zbiórka na wyjazd na mecz klasy okręgowej z Pomorzem Potęgowo środa 27 marca godz.12.25 Stadion Miejski
JUNIORZY D1
poniedziałek 25 marca godz.17.00-18.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY D2
wtorek 26 marca godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY E1
wtorek 2 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 4 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY E2
wtorek 2 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 4 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY F1
wtorek 26 marca godz.17.00-18.00 hala sportowa SP Debrzno i piątek 29 marca godz.17.00-18.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY F2
poniedziałek 25 marca godz.17.15-18.15 hala sportowa SP Debrzno
AKADEMIA PIŁKARSKA
grupa I (roczniki 2018 i 2019, juniorzy G1), trener PAWEŁ WŁADYCZAK; wtorek 26 marca godz.16.00-17.00 hala SP Debrzno
grupa II (roczniki 2016 i 2017, juniorzy F2), trener PAWEŁ WEGNER; poniedziałek 25 marca godz.17.15-18.15 hala sportowa SP Debrzno
grupa III (rocznik 2015, juniorzy F1), trener PAWEŁ WEGNER; wtorek 26 marca godz.17.00-18.00 hala sportowa SP Debrzno i piątek 29 marca godz.17.00-18.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
grupa IV (roczniki 2013 i 2014, juniorzy E1 i E2), trener KRZYSZTOF DUDZIC; wtorek 2 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 4 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
grupa V (rocznik 2012, juniorzy D2), trener BARTŁOMIEJ LICA; wtorek 26 marca godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
grupa VI (rocznik 2011, juniorzy D1), trener NORBERT MUCHA; poniedziałek 25 marca godz.17.00-18.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
LIGA HALOWA › POPRZEDNIE EDYCJE
• EDYCJA 6, SEZON 2003/2004
Do rozgrywek zgłosiło się 10 drużyn. Rywalizowano w systemie każdy z każdym jeden mecz. Następnie 4 czołowe drużyny po fazie zasadniczej spotkały sie w turnieju finałowym bez zaliczania wcześniejszego dorobku punktowego.
» Tabela turnieju finałowego
Lp.
Zespół
M.
Pkt.
Bramki
Z.
R.
P.
1.
Piranie Debrzno
3
9
18:10
3
0
0
2.
OSP Debrzno
3
4
8:10
1
1
1
3.
PPZ Przybkowo
3
2
13:15
0
2
1
4.
Szufrajda/Meblos Dębnica
3
1
11:15
0
1
2
» Tabela rundy zasadniczej
Lp.
Zespół
M.
Pkt.
Bramki
Z.
R.
P.
1.
Piranie Debrzno
9
27
98:33
9
0
0
2.
PPZ Przybkowo
9
24
89:33
8
0
1
3.
OSP Debrzno
9
21
61:25
7
0
2
4.
Szufrajda/Meblos Dębnica
9
18
56:33
6
0
3
5.
Grom Stanisławka
9
12
37:65
4
0
5
6.
Cieniasy Debrzno
9
12
46:40
4
0
5
7.
ZGKiM Debrzno
9
9
38:59
3
0
6
8.
Spawacze Debrzno
9
6
24:76
2
0
7
9.
Marconi Myśligoszcz
9
3
23:81
1
0
8
10.
Juve Uniechów
9
3
31:58
1
0
8
» Najlepsi strzelcy
45 - Andrzej Koroś (Piranie)
29 - Paweł Wegner (Przybkowo)
28 - Leszek Beger (Przybkowo)
27 - Maciej Sadowski (OSP)
22 - Sylwester Nylec (Piranie)
20 - Ireneusz Nowak (Piranie)
» Wyróżnienia
Najlepszy zawodnik: Andrzej Koroś (Piranie) Najlepszy bramkarz: Daniel Janusz (Przybkowo) Król strzelców: Andrzej Koroś (Piranie) Puchar Fair Play: Marconi Myśligoszcz