Wampol s.c. Debrzno
Adam Sikorski
Bartłomiej Sikorski
NZOZ
"Almus"
Debrzno
    JUNIORZY › WYNIKI
» I liga wojewódzka juniorów C2 - sezon 2019/20
Lp.ZespółM.Pkt.Bramki Z.R.P.
1. Olimpijczyk Kwakowo 14 40 103-19 13 1 0
2. Lotos Gdańsk 14 37 100-11 12 1 1
3. Gryf Tczew 14 36 55-24 12 0 2
4. Jaguar Gdańsk 14 28 55-31 9 1 4
5. Arka Gdynia 14 27 60-22 9 0 5
6. Chojniczanka Chojnice 14 27 85-31 9 0 5
7. Lechia Gdańsk 14 25 60-35 8 1 5
8. Gryf Wejherowo 14 21 47-34 6 3 5
9. Pomezania Malbork 14 18 28-32 5 3 6
10. MKS Debrzno 14 18 59-90 6 0 8
11. GTS Pruszcz Gdański 14 12 24-36 3 3 8
12. FC Gowidlino 14 6 19-79 2 0 12
13. Cartusia Kartuzy 14 4 17-100 1 1 12
14. U-2 Bytów 14 4 13-100 1 1 12
15. Beniaminek 03 Starogard Gdański 14 4 10-91 1 1 12

» kolejka 1 - 15.08.2019
Pomezania Malbork1-3 Arka Gdynia
15 sierpnia, 11:00
FC Gowidlino1-2 Beniaminek 03 Starogard Gdański
3 września, 17:30
Olimpijczyk Kwakowo26-1 Cartusia Kartuzy
15 sierpnia, 11:00
MKS Debrzno8-7 Jaguar Gdańsk
15 sierpnia, 11:00
Jakub Piotrowski 20, 36, 72, 75 (k), 77, Dominik Pikulik 1, 47, 80- ???
Chojniczanka Chojnice2-3 Lechia Gdańsk
15 sierpnia, 11:00
Gryf Wejherowo1-1 GTS Pruszcz Gdański
28 sierpnia, 18:00
U-2 Bytów0-7 Gryf Tczew
15 sierpnia, 11:00
Pauza: Lotos Gdańsk
» kolejka 2 - 18.08.2019
GTS Pruszcz Gdański5-0 U-2 Bytów
18 sierpnia, 11:00
w Rusocinie
Lechia Gdańsk8-0 Gryf Wejherowo
18 sierpnia, 13:00
Jaguar Gdańsk4-3 Chojniczanka Chojnice
18 sierpnia, 19:00
stadion Lechii Gdańsk
Cartusia Kartuzy2-6 MKS Debrzno
18 sierpnia, 11:00
???- Dominik Pikulik 7, 47, 52, 66, Jakub Piotrowski 38, 77
Beniaminek 03 Starogard Gdański1-10 Olimpijczyk Kwakowo
18 sierpnia, 11:00
Arka Gdynia20-0 FC Gowidlino
28 sierpnia, 13:00
Lotos Gdańsk6-0 Pomezania Malbork
12 listopada, 14:00
w Malborku
Pauza: Gryf Tczew
» kolejka 3 - 24/25.08.2019
FC Gowidlino1-5 Lotos Gdańsk
24 sierpnia, 16:00
Olimpijczyk Kwakowo4-2 Arka Gdynia
21 sierpnia, 17:00
MKS Debrzno9-3 Beniaminek 03 Starogard Gdański
25 sierpnia, 14:00
Dominik Pikulik 19, 40+3 (k), 72, 80+1, 80+3, Jakub Piotrowski 33, 63, 67, 80- ???
