JUNIORZY › WYNIKI
» Słupska klasa okręgowa juniorów D2 - sezon 2022/23
Lp.ZespółM.Pkt.Bramki Z.R.P.
1. JFA Przechlewo 7 21 64-6 7 0 0
2. U-2 Bytów 7 21 50-9 7 0 0
3. AP Karol Piątek Luzino 6 18 69-4 6 0 0
4. Myśliwiec Tuchomie 6 12 27-13 4 0 2
5. Start Miastko 7 12 49-38 4 0 3
6. Lider Rychnowy 7 12 38-48 4 0 3
7. MKS Debrzno 7 9 29-38 3 0 4
8. Chojniczanka Chojnice 6 6 33-53 2 0 4
9. Dolina Niepoględzie 6 6 10-34 2 0 4
10. Gryf II Słupsk 6 3 28-34 1 0 5
11. Kolejarz Chojnice 6 3 14-38 1 0 5
12. Leśnik Cewice 6 3 3-44 1 0 5
13. GTS Czarna Dąbrówka 7 0 11-66 0 0 7

» kolejka 1 - 20/21.08.2022
Start Miastko11-5 Gryf II Słupsk
21 sierpnia, 11:00
GTS Czarna Dąbrówka2-3 Leśnik Cewice
24 sierpnia, 17:30
MKS Debrzno2-10 Chojniczanka Chojnice
7 września, 18:00
Antoni Litwiniuk 39, Michał Bieszczad 52- ???
Lider Rychnowy5-7 Kolejarz Chojnice
20 sierpnia, 11:00
w Dębnicy
JFA Przechlewo8-1 Dolina Niepoględzie
20 sierpnia, 12:00
U-2 Bytów4-1 Myśliwiec Tuchomie
20 sierpnia, 13:00
Pauza: AP Karol Piątek Luzino
» kolejka 2 - 27/28.08.2022
Myśliwiec Tuchomie2-6 AP Karol Piątek Luzino
27 sierpnia, 13:00
Dolina Niepoględzie1-7 U-2 Bytów
27 sierpnia, 13:30
JFA Przechlewo6-2 Kolejarz Chojnice
27 sierpnia, 12:00
Chojniczanka Chojnice19-1 Lider Rychnowy
28 sierpnia, 11:00
Leśnik Cewice0-7 MKS Debrzno
27 sierpnia, 11:00
Piotr Pałubicki 15, 29, 47, 69, 70, Antoni Litwiniuk 24, Michał Bieszczad 34
Start Miastko15-1 GTS Czarna Dąbrówka
28 sierpnia, 15:00
Pauza: Gryf II Słupsk
» kolejka 3 - 03/04.09.2022
GTS Czarna Dąbrówka3-12 Gryf II Słupsk
4 września, 13:00
MKS Debrzno1-8 Start Miastko
3 września, 11:00
Nikodem Lisowski 65- ???
Lider Rychnowy3-0 Leśnik Cewice
vo
3 września, 11:00
w Dębnicy; goście nie stawili się na zawody
JFA Przechlewo15-1 Chojniczanka Chojnice
14 września, 17:00
U-2 Bytów4-2 Kolejarz Chojnice
3 września, 13:00
AP Karol Piątek Luzino7-1 Dolina Niepoględzie
4 września, 11:00
Pauza: Myśliwiec Tuchomie
» kolejka 4 - 10/11.09.2022
Gryf II Słupsk1-4 Myśliwiec Tuchomie
10 września, 15:00
Kolejarz Chojnice0-17 AP Karol Piątek Luzino
11 września, 11:00
Chojniczanka Chojnice2-13 U-2 Bytów
10 września, 14:00
Leśnik Cewice0-11 JFA Przechlewo
10 września, 11:00
Start Miastko11-5 Lider Rychnowy
11 września, 11:00
GTS Czarna Dąbrówka2-7 MKS Debrzno
11 września, 15:30
???- Piotr Pałubicki 7, 19, Ksawery Byłeń 33, 67, Franciszek Osięglewski 34, Nikodem Lisowski 47, Michał Bieszczad 52
Pauza: Dolina Niepoględzie
» kolejka 5 - 17/18.09.2022
MKS Debrzno7-4 Gryf II Słupsk
16 września, 17:45
Piotr Pałubicki 10, 36, 54, Nikodem Lisowski 7, 63, Antoni Litwiniuk 44, Michał Bieszczad 49- ???
