Wampol s.c. Debrzno
Adam Sikorski
Bartłomiej Sikorski
NZOZ
"Almus"
Debrzno
    JUNIORZY › WYNIKI
» Słupska klasa okręgowa juniorów D1 - sezon 2018/19
Lp.ZespółM.Pkt.Bramki Z.R.P.
1. MKS Debrzno 16 42 93-30 14 0 2
2. Piast Człuchów 16 37 66-20 12 1 3
3. Lider Rychnowy 16 31 74-32 9 4 3
4. Myśliwiec Tuchomie 16 31 41-15 9 4 3
5. JFA Przechlewo 16 24 43-39 7 3 6
6. Kaszubia Studzienice 16 18 38-53 6 0 10
7. Chojniczanka Chojnice 16 13 24-37 4 1 11
8. Start Miastko 16 10 16-40 3 1 12
9. Kolejarz Chojnice 16 3 6-135 1 0 15

» kolejka 1 - 01/02.09.2018
Kaszubia Studzienice0-3 Myśliwiec Tuchomie
1 września, 17:00
Start Miastko2-1 JFA Przechlewo
1 września, 14:00
Lider Rychnowy16-0 Kolejarz Chojnice
1 września, 10:30
w Polnicy
Chojniczanka Chojnice0-1 Piast Człuchów
1 września, 13:00
Pauza: MKS Debrzno
» kolejka 2 - 08/09.09.2018
Kolejarz Chojnice0-2 Chojniczanka Chojnice
8 września, 13:00
JFA Przechlewo1-1 Lider Rychnowy
8 września, 11:00
Myśliwiec Tuchomie1-0 Start Miastko
10 września, 17:00
MKS Debrzno9-0 Kaszubia Studzienice
8 września, 15:00
Jakub Oleksiewicz 10, 13, 19, 43, Szymon Szlaga 27, 49, Oliwia Sekta 12, Jakub Kaczyński 30, Wiktor Wrzeszcz 42
Pauza: Piast Człuchów
» kolejka 3 - 15/16.09.2018
Start Miastko1-6 MKS Debrzno
15 września, 11:00
???- Jakub Oleksiewicz 4, 15, 32, Jakub Kaczyński 24, Szymon Szlaga 37, Kacper Miszewski 39
Lider Rychnowy0-0 Myśliwiec Tuchomie
15 września, 12:00
w Polnicy
Chojniczanka Chojnice0-3 JFA Przechlewo
15 września, 13:00
Piast Człuchów11-0 Kolejarz Chojnice
15 września, 13:00
Pauza: Kaszubia Studzienice
» kolejka 4 - 22/23.09.2018
JFA Przechlewo1-0 Piast Człuchów
27 września, 17:00
Myśliwiec Tuchomie3-0 Chojniczanka Chojnice
22 września, 11:00
MKS Debrzno7-3 Lider Rychnowy
22 września, 10:00
Jakub Oleksiewicz 18, 49, Hubert Kaczmarczyk 12, Jakub Kaczyński 13, Wiktor Wrzeszcz 20, Oliwia Sekta 34, Mateusz Szczur 47- ???
Kaszubia Studzienice1-0 Start Miastko
23 września, 11:00
Pauza: Kolejarz Chojnice
» kolejka 5 - 29/30.09.2018
Lider Rychnowy6-1 Kaszubia Studzienice
30 września, 13:00
w Polnicy
Chojniczanka Chojnice2-4 MKS Debrzno
30 września, 12:45
???- Jakub Oleksiewicz 51, 54, 60, Mikołaj Brzykcy 56
Piast Człuchów1-3 Myśliwiec Tuchomie
30 września, 13:00
Kolejarz Chojnice0-7 JFA Przechlewo
29 września, 16:00
Pauza: Start Miastko
» kolejka 6 - 06/07.10.2018
Myśliwiec Tuchomie7-0 Kolejarz Chojnice
6 października, 13:00
MKS Debrzno0-6 Piast Człuchów
7 października, 11:00
Kaszubia Studzienice0-2 Chojniczanka Chojnice
6 października, 13:30
Start Miastko2-5 Lider Rychnowy
7 października, 11:00
Pauza: JFA Przechlewo
» kolejka 7 - 13/14.10.2018
Chojniczanka Chojnice1-3 Start Miastko
14 października, 15:00
Piast Człuchów7-2 Kaszubia Studzienice
13 października, 13:45
Kolejarz Chojnice0-11 MKS Debrzno
14 października, 11:00
Jakub Oleksiewicz 8, 15, 25, 33, 40, 43, 60+2, 60+3, Patryk Słodowicz 27, Jakub Kaczyński 42, Kacper Miszewski 45
JFA Przechlewo0-0 Myśliwiec Tuchomie
13 października, 11:00
Pauza: Lider Rychnowy
» kolejka 8 - 20/21.10.2018
MKS Debrzno10-3 JFA Przechlewo
20 października, 11:00
Jakub Oleksiewicz 29, 29, 37, 43, 46, 52, Szymon Szlaga 2, Hubert Kaczmarczyk 16, Oliwia Sekta 34, Dominik Sobczak 57 (k)- ???