Chojniczanka Chojnice12-0 Cartusia Kartuzy
24 sierpnia, 11:00
Gryf Wejherowo1-1 Jaguar Gdańsk
11 września, 18:00
U-2 Bytów2-10 Lechia Gdańsk
24 sierpnia, 11:00
Gryf Tczew5-3 GTS Pruszcz Gdański
22 sierpnia, 18:15
Pauza: Pomezania Malbork
» kolejka 4 - 31.08/01.09.2019
Lechia Gdańsk2-5 Gryf Tczew
4 września, 19:00
Jaguar Gdańsk11-0 U-2 Bytów
31 sierpnia, 17:00
stadion Lechii Gdańsk
Cartusia Kartuzy3-9 Gryf Wejherowo
31 sierpnia, 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański0-19 Chojniczanka Chojnice
31 sierpnia, 11:00
Arka Gdynia12-1 MKS Debrzno
31 sierpnia, 11:00
???- Dominik Pikulik 55
Lotos Gdańsk4-4 Olimpijczyk Kwakowo
1 września, 18:00
Pomezania Malbork3-0 FC Gowidlino
31 sierpnia, 11:00
Pauza: GTS Pruszcz Gdański
» kolejka 5 - 07/08.09.2019
Pomezania Malbork0-2 Olimpijczyk Kwakowo
7 września, 11:00
MKS Debrzno0-11 Lotos Gdańsk
7 września, 14:00
Chojniczanka Chojnice2-4 Arka Gdynia
7 września, 13:30
Gryf Wejherowo7-1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
8 września, 14:30
U-2 Bytów1-1 Cartusia Kartuzy
7 września, 11:00
Gryf Tczew2-1 Jaguar Gdańsk
8 września, 16:00
GTS Pruszcz Gdański1-3 Lechia Gdańsk
7 września, 11:00
w Rusocinie
Pauza: FC Gowidlino
» kolejka 6 - 14/15.09.2019
Jaguar Gdańsk2-1 GTS Pruszcz Gdański
15 września, 13:00
stadion Lechii Gdańsk
Cartusia Kartuzy1-2 Gryf Tczew
14 września, 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański0-1 U-2 Bytów
15 września, 15:00
Arka Gdynia0-1 Gryf Wejherowo
14 września, 11:00
Lotos Gdańsk9-0 Chojniczanka Chojnice
14 września, 11:00
Pomezania Malbork8-4 MKS Debrzno
14 września, 11:00
???- Dominik Pikulik 23, 51, 67 (k), 74 (k)
FC Gowidlino0-9 Olimpijczyk Kwakowo
14 września, 13:00
Pauza: Lechia Gdańsk
» kolejka 7 - 21/22.09.2019
MKS Debrzno7-3 FC Gowidlino
21 września, 11:00
Dominik Pikulik 11, 12, 18, 79, 80+2, Hubert Kaczmarczyk 27, 42- ???
Chojniczanka Chojnice5-0 Pomezania Malbork
21 września, 16:00
Gryf Wejherowo1-2 Lotos Gdańsk
21 września, 15:00
U-2 Bytów2-3 Arka Gdynia
22 września, 13:00
Gryf Tczew8-0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
21 września, 11:00
GTS Pruszcz Gdański2-0 Cartusia Kartuzy
21 września, 13:30
w Rusocinie
Lechia Gdańsk1-5 Jaguar Gdańsk
21 września, 09:00
Pauza: Olimpijczyk Kwakowo
» kolejka 8 - 28/29.09.2019
Cartusia Kartuzy1-3 Lechia Gdańsk
28 września, 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański0-0 GTS Pruszcz Gdański
29 września, 11:00
Arka Gdynia1-4 Gryf Tczew
9 października, 15:00
Lotos Gdańsk15-0 U-2 Bytów
29 września, 18:00
Pomezania Malbork1-1 Gryf Wejherowo
28 września, 11:00
FC Gowidlino0-5 Chojniczanka Chojnice
28 września, 13:00
Olimpijczyk Kwakowo10-3 MKS Debrzno
29 września, 15:00
???- Dominik Pikulik 32, 66, 73
Pauza: Jaguar Gdańsk
» kolejka 9 - 05/06.10.2019
Chojniczanka Chojnice2-5 Olimpijczyk Kwakowo
5 października, 16:00
Gryf Wejherowo7-0 FC Gowidlino
5 października, 12:30
U-2 Bytów0-2 Pomezania Malbork
6 października, 11:00
Gryf Tczew4-2 Lotos Gdańsk
5 października, 14:00
GTS Pruszcz Gdański0-2 Arka Gdynia
5 października, 11:00
w Rusocinie
Beniaminek 03 Starogard Gdański0-8 Lechia Gdańsk
9 października, 16:00
Jaguar Gdańsk9-2 Cartusia Kartuzy
6 października, 17:00
stadion Lechii Gdańsk
Pauza: MKS Debrzno
» kolejka 10 - 12/13.10.2019
Beniaminek 03 Starogard Gdański0-1 Jaguar Gdańsk
13 października, 11:00
Arka Gdynia3-2 Lechia Gdańsk
12 października, 11:00
Lotos Gdańsk7-0 GTS Pruszcz Gdański
13 października, 18:00
Pomezania Malbork0-4 Gryf Tczew
12 października, 11:00
FC Gowidlino4-2 U-2 Bytów
12 października, 13:00
Olimpijczyk Kwakowo5-1 Gryf Wejherowo
13 października, 11:00
MKS Debrzno1-7 Chojniczanka Chojnice
13 października, 11:00
Dominik Sobczak 75- ???