Lider Rychnowy12-2 GTS Czarna Dąbrówka
17 września, 11:00
w Dębnicy
JFA Przechlewo7-1 Start Miastko
17 września, 12:00
U-2 Bytów6-0 Leśnik Cewice
17 września, 13:00
AP Karol Piątek Luzino14-1 Chojniczanka Chojnice
20 września, 17:30
Myśliwiec Tuchomie9-0 Dolina Niepoględzie
17 września, 13:00
Pauza: Kolejarz Chojnice
» kolejka 6 - 24/25.09.2022
Gryf II Słupsk2-4 Dolina Niepoględzie
24 września, 15:00
Kolejarz Chojnice2-3 Myśliwiec Tuchomie
25 września, 11:00
Leśnik Cewice0-15 AP Karol Piątek Luzino
25 września, 14:00
Start Miastko3-9 U-2 Bytów
25 września, 11:00
GTS Czarna Dąbrówka1-10 JFA Przechlewo
25 września, 15:30
MKS Debrzno5-7 Lider Rychnowy
25 września, 10:00
Michał Bieszczad 6, 10, 69, Piotr Pałubicki 3, Nikodem Lisowski 46- ???
Pauza: Chojniczanka Chojnice
» kolejka 7 - 01/02.10.2022
Lider Rychnowy5-4 Gryf II Słupsk
1 października, 11:00
w Dębnicy
JFA Przechlewo7-0 MKS Debrzno
1 października, 12:00
U-2 Bytów7-0 GTS Czarna Dąbrówka
1 października, 13:00
AP Karol Piątek Luzino10-0 Start Miastko
2 października, 11:00
Myśliwiec Tuchomie8-0 Chojniczanka Chojnice
2 października, 13:00
Dolina Niepoględzie3-1 Kolejarz Chojnice
2 października, 11:00
Pauza: Leśnik Cewice
» kolejka 8 - 08/09.10.2022
Gryf II Słupsk- Kolejarz Chojnice
12 października, 18:00
Chojniczanka Chojnice- Dolina Niepoględzie
8 października, 11:00
Leśnik Cewice- Myśliwiec Tuchomie
8 października, 11:00
GTS Czarna Dąbrówka- AP Karol Piątek Luzino
9 października, 15:30
MKS Debrzno- U-2 Bytów
9 października, 11:00
Lider Rychnowy- JFA Przechlewo
8 października, 10:00
w Dębnicy
Pauza: Start Miastko
» kolejka 9 - 15/16.10.2022
JFA Przechlewo- Gryf II Słupsk
15 października, 12:00
U-2 Bytów- Lider Rychnowy
15 października, 13:00
AP Karol Piątek Luzino- MKS Debrzno
16 października, 11:00
Myśliwiec Tuchomie- Start Miastko
15 października, 13:00
Dolina Niepoględzie- Leśnik Cewice
15 października, 11:00
Kolejarz Chojnice- Chojniczanka Chojnice
15 października, 10:00
Pauza: GTS Czarna Dąbrówka
» kolejka 10 - 22/23.10.2022
Gryf II Słupsk- Chojniczanka Chojnice
22 października, 13:00
Leśnik Cewice- Kolejarz Chojnice
22 października, 15:00
Start Miastko- Dolina Niepoględzie
23 października, 11:00
GTS Czarna Dąbrówka- Myśliwiec Tuchomie
23 października, 15:30
Lider Rychnowy- AP Karol Piątek Luzino
23 października, 14:00
w Dębnicy
JFA Przechlewo- U-2 Bytów
22 października, 12:00
Pauza: MKS Debrzno
» kolejka 11 - 29/30.10.2022
U-2 Bytów- Gryf II Słupsk
29 października, 13:00
AP Karol Piątek Luzino- JFA Przechlewo
Myśliwiec Tuchomie- MKS Debrzno
29 października, 13:00
Dolina Niepoględzie- GTS Czarna Dąbrówka
30 października, 13:30
Kolejarz Chojnice- Start Miastko
29 października, 12:00
Chojniczanka Chojnice- Leśnik Cewice
29 października, 11:00
Pauza: Lider Rychnowy
» kolejka 12 - 05/06.11.2022
Gryf II Słupsk- Leśnik Cewice
5 listopada, 13:00
Start Miastko- Chojniczanka Chojnice
6 listopada, 11:00
GTS Czarna Dąbrówka- Kolejarz Chojnice
6 listopada, 13:00
MKS Debrzno- Dolina Niepoględzie
5 listopada, 11:00
Lider Rychnowy- Myśliwiec Tuchomie
5 listopada, 11:00
w Dębnicy
U-2 Bytów- AP Karol Piątek Luzino
5 listopada, 13:00
Pauza: JFA Przechlewo
» kolejka 13 - 12/13.11.2022
AP Karol Piątek Luzino- Gryf II Słupsk
Myśliwiec Tuchomie- JFA Przechlewo
12 listopada, 11:00
Dolina Niepoględzie- Lider Rychnowy
12 listopada, 11:00
Kolejarz Chojnice- MKS Debrzno
12 listopada, 11:00
