JUNIORZY › WYNIKI
» Słupska klasa okręgowa juniorów C2 - sezon 2021/22
Lp.ZespółM.Pkt.Bramki Z.R.P.
1. Chojniczanka Chojnice 18 47 91-17 15 2 1
2. Pogoń Lębork 18 44 94-27 14 2 2
3. Dolina Gałąźnia Wielka 18 38 73-49 12 2 4
4. Grasz Dwumiasto Ustka 18 37 88-37 12 1 5
5. KS Gryf Słupsk 18 34 106-44 11 1 6
6. GAP Bruskowo Wielkie 18 19 35-69 6 1 11
7. MKS Debrzno 18 16 36-83 5 1 12
8. Żelki Żelkowo 18 12 27-90 3 3 12
9. Start Miastko 18 10 41-100 3 1 14
10. Czarni Czarne 18 6 27-102 2 0 16

» kolejka 1 - 28/29.08.2021
Pogoń Lębork4-0 Żelki Żelkowo
28 sierpnia, 11:00
Czarni Czarne3-6 Start Miastko
29 sierpnia, 11:00
MKS Debrzno1-7 Chojniczanka Chojnice
1 września, 17:00
Olivier Rudziński 32- ???
Dolina Gałąźnia Wielka1-9 KS Gryf Słupsk
29 sierpnia, 11:00
w Niepoględziu
Grasz Dwumiasto Ustka9-2 GAP Bruskowo Wielkie
9 września, 17:00
w Pęplinie
» kolejka 2 - 04/05.09.2021
MKS Debrzno4-1 Czarni Czarne
4 września, 11:00
Mateusz Kulicki 28, 44, Antoni Sadowski 35, 68- ???
KS Gryf Słupsk9-3 GAP Bruskowo Wielkie
4 września, 11:00
Start Miastko2-7 Grasz Dwumiasto Ustka
5 września, 11:00
Dolina Gałąźnia Wielka4-1 Pogoń Lębork
5 września, 11:00
w Niepoględziu
Żelki Żelkowo1-11 Chojniczanka Chojnice
5 września, 12:00
w Szczypkowicach
» kolejka 3 - 11/12.09.2021
GAP Bruskowo Wielkie2-5 Start Miastko
12 września, 14:30
Pogoń Lębork2-2 KS Gryf Słupsk
11 września, 13:00
Czarni Czarne1-2 Żelki Żelkowo
12 września, 11:00
Grasz Dwumiasto Ustka6-2 MKS Debrzno
12 września, 11:00
???- Olivier Rudziński 42, 68
w Pęplinie
Chojniczanka Chojnice5-0 Dolina Gałąźnia Wielka
12 września, 11:00
» kolejka 4 - 18/19.09.2021
Pogoń Lębork0-3 Chojniczanka Chojnice
18 września, 11:00
MKS Debrzno2-3 GAP Bruskowo Wielkie
18 września, 15:00
Emil Paczkowski 13, Antoni Sadowski 57- ???
KS Gryf Słupsk5-0 Start Miastko
19 września, 11:00
Dolina Gałąźnia Wielka6-0 Czarni Czarne
19 września, 13:30
w Niepoględziu
Żelki Żelkowo2-3 Grasz Dwumiasto Ustka
19 września, 12:00
w Szczypkowicach
» kolejka 5 - 25/26.09.2021
GAP Bruskowo Wielkie3-0 Żelki Żelkowo
26 września, 14:00
Grasz Dwumiasto Ustka5-5 Dolina Gałąźnia Wielka
26 września, 14:00
w Pęplinie
Chojniczanka Chojnice6-2 KS Gryf Słupsk
26 września, 14:00
Czarni Czarne2-5 Pogoń Lębork
26 września, 11:00
Start Miastko4-1 MKS Debrzno
27 września, 17:00
???- Mateusz Kulicki 25
» kolejka 6 - 02/03.10.2021
Chojniczanka Chojnice15-0 Czarni Czarne
2 października, 14:00
Pogoń Lębork5-1 Grasz Dwumiasto Ustka
2 października, 13:00
Żelki Żelkowo5-1 Start Miastko
3 października, 17:00
w Szczypkowicach
KS Gryf Słupsk11-0 MKS Debrzno
3 października, 12:00
Dolina Gałąźnia Wielka3-0 GAP Bruskowo Wielkie
6 listopada, 12:00
w Niepoględziu
» kolejka 7 - 09/10.10.2021
MKS Debrzno4-3 Żelki Żelkowo
9 października, 11:00
Emil Paczkowski 27, 32, Mateusz Kulicki 7, Stefan Paprota 62- ???
