy

golezawodnikzespół
59Martin Romanek1125 Lipka
42Paweł WegnerJR Team Człuchów
37Patryk KlejdyszSGS Team Debrzno
35Ariel SobczakGrom Barkowo
34Michał Wcisło Complex Lipka
28Krzysztof SzawarniakComplex Lipka
26Michał Kawczak1125 Lipka
26Adam KopczykJedność Gębarzewo
25Bartłomiej Lica1125 Lipka
22Błażej KolterJR Team Człuchów
21Kamil MasternakSGS Team Debrzno
20Sebastian StalkaJR Team Człuchów
19Arkadiusz ZachajczukGrom Barkowo
18Paweł KrawczukPionier Biskupnica
17Tomasz WarmkeWKS Stare Gronowo
16Wojciech MarczakSGS Team Debrzno
15Bartłomiej BerlińskiOrzeł Scholastykowo
15Krzysztof BąkJedność Gębarzewo
14Krzysztof BubolcGrom Barkowo
13Dawid KutelaOrzeł Scholastykowo
13Mateusz WęgrzynPionier Biskupnica
13Norbert Mucha1125 Lipka
13Michał Pacholik1125 Lipka
13Bartosz SzulcSGS Team Debrzno
13Michał BukowskiWKS Stare Gronowo
12Paweł Władyczak1125 Lipka
12Wojciech Marzec 1125 Lipka
11Patryk JanczakGrom Barkowo
11Karol LubińskiJR Team Człuchów
11Patryk ZakrzewskiPionier Biskupnica
11Rafał CichońComplex Lipka
11Patryk GórnowiczWKS Stare Gronowo
10Łukasz Rapa Pionier Biskupnica
9Jarosław WójcikJR Team Człuchów
9Wojciech JabłońskiComplex Lipka
9Dawid RoczekJedność Gębarzewo
9Dawid DajdaJedność Gębarzewo
8Łukasz PłóciennikJR Team Człuchów
8Bartłomiej Rutyna1125 Lipka
7Karol DołgowskiGrom Barkowo
7Szymon MalmonJR Team Człuchów
7Karol RyngwelskiJR Team Człuchów
7Jacek CichońComplex Lipka
7Sebastian PetreckiTytani Debrzno
5Paweł ŁackoGrom Barkowo
5Jacek SikoraOrzeł Scholastykowo
5Dawid TomaszewskiPionier Biskupnica
5Bartosz BubolcPionier Biskupnica
5Krzysztof DudzicSGS Team Debrzno
5Mariusz GóraSGS Team Debrzno
5Przemysław ŁapińskiComplex Lipka
5Dominik MichalskiComplex Lipka
5Damian SmolińskiTytani Debrzno
5Kacper WegnerTytani Debrzno
5Jakub PałubickiWKS Stare Gronowo
4Mateusz LeciejewskiGrom Barkowo
4Paweł JanuszewskiGrom Barkowo
4Arkadiusz SiegOrzeł Scholastykowo
4Ignacy NawrockiJR Team Człuchów
4Sebastian GołębiewskiPionier Biskupnica
4Maciej DomańskiSGS Team Debrzno
3Maciej SobczykGrom Barkowo
3Marcin MarzecOrzeł Scholastykowo
3Jarosław MaciejczykPionier Biskupnica
3Jarosław ZalewskiPionier Biskupnica
3Patryk Górnowicz IIPionier Biskupnica
3Damian OkońskiSGS Team Debrzno
3Bartosz ZychComplex Lipka
3Błażej BoruckiTytani Debrzno
3Michał FrukaczWKS Stare Gronowo
3Kacper CiepluchWKS Stare Gronowo
3Damian RoczekJedność Gębarzewo
2Michał BetscherOrzeł Scholastykowo
2Sylwester Żmuda-TrzebiatowskiJR Team Człuchów
2Tomasz ŁukaszukJR Team Człuchów
2Damian Litwiniuk1125 Lipka
2Tomasz NiemczynowiczComplex Lipka
2Brayan ZielińskiTytani Debrzno
2Jakub SmuszTytani Debrzno
2Gracjan MateusiakTytani Debrzno
2Patryk DudekWKS Stare Gronowo
1Łukasz KościanGrom Barkowo
1Rafał WegnerGrom Barkowo
1Artur NowakGrom Barkowo
1Artur NiemierGrom Barkowo
1Kamil WronaGrom Barkowo
1Przemysław MarekGrom Barkowo
1Klaudiusz NowickiOrzeł Scholastykowo
1Daniel ZepfOrzeł Scholastykowo
1Maciej PrzyszlakJR Team Człuchów
1Adrian PilarskiSGS Team Debrzno
1Kamil SmuszTytani Debrzno
1Szymon SokolikWKS Stare Gronowo
1Mateusz SowińskiJedność Gębarzewo
1Szczepan DajdaJedność Gębarzewo
1Arkadiusz DajdaJedność Gębarzewo
 
Bramki samobójcze - 24
Walkowery - 9 goli

::  Copyright © 2003-2019 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::