Chojniczanka Chojnice- GTS Czarna Dąbrówka
12 listopada, 11:00
Leśnik Cewice- Start Miastko
12 listopada, 11:00
Pauza: U-2 Bytów
» kolejka 14
Gryf II Słupsk- Start Miastko
Leśnik Cewice- GTS Czarna Dąbrówka
Chojniczanka Chojnice- MKS Debrzno
Kolejarz Chojnice- Lider Rychnowy
Dolina Niepoględzie- JFA Przechlewo
Myśliwiec Tuchomie- U-2 Bytów
Pauza: AP Karol Piątek Luzino
» kolejka 15
AP Karol Piątek Luzino- Myśliwiec Tuchomie
U-2 Bytów- Dolina Niepoględzie
Kolejarz Chojnice- JFA Przechlewo
Lider Rychnowy- Chojniczanka Chojnice
MKS Debrzno- Leśnik Cewice
GTS Czarna Dąbrówka- Start Miastko
Pauza: Gryf II Słupsk
» kolejka 16
Gryf II Słupsk- GTS Czarna Dąbrówka
Start Miastko- MKS Debrzno
Leśnik Cewice- Lider Rychnowy
Chojniczanka Chojnice- JFA Przechlewo
Kolejarz Chojnice- U-2 Bytów
Dolina Niepoględzie- AP Karol Piątek Luzino
Pauza: Myśliwiec Tuchomie
» kolejka 17
Myśliwiec Tuchomie- Gryf II Słupsk
AP Karol Piątek Luzino- Kolejarz Chojnice
U-2 Bytów- Chojniczanka Chojnice
JFA Przechlewo- Leśnik Cewice
Lider Rychnowy- Start Miastko
MKS Debrzno- GTS Czarna Dąbrówka
Pauza: Dolina Niepoględzie
» kolejka 18
Gryf II Słupsk- MKS Debrzno
GTS Czarna Dąbrówka- Lider Rychnowy
Start Miastko- JFA Przechlewo
Leśnik Cewice- U-2 Bytów
Chojniczanka Chojnice- AP Karol Piątek Luzino
Dolina Niepoględzie- Myśliwiec Tuchomie
Pauza: Kolejarz Chojnice
» kolejka 19
Dolina Niepoględzie- Gryf II Słupsk
Myśliwiec Tuchomie- Kolejarz Chojnice
AP Karol Piątek Luzino- Leśnik Cewice
U-2 Bytów- Start Miastko
JFA Przechlewo- GTS Czarna Dąbrówka
Lider Rychnowy- MKS Debrzno
Pauza: Chojniczanka Chojnice
» kolejka 20
Gryf II Słupsk- Lider Rychnowy
MKS Debrzno- JFA Przechlewo
GTS Czarna Dąbrówka- U-2 Bytów
Start Miastko- AP Karol Piątek Luzino
Chojniczanka Chojnice- Myśliwiec Tuchomie
Kolejarz Chojnice- Dolina Niepoględzie
Pauza: Leśnik Cewice
» kolejka 21
Kolejarz Chojnice- Gryf II Słupsk
Dolina Niepoględzie- Chojniczanka Chojnice
Myśliwiec Tuchomie- Leśnik Cewice
AP Karol Piątek Luzino- GTS Czarna Dąbrówka
U-2 Bytów- MKS Debrzno
JFA Przechlewo- Lider Rychnowy
Pauza: Start Miastko
» kolejka 22
Gryf II Słupsk- JFA Przechlewo
Lider Rychnowy- U-2 Bytów
MKS Debrzno- AP Karol Piątek Luzino
Start Miastko- Myśliwiec Tuchomie
Leśnik Cewice- Dolina Niepoględzie
Chojniczanka Chojnice- Kolejarz Chojnice
Pauza: GTS Czarna Dąbrówka
» kolejka 23
Chojniczanka Chojnice- Gryf II Słupsk
Kolejarz Chojnice- Leśnik Cewice
Dolina Niepoględzie- Start Miastko
Myśliwiec Tuchomie- GTS Czarna Dąbrówka
AP Karol Piątek Luzino- Lider Rychnowy
U-2 Bytów- JFA Przechlewo
Pauza: MKS Debrzno
» kolejka 24
Gryf II Słupsk- U-2 Bytów
JFA Przechlewo- AP Karol Piątek Luzino
MKS Debrzno- Myśliwiec Tuchomie
GTS Czarna Dąbrówka- Dolina Niepoględzie
Start Miastko- Kolejarz Chojnice
Leśnik Cewice- Chojniczanka Chojnice
Pauza: Lider Rychnowy
» kolejka 25
Leśnik Cewice- Gryf II Słupsk
Chojniczanka Chojnice- Start Miastko
Kolejarz Chojnice- GTS Czarna Dąbrówka
Dolina Niepoględzie- MKS Debrzno
Myśliwiec Tuchomie- Lider Rychnowy
AP Karol Piątek Luzino- U-2 Bytów
Pauza: JFA Przechlewo
» kolejka 26
Gryf II Słupsk- AP Karol Piątek Luzino
JFA Przechlewo- Myśliwiec Tuchomie
Lider Rychnowy- Dolina Niepoględzie
MKS Debrzno- Kolejarz Chojnice
GTS Czarna Dąbrówka- Chojniczanka Chojnice
Start Miastko- Leśnik Cewice
Pauza: U-2 Bytów

::  Copyright © 2003-2022 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::