GAP Bruskowo Wielkie2-4 Pogoń Lębork
30 października, 11:00
Start Miastko5-9 Dolina Gałąźnia Wielka
10 października, 11:00
Czarni Czarne2-7 KS Gryf Słupsk
10 października, 11:00
Grasz Dwumiasto Ustka0-1 Chojniczanka Chojnice
10 października, 14:00
w Pęplinie
» kolejka 8 - 16/17.10.2021
Dolina Gałąźnia Wielka1-0 MKS Debrzno
16 października, 13:00
w Niepoględziu
Chojniczanka Chojnice5-0 GAP Bruskowo Wielkie
16 października, 11:00
Czarni Czarne0-12 Grasz Dwumiasto Ustka
17 października, 11:00
Pogoń Lębork10-1 Start Miastko
20 października, 17:00
KS Gryf Słupsk4-0 Żelki Żelkowo
17 października, 11:00
» kolejka 9 - 23/24.10.2021
GAP Bruskowo Wielkie3-1 Czarni Czarne
24 października, 14:00
MKS Debrzno0-11 Pogoń Lębork
23 października, 11:00
Żelki Żelkowo1-7 Dolina Gałąźnia Wielka
24 października, 13:00
w Szczypkowicach
Grasz Dwumiasto Ustka4-2 KS Gryf Słupsk
24 października, 14:00
w Pęplinie
Start Miastko0-5 Chojniczanka Chojnice
28 października, 16:00
» kolejka 10 - 09/10.04.2022
Żelki Żelkowo1-11 Pogoń Lębork
10 kwietnia, 11:00
w Szczypkowicach
Start Miastko4-5 Czarni Czarne
9 kwietnia, 11:00
Chojniczanka Chojnice4-1 MKS Debrzno
9 kwietnia, 11:00
???- Emil Paczkowski 53
KS Gryf Słupsk10-1 Dolina Gałąźnia Wielka
9 kwietnia, 13:00
GAP Bruskowo Wielkie1-2 Grasz Dwumiasto Ustka
10 kwietnia, 17:00
» kolejka 11 - 13/16.04.2022
Czarni Czarne2-3 MKS Debrzno
16 kwietnia, 14:00
???- Mateusz Kulicki 5, 61, Emil Paczkowski 6
GAP Bruskowo Wielkie2-1 KS Gryf Słupsk
27 kwietnia, 18:00
Grasz Dwumiasto Ustka6-2 Start Miastko
20 kwietnia, 18:00
w Pęplinie
Pogoń Lębork5-1 Dolina Gałąźnia Wielka
13 kwietnia, 16:00
Chojniczanka Chojnice8-0 Żelki Żelkowo
13 kwietnia, 15:30
» kolejka 12 - 23/24.04.2022
Start Miastko3-5 GAP Bruskowo Wielkie
24 kwietnia, 11:00
KS Gryf Słupsk4-7 Pogoń Lębork
24 kwietnia, 11:00
Żelki Żelkowo4-2 Czarni Czarne
11 maja, 18:00
w Szczypkowicach
MKS Debrzno0-11 Grasz Dwumiasto Ustka
23 kwietnia, 11:00
Dolina Gałąźnia Wielka2-2 Chojniczanka Chojnice
23 kwietnia, 11:00
w Niepoględziu
» kolejka 13 - 30.04/01.05.2022
Chojniczanka Chojnice3-3 Pogoń Lębork
30 kwietnia, 17:00
GAP Bruskowo Wielkie3-1 MKS Debrzno