Pauza: Cartusia Kartuzy
» kolejka 11 - 19/20.10.2019
Gryf Wejherowo4-1 MKS Debrzno
20 października, 13:00
???- Dominik Pikulik 20
U-2 Bytów0-12 Olimpijczyk Kwakowo
20 października, 11:00
Gryf Tczew2-1 FC Gowidlino
19 października, 14:00
GTS Pruszcz Gdański1-1 Pomezania Malbork
19 października, 13:30
w Rusocinie
Lotos Gdańsk5-0 Lechia Gdańsk
20 października, 18:30
Jaguar Gdańsk2-1 Arka Gdynia
6 listopada, 16:00
w Gdyni
Cartusia Kartuzy5-3 Beniaminek 03 Starogard Gdański
19 października, 16:30
Pauza: Chojniczanka Chojnice
» kolejka 12 - 26/27.10.2019
Arka Gdynia4-0 Cartusia Kartuzy
26 października, 10:00
Lotos Gdańsk6-1 Jaguar Gdańsk
26 października, 11:00
Pomezania Malbork1-1 Lechia Gdańsk
26 października, 11:00
FC Gowidlino2-4 GTS Pruszcz Gdański
26 października, 13:00
Olimpijczyk Kwakowo2-0 Gryf Tczew
27 października, 11:00
MKS Debrzno11-4 U-2 Bytów
27 października, 11:00
Dominik Pikulik 18, 32, 51, 62, 66, 80, Hubert Kaczmarczyk 6, Jakub Kaczyński 25, Szymon Szlaga 43, Hubert Birosz 59 (k), Jakub Piotrowski 74- ???
Chojniczanka Chojnice6-2 Gryf Wejherowo
26 października, 11:00
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański
» kolejka 13 - 02/03.11.2019
U-2 Bytów0-8 Chojniczanka Chojnice
3 listopada, 13:00
Gryf Tczew7-1 MKS Debrzno
3 listopada, 11:00
???- Jakub Piotrowski 53
GTS Pruszcz Gdański1-4 Olimpijczyk Kwakowo
2 listopada, 17:00
w Rusocinie
Lechia Gdańsk9-1 FC Gowidlino
2 listopada, 19:00
Jaguar Gdańsk5-0 Pomezania Malbork
2 listopada, 17:00
stadion Lechii Gdańsk
Cartusia Kartuzy0-14 Lotos Gdańsk
2 listopada, 15:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański0-5 Arka Gdynia
3 listopada, 13:00
Pauza: Gryf Wejherowo
» kolejka 14 - 09/10.11.2019
Lotos Gdańsk11-0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
10 listopada, 11:00
Pomezania Malbork5-0 Cartusia Kartuzy
9 listopada, 11:00
FC Gowidlino2-3 Jaguar Gdańsk
9 listopada, 13:00
Olimpijczyk Kwakowo6-1 Lechia Gdańsk
10 listopada, 11:00
MKS Debrzno4-3 GTS Pruszcz Gdański
9 listopada, 12:00
Chojniczanka Chojnice9-1 Gryf Tczew
10 listopada, 14:00
Gryf Wejherowo11-1 U-2 Bytów
9 listopada, 14:30
Pauza: Arka Gdynia
» kolejka 15 - 16/17.11.2019
Gryf Tczew4-1 Gryf Wejherowo
16 listopada, 11:00
GTS Pruszcz Gdański2-5 Chojniczanka Chojnice
16 listopada, 11:00
w Rusocinie
Lechia Gdańsk9-3 MKS Debrzno
16 listopada, 15:00
Jaguar Gdańsk3-4 Olimpijczyk Kwakowo
17 listopada, 13:00
stadion Lechii Gdańsk
Cartusia Kartuzy1-4 FC Gowidlino
16 listopada, 15:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański0-6 Pomezania Malbork
16 listopada, 11:00
Arka Gdynia0-3 Lotos Gdańsk
16 listopada, 11:00
Pauza: U-2 Bytów
» kolejka 16 - 08.03.2020
Arka Gdynia- Pomezania Malbork
8 marca, 12:00
anulowany (na boisku 3:0) decyzją Zarządu Pomorskiego Zwiazku Piłki Nożnej z dnia 14.05.2020 r. o zasadach klasyfikacji drużyn w przerwanym sezonie 2019/2020
Beniaminek 03 Starogard Gdański- FC Gowidlino
7 marca, 11:00
anulowany (na boisku 0:1) decyzją Zarządu Pomorskiego Zwiazku Piłki Nożnej z dnia 14.05.2020 r. o zasadach klasyfikacji drużyn w przerwanym sezonie 2019/2020
Cartusia Kartuzy- Olimpijczyk Kwakowo
8 marca, 11:00
anulowany (na boisku 1:7) decyzją Zarządu Pomorskiego Zwiazku Piłki Nożnej z dnia 14.05.2020 r. o zasadach klasyfikacji drużyn w przerwanym sezonie 2019/2020
Jaguar Gdańsk- MKS Debrzno
8 marca, 16:00
???- Dominik Pikulik 33, 39, samobójcza 37, Hubert Birosz 60, Jakub Piotrowski 70
anulowany (na boisku 1:5) decyzją Zarządu Pomorskiego Zwiazku Piłki Nożnej z dnia 14.05.2020 r. o zasadach klasyfikacji drużyn w przerwanym sezonie 2019/2020
Lechia Gdańsk- Chojniczanka Chojnice
8 marca, 13:00
anulowany (na boisku 5:0) decyzją Zarządu Pomorskiego Zwiazku Piłki Nożnej z dnia 14.05.2020 r. o zasadach klasyfikacji drużyn w przerwanym sezonie 2019/2020
