Wampol s.c. Debrzno
Adam Sikorski
Bartłomiej Sikorski
NZOZ
"Almus"
Debrzno
    JUNIORZY › WYNIKI
» Słupska klasa okręgowa juniorów C2 - sezon 2018/19
Lp.ZespółM.Pkt.Bramki Z.R.P.
1. Gryf Słupsk 16 43 109-7 14 1 1
2. Salos Słupsk 16 40 99-29 13 1 2
3. MKS Debrzno 16 30 122-73 10 0 6
4. Pogoń Lębork 16 29 62-40 9 2 5
5. Jantar II Ustka 16 24 56-64 8 0 8
6. Czarni Czarne 16 17 45-59 5 2 9
7. Bytovia Bytów 16 15 48-102 5 0 11
8. Leśnik Cewice 16 13 19-60 4 1 11
9. Echo Biesowice 16 1 13-139 0 1 15

» kolejka 1 - 01/02.09.2018
Salos Słupsk1-2 Jantar II Ustka
1 września, 13:00
Leśnik Cewice3-2 Bytovia Bytów
1 września, 11:00
MKS Debrzno6-4 Czarni Czarne
1 września, 14:00
Dominik Pikulik 22, 64, 71, 78, Szymon Maza 36, samobójcza 40- ???
Gryf Słupsk11-0 Echo Biesowice
2 września, 11:00
Pauza: Pogoń Lębork
» kolejka 2 - 08/09.09.2018
Echo Biesowice0-7 Pogoń Lębork
9 września, 16:00
Czarni Czarne0-3 Gryf Słupsk
9 września, 11:00
Bytovia Bytów4-13 MKS Debrzno
11 września, 17:00
???- Dominik Pikulik 4, 18, 23, 32, 51, 67, Dawid Kujawski 11, 14, Szymon Maza 45, 76, Norbert Wieszewski 58, 73, Hubert Kaczmarczyk 78
Salos Słupsk5-2 Leśnik Cewice
8 września, 13:00
Pauza: Jantar II Ustka
» kolejka 3 - 15/16.09.2018
Leśnik Cewice3-2 Jantar II Ustka
15 września, 14:00
MKS Debrzno7-12 Salos Słupsk
3 listopada, 13:00
Dominik Pikulik 11, 24, 35, 75, 80, Szymon Szlaga 34, Hubert Kaczmarczyk 53- ???
Gryf Słupsk6-0 Bytovia Bytów
16 września, 11:00
Pogoń Lębork4-4 Czarni Czarne
15 września, 13:00
Pauza: Echo Biesowice
» kolejka 4 - 22/23.09.2018
Jantar II Ustka10-1 Echo Biesowice
22 września, 14:00
Bytovia Bytów1-2 Pogoń Lębork
22 września, 13:00
Salos Słupsk3-1 Gryf Słupsk
10 października, 16:00
w pierwotnym terminie (23 września, godz.11.00) mecz przerwany po I połowie przy stanie 1:1 z powodu ulewy, w drugim dokańczany od 41. minuty
Leśnik Cewice0-9 MKS Debrzno
22 września, 15:00
Dominik Pikulik 27, 42, 49, 72, Kamil Janke 8, 10, Bartłomiej Goryl 71, 77, Hubert Kaczmarczyk 67
Pauza: Czarni Czarne
» kolejka 5 - 29/30.09.2018
MKS Debrzno11-2 Jantar II Ustka
29 września, 13:00
Dominik Pikulik 14, 67, 69, 78, 80+2, Kamil Janke 37 (k), 59, 80, Szymon Maza 52, 64, Hubert Kaczmarczyk 54- ???
Gryf Słupsk7-0 Leśnik Cewice
30 września, 11:00
Pogoń Lębork2-7 Salos Słupsk
29 września, 13:00
Echo Biesowice3-5 Czarni Czarne
30 września, 16:00
Pauza: Bytovia Bytów
» kolejka 6 - 06/07.10.2018
Jantar II Ustka4-1 Czarni Czarne
6 października, 14:00
Bytovia Bytów7-2 Echo Biesowice
7 października, 13:30
Leśnik Cewice1-5 Pogoń Lębork
6 października, 11:00
MKS Debrzno2-8 Gryf Słupsk
7 października, 14:00
Dominik Pikulik 14, 67- ???