9 maja, 17:45
???- Emil Paczkowski 11
Start Miastko0-14 KS Gryf Słupsk
29 kwietnia, 18:00
Czarni Czarne2-5 Dolina Gałąźnia Wielka
1 maja, 11:00
Grasz Dwumiasto Ustka8-1 Żelki Żelkowo
18 maja, 18:00
w Pęplinie
» kolejka 14 - 07/08.05.2022
Żelki Żelkowo2-2 GAP Bruskowo Wielkie
7 maja, 11:00
w Szczypkowicach
Dolina Gałąźnia Wielka4-0 Grasz Dwumiasto Ustka
7 maja, 11:00
w Niepoględziu
KS Gryf Słupsk6-2 Chojniczanka Chojnice
7 maja, 13:30
Pogoń Lębork8-0 Czarni Czarne
7 maja, 11:00
MKS Debrzno6-4 Start Miastko
7 maja, 11:00
Emil Paczkowski 8, 13, 80+3, Olivier Rudziński 26, 73, Antoni Sadowski 72- ???
» kolejka 15 - 14/15.05.2022
Czarni Czarne0-2 Chojniczanka Chojnice
15 maja, 11:00
Grasz Dwumiasto Ustka1-3 Pogoń Lębork
15 maja, 14:00
w Pęplinie
Start Miastko4-4 Żelki Żelkowo
16 maja, 18:00
MKS Debrzno5-4 KS Gryf Słupsk
14 maja, 11:00
Mateusz Kulicki 27, 44, Emil Paczkowski 8, Jakub Jaśkiewicz 42, Olivier Rudziński 59- ???
GAP Bruskowo Wielkie1-5 Dolina Gałąźnia Wielka
15 maja, 17:00
» kolejka 16 - 21/22.05.2022
Żelki Żelkowo1-1 MKS Debrzno
30 maja, 18:00
???- Jakub Majer 44
w Szczypkowicach
Pogoń Lębork7-0 GAP Bruskowo Wielkie
22 maja, 15:30
Dolina Gałąźnia Wielka5-0 Start Miastko
22 maja, 11:00
w Niepoględziu
KS Gryf Słupsk9-1 Czarni Czarne
22 maja, 13:30
Chojniczanka Chojnice3-0 Grasz Dwumiasto Ustka
21 maja, 17:00
» kolejka 17 - 28/29.05.2022
MKS Debrzno3-4 Dolina Gałąźnia Wielka
28 maja, 15:00
Mateusz Kulicki 7, 59, samobójcza 14- ???
GAP Bruskowo Wielkie1-6 Chojniczanka Chojnice
29 maja, 11:00
Grasz Dwumiasto Ustka5-1 Czarni Czarne
29 maja, 14:00
w Pęplinie
Start Miastko0-5 Pogoń Lębork
29 maja, 17:00
Żelki Żelkowo0-6 KS Gryf Słupsk
25 maja, 18:00
w Szczypkowicach
» kolejka 18 - 05.06.2022
Czarni Czarne4-2 GAP Bruskowo Wielkie
5 czerwca, 12:00
Pogoń Lębork3-2 MKS Debrzno
4 czerwca, 13:00
???- Jakub Majer 43, 58
Dolina Gałąźnia Wielka10-0 Żelki Żelkowo
3 czerwca, 16:30
w Niepoględziu
KS Gryf Słupsk1-8 Grasz Dwumiasto Ustka
5 czerwca, 13:00
Chojniczanka Chojnice3-0 Start Miastko
vo
4 czerwca, 14:00
goście nie stawili się na zawody

::  Copyright © 2003-2022 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::