Kaszubia Studzienice8-3 Kolejarz Chojnice
20 października, 13:30
Start Miastko1-1 Piast Człuchów
21 października, 15:30
Lider Rychnowy4-2 Chojniczanka Chojnice
21 października, 13:00
w Polnicy
Pauza: Myśliwiec Tuchomie
» kolejka 9 - 27/28.10.2018
Piast Człuchów1-2 Lider Rychnowy
27 października, 13:30
Kolejarz Chojnice0-7 Start Miastko
28 października, 11:00
JFA Przechlewo5-1 Kaszubia Studzienice
27 października, 11:00
Myśliwiec Tuchomie1-3 MKS Debrzno
27 października, 10:30
???- Hubert Kaczmarczyk 26, Jakub Kaczyński 60, Szymon Szlaga 60+1
Pauza: Chojniczanka Chojnice
» kolejka 10 - 30/31.03.2019
Myśliwiec Tuchomie1-0 Kaszubia Studzienice
30 marca, 11:00
JFA Przechlewo3-0 Start Miastko
vo
30 marca, 11:00
drużyna Startu wycofała się z rozgrywek
Kolejarz Chojnice0-13 Lider Rychnowy
30 marca, 11:00
Piast Człuchów6-1 Chojniczanka Chojnice
30 marca, 11:00
Pauza: MKS Debrzno
» kolejka 11 - 06/07.04.2019
Chojniczanka Chojnice5-0 Kolejarz Chojnice
7 kwietnia, 11:00
Lider Rychnowy2-2 JFA Przechlewo
7 kwietnia, 14:00
w Polnicy
Start Miastko0-3 Myśliwiec Tuchomie
vo
7 kwietnia, 13:30
drużyna Startu wycofała się z rozgrywek
Kaszubia Studzienice1-5 MKS Debrzno
6 kwietnia, 11:00
???- Jakub Kaczyński 12, 28, Oliwia Sekta 25, 39, Patryk Słodowicz 50
Pauza: Piast Człuchów
» kolejka 12 - 13/14.04.2019
MKS Debrzno3-0 Start Miastko
vo
13 kwietnia, 11:00
drużyna Startu wycofała się z rozgrywek
Myśliwiec Tuchomie2-2 Lider Rychnowy
11 kwietnia, 18:00
JFA Przechlewo2-1 Chojniczanka Chojnice
13 kwietnia, 11:00
Kolejarz Chojnice0-9 Piast Człuchów
12 kwietnia, 17:00
Pauza: Kaszubia Studzienice
» kolejka 13 - 27/28.04.2019
Piast Człuchów3-2 JFA Przechlewo
25 kwietnia, 17:00
Chojniczanka Chojnice0-0 Myśliwiec Tuchomie
28 kwietnia, 13:30
Lider Rychnowy2-5 MKS Debrzno
28 kwietnia, 12:30
???- Dominik Pikulik 7, 54, Dominik Sobczak 22, 41, Jakub Kaczyński 13
w Polnicy
Start Miastko0-3 Kaszubia Studzienice
vo
27 kwietnia, 11:00
drużyna Startu wycofała się z rozgrywek
Pauza: Kolejarz Chojnice
» kolejka 14 - 04/05.05.2019
Kaszubia Studzienice3-7 Lider Rychnowy
4 maja, 13:30
MKS Debrzno4-2 Chojniczanka Chojnice
4 maja, 11:00
Dominik Pikulik 31, 34, 53, Dominik Sobczak 3- ???
Myśliwiec Tuchomie1-4 Piast Człuchów
7 maja, 18:00
JFA Przechlewo9-0 Kolejarz Chojnice
29 kwietnia, 17:00
Pauza: Start Miastko
» kolejka 15 - 11/12.05.2019
Kolejarz Chojnice0-12 Myśliwiec Tuchomie
14 maja, 17:00
Piast Człuchów6-2 MKS Debrzno
11 maja, 13:30
???- Dominik Pikulik 7, 60
Chojniczanka Chojnice1-2 Kaszubia Studzienice
11 maja, 11:00
Lider Rychnowy3-0 Start Miastko
vo
11 maja, 11:00
w Polnicy; drużyna Startu wycofała się z rozgrywek
Pauza: JFA Przechlewo
» kolejka 16 - 18/19.05.2019
Start Miastko0-3 Chojniczanka Chojnice
vo
19 maja, 13:30
drużyna Startu wycofała się z rozgrywek
Kaszubia Studzienice2-3 Piast Człuchów
18 maja, 13:30
MKS Debrzno8-0 Kolejarz Chojnice
18 maja, 11:00
Wiktor Wrzeszcz 18, 57, Szymon Szlaga 22, 54, Dominik Pikulik 25 (k), 26, Kacper Miszewski 48, Dominik Sobczak 53
Myśliwiec Tuchomie3-1 JFA Przechlewo
18 maja, 11:00
Pauza: Lider Rychnowy
» kolejka 17 - 25/26.05.2019
JFA Przechlewo2-12 MKS Debrzno
27 maja, 17:30
???- Dominik Pikulik 5, 14, 18, 22, 24, 26, 51, 53, 54, 56, Jakub Kaczyński 10, 21
Kolejarz Chojnice0-10 Kaszubia Studzienice
25 maja, 11:00
Piast Człuchów3-0 Start Miastko
vo
25 maja, 13:45
drużyna Startu wycofała się z rozgrywek
Chojniczanka Chojnice2-5 Lider Rychnowy
24 maja, 18:30
Pauza: Myśliwiec Tuchomie
» kolejka 18 - 01.06.2019
Lider Rychnowy3-4 Piast Człuchów
1 czerwca, 11:00
w Polnicy
Start Miastko0-3 Kolejarz Chojnice
vo
1 czerwca, 11:00
drużyna Startu wycofała się z rozgrywek
Kaszubia Studzienice4-1 JFA Przechlewo
1 czerwca, 11:00
MKS Debrzno4-1 Myśliwiec Tuchomie
1 czerwca, 11:00
Dominik Pikulik 52, 54, Szymon Szlaga 2, Hubert Kaczmarczyk 35- ???
Pauza: Chojniczanka Chojnice

::  Copyright © 2003-2019 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::