GTS Pruszcz Gdański- Gryf Wejherowo
2 czerwca, 18:00
w Rusocinie; zawody odwołane decyzją prezesów wojewódzkich związków piłki nożnej z dnia 07.05.2020 r. o zakończeniu sezonu 2019/2020
Gryf Tczew- U-2 Bytów
8 marca, 11:00
anulowany (pierwotnie 3:0 walkower) decyzją Zarządu Pomorskiego Zwiazku Piłki Nożnej z dnia 14.05.2020 r. o zasadach klasyfikacji drużyn w przerwanym sezonie 2019/2020
Pauza: Lotos Gdańsk
» kolejka 17 - 14/15.03.2020
U-2 Bytów- GTS Pruszcz Gdański
15 marca, 15:30
decyzją Zarządu Pomorskiego ZPN-u z dnia 11.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Gryf Wejherowo- Lechia Gdańsk
14 marca, 11:00
decyzją Zarządu Pomorskiego ZPN-u z dnia 11.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Chojniczanka Chojnice- Jaguar Gdańsk
14 marca, 11:00
decyzją Zarządu Pomorskiego ZPN-u z dnia 11.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
MKS Debrzno- Cartusia Kartuzy
15 marca, 11:00
decyzją Zarządu Pomorskiego ZPN-u z dnia 11.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Olimpijczyk Kwakowo- Beniaminek 03 Starogard Gdański
14 marca, 11:00
decyzją Zarządu Pomorskiego ZPN-u z dnia 11.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
FC Gowidlino- Arka Gdynia
15 marca, 11:00
decyzją Zarządu Pomorskiego ZPN-u z dnia 11.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Pomezania Malbork- Lotos Gdańsk
14 marca, 10:30
w Gdańsku; decyzją Zarządu Pomorskiego ZPN-u z dnia 11.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Pauza: Gryf Tczew
» kolejka 18 - 21/22.03.2020
Lotos Gdańsk- FC Gowidlino
21 marca, 13:30
decyzją Zarządu Pomorskiego ZPN-u z dnia 11.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Arka Gdynia- Olimpijczyk Kwakowo
21 marca, 11:00
decyzją Zarządu Pomorskiego ZPN-u z dnia 11.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Beniaminek 03 Starogard Gdański- MKS Debrzno
21 marca, 11:00
decyzją Zarządu Pomorskiego ZPN-u z dnia 11.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Cartusia Kartuzy- Chojniczanka Chojnice
21 marca, 16:00
decyzją Zarządu Pomorskiego ZPN-u z dnia 11.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Jaguar Gdańsk- Gryf Wejherowo
21 marca, 16:00
decyzją Zarządu Pomorskiego ZPN-u z dnia 11.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Lechia Gdańsk- U-2 Bytów
21 marca, 15:00
decyzją Zarządu Pomorskiego ZPN-u z dnia 11.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
GTS Pruszcz Gdański- Gryf Tczew
21 marca, 14:00
w Rusocinie; decyzją Zarządu Pomorskiego ZPN-u z dnia 11.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Pauza: Pomezania Malbork
» kolejka 19 - 28/29.03.2020
Gryf Tczew- Lechia Gdańsk
28 marca, 14:00
decyzją Zarządu PZPN z dnia 12.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
U-2 Bytów- Jaguar Gdańsk
29 marca, 15:30
decyzją Zarządu PZPN z dnia 12.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Gryf Wejherowo- Cartusia Kartuzy
decyzją Zarządu PZPN z dnia 12.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Chojniczanka Chojnice- Beniaminek 03 Starogard Gdański
29 marca, 13:30
decyzją Zarządu PZPN z dnia 12.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
MKS Debrzno- Arka Gdynia
29 marca, 11:00
decyzją Zarządu PZPN z dnia 12.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Olimpijczyk Kwakowo- Lotos Gdańsk
29 marca, 11:00
decyzją Zarządu PZPN z dnia 12.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
FC Gowidlino- Pomezania Malbork
decyzją Zarządu PZPN z dnia 12.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Pauza: GTS Pruszcz Gdański
» kolejka 20 - 04/05.04.2020
Olimpijczyk Kwakowo- Pomezania Malbork
4 kwietnia, 11:00
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 20.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Lotos Gdańsk- MKS Debrzno