Pauza: Salos Słupsk
» kolejka 7 - 13/14.10.2018
Gryf Słupsk14-0 Jantar II Ustka
13 października, 11:00
Pogoń Lębork3-6 MKS Debrzno
13 października, 13:00
???- Dominik Pikulik 35, 37, 40, 51, 60, Szymon Maza 49
Echo Biesowice0-7 Salos Słupsk
14 października, 16:00
Czarni Czarne3-0 Bytovia Bytów
14 października, 11:00
Pauza: Leśnik Cewice
» kolejka 8 - 20/21.10.2018
Jantar II Ustka8-0 Bytovia Bytów
20 października, 14:00
Salos Słupsk6-1 Czarni Czarne
21 października, 14:00
Leśnik Cewice3-1 Echo Biesowice
20 października, 11:00
Gryf Słupsk0-0 Pogoń Lębork
21 października, 11:00
Pauza: MKS Debrzno
» kolejka 9 - 27/28.10.2018
Pogoń Lębork4-0 Jantar II Ustka
27 października, 13:00
Echo Biesowice0-17 MKS Debrzno
28 października, 14:00
Norbert Wieszewski 6, 15, 28, 76, Dominik Pikulik 45, 48, 58, 61, Szymon Maza 27, 54, 72, Wojciech Bielecki 22, 39, Dawid Kujawski 41, 50, samobójcza 35, Hubert Lange 74
Czarni Czarne3-0 Leśnik Cewice
vo
27 października, 14:00
goście nie stawili się na zawody
Bytovia Bytów1-11 Salos Słupsk
28 października, 13:30
Pauza: Gryf Słupsk
» kolejka 10 - 30/31.03.2019
Jantar II Ustka1-3 Salos Słupsk
22 maja, 17:00
Bytovia Bytów3-2 Leśnik Cewice
30 marca, 11:00
Czarni Czarne3-7 MKS Debrzno
31 marca, 12:00
???- Szymon Maza 41, 70 (k), 78, Dominik Pikulik 48, 54, Patryk Kopczyk 64, Norbert Wieszewski 74
Echo Biesowice0-8 Gryf Słupsk
29 marca, 16:00
Pauza: Pogoń Lębork
» kolejka 11 - 06/07.04.2019
Pogoń Lębork4-0 Echo Biesowice
6 kwietnia, 13:00
Gryf Słupsk10-0 Czarni Czarne
6 kwietnia, 11:00
MKS Debrzno14-3 Bytovia Bytów
6 kwietnia, 15:30
Dominik Pikulik 6, 18, 32, 66, Patryk Kopczyk 3, 5, 47, Szymon Maza 12 (k), 13, 26, Norbert Wieszewski 38, 39, Bartłomiej Goryl 59, Piotr Wojciechowski 77 (k)- ???
Leśnik Cewice0-4 Salos Słupsk
7 kwietnia, 11:00
Pauza: Jantar II Ustka
» kolejka 12 - 13/14.04.2019
Jantar II Ustka8-0 Leśnik Cewice
14 kwietnia, 11:00
Salos Słupsk7-2 MKS Debrzno
14 kwietnia, 17:30
???- Dominik Pikulik 7, Szymon Maza 29
Bytovia Bytów0-14 Gryf Słupsk
13 kwietnia, 11:00
Czarni Czarne2-4 Pogoń Lębork
14 kwietnia, 12:00
Pauza: Echo Biesowice
» kolejka 13 - 27/28.04.2019
Echo Biesowice3-6 Jantar II Ustka
27 kwietnia, 11:00
Pogoń Lębork11-2 Bytovia Bytów
27 kwietnia, 11:00
Gryf Słupsk2-0 Salos Słupsk
27 kwietnia, 11:00
MKS Debrzno3-0 Leśnik Cewice
vo
27 kwietnia, 12:00
goście nie stawili się na zawody
Pauza: Czarni Czarne
» kolejka 14 - 04/05.05.2019
Jantar II Ustka5-3 MKS Debrzno
5 maja, 15:00
???- Dominik Pikulik 6, 70, 75
Leśnik Cewice0-4 Gryf Słupsk
8 maja, 17:30
Salos Słupsk5-2 Pogoń Lębork
5 maja, 17:30
Czarni Czarne11-0 Echo Biesowice
7 maja, 17:30
Pauza: Bytovia Bytów
» kolejka 15 - 11/12.05.2019
Czarni Czarne3-1 Jantar II Ustka
12 maja, 11:00
Echo Biesowice2-8 Bytovia Bytów
12 maja, 14:00
Pogoń Lębork3-0 Leśnik Cewice
11 maja, 11:00
Gryf Słupsk14-0 MKS Debrzno
29 maja, 15:00
Pauza: Salos Słupsk
» kolejka 16 - 18/19.05.2019
Jantar II Ustka1-5 Gryf Słupsk
19 maja, 17:00
MKS Debrzno4-7 Pogoń Lębork
19 maja, 11:00
Patryk Kopczyk 55, 74, Dominik Sobczak 53, Szymon Maza 70- ???
Salos Słupsk17-0 Echo Biesowice
19 maja, 17:30
Bytovia Bytów4-2 Czarni Czarne
18 maja, 13:30
Pauza: Leśnik Cewice
» kolejka 17 - 25/26.05.2019
Bytovia Bytów9-0 Jantar II Ustka
25 maja, 11:00
Czarni Czarne2-2 Salos Słupsk
26 maja, 11:00
Echo Biesowice0-0 Leśnik Cewice
26 maja, 16:00
Pogoń Lębork1-2 Gryf Słupsk
25 maja, 11:00
Pauza: MKS Debrzno
» kolejka 18 - 02.06.2019
Jantar II Ustka6-3 Pogoń Lębork
2 czerwca, 14:15
MKS Debrzno18-1 Echo Biesowice
31 maja, 18:00
Szymon Maza 4, 10, 13, 18, 39, 66, Dominik Pikulik 1, 11, 35, 50, 54, Hubert Lange 48, 74, 78, Patryk Kopczyk 34, Norbert Wieszewski 36, Bartłomiej Goryl 38, Mikołaj Stryszyk 53- ???
Leśnik Cewice5-1 Czarni Czarne
2 czerwca, 13:30
Salos Słupsk9-4 Bytovia Bytów
2 czerwca, 13:30
Pauza: Gryf Słupsk

::  Copyright © 2003-2019 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::