5 kwietnia, 11:00
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 20.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Arka Gdynia- Chojniczanka Chojnice
4 kwietnia, 12:00
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 20.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Beniaminek 03 Starogard Gdański- Gryf Wejherowo
4 kwietnia, 11:00
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 20.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Cartusia Kartuzy- U-2 Bytów
4 kwietnia, 16:00
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 20.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Jaguar Gdańsk- Gryf Tczew
4 kwietnia, 11:00
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 20.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Lechia Gdańsk- GTS Pruszcz Gdański
4 kwietnia, 15:00
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 20.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Pauza: FC Gowidlino
» kolejka 21 - 08/11.04.2020
GTS Pruszcz Gdański- Jaguar Gdańsk
8 kwietnia, 18:00
w Rusocinie; decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 20.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Gryf Tczew- Cartusia Kartuzy
8 kwietnia, 17:00
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 20.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
U-2 Bytów- Beniaminek 03 Starogard Gdański
8 kwietnia, 18:30
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 20.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Gryf Wejherowo- Arka Gdynia
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 20.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Chojniczanka Chojnice- Lotos Gdańsk
8 kwietnia, 13:00
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 20.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
MKS Debrzno- Pomezania Malbork
11 kwietnia, 11:00
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 20.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Olimpijczyk Kwakowo- FC Gowidlino
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 20.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Pauza: Lechia Gdańsk
» kolejka 22 - 18/19.04.2020
FC Gowidlino- MKS Debrzno
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 20.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Pomezania Malbork- Chojniczanka Chojnice
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 20.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Lotos Gdańsk- Gryf Wejherowo
18 kwietnia, 10:30
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 20.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Arka Gdynia- U-2 Bytów
18 kwietnia, 12:00
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 20.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Beniaminek 03 Starogard Gdański- Gryf Tczew
18 kwietnia, 11:00
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 20.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Cartusia Kartuzy- GTS Pruszcz Gdański
18 kwietnia, 16:00
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 20.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Jaguar Gdańsk- Lechia Gdańsk
18 kwietnia, 10:00
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 20.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Pauza: Olimpijczyk Kwakowo
» kolejka 23 - 25/26.04.2020
Lechia Gdańsk- Cartusia Kartuzy
25 kwietnia, 13:00
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 20.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
GTS Pruszcz Gdański- Beniaminek 03 Starogard Gdański
26 kwietnia, 11:00
w Rusocinie; decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 20.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Gryf Tczew- Arka Gdynia
25 kwietnia, 14:00
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 20.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
U-2 Bytów- Lotos Gdańsk
26 kwietnia, 15:30
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 20.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Gryf Wejherowo- Pomezania Malbork
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 20.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Chojniczanka Chojnice- FC Gowidlino
26 kwietnia, 14:00
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 20.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
MKS Debrzno- Olimpijczyk Kwakowo
26 kwietnia, 11:00
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 20.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Pauza: Jaguar Gdańsk
» kolejka 24 - 02/03.05.2020
Olimpijczyk Kwakowo- Chojniczanka Chojnice
2 maja, 11:00
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 21.04.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
FC Gowidlino- Gryf Wejherowo
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 21.04.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Pomezania Malbork- U-2 Bytów
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 21.04.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Lotos Gdańsk- Gryf Tczew
2 maja, 11:00
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 21.04.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Arka Gdynia- GTS Pruszcz Gdański
2 maja, 12:00
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 21.04.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Lechia Gdańsk- Beniaminek 03 Starogard Gdański
2 maja, 13:00
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 21.04.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Cartusia Kartuzy- Jaguar Gdańsk
2 maja, 16:00
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 21.04.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Pauza: MKS Debrzno
» kolejka 25 - 09/10.05.2020
Jaguar Gdańsk- Beniaminek 03 Starogard Gdański
9 maja, 12:00
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 21.04.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Lechia Gdańsk- Arka Gdynia
9 maja, 13:00
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 21.04.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
GTS Pruszcz Gdański- Lotos Gdańsk
9 maja, 11:00
w Rusocinie; decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 21.04.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Gryf Tczew- Pomezania Malbork
9 maja, 14:00
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 21.04.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
U-2 Bytów- FC Gowidlino
9 maja, 12:30
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 21.04.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Gryf Wejherowo- Olimpijczyk Kwakowo
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 21.04.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Chojniczanka Chojnice- MKS Debrzno
9 maja, 13:30
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 21.04.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Pauza: Cartusia Kartuzy
» kolejka 26 - 16/17.05.2020
MKS Debrzno- Gryf Wejherowo
16 maja, 11:00
zawody odwołane decyzją prezesów wojewódzkich związków piłki nożnej z dnia 07.05.2020 r. o zakończeniu sezonu 2019/2020
Olimpijczyk Kwakowo- U-2 Bytów
16 maja, 11:00
zawody odwołane decyzją prezesów wojewódzkich związków piłki nożnej z dnia 07.05.2020 r. o zakończeniu sezonu 2019/2020
FC Gowidlino- Gryf Tczew
zawody odwołane decyzją prezesów wojewódzkich związków piłki nożnej z dnia 07.05.2020 r. o zakończeniu sezonu 2019/2020
Pomezania Malbork- GTS Pruszcz Gdański
zawody odwołane decyzją prezesów wojewódzkich związków piłki nożnej z dnia 07.05.2020 r. o zakończeniu sezonu 2019/2020
Lechia Gdańsk- Lotos Gdańsk
16 maja, 13:00
zawody odwołane decyzją prezesów wojewódzkich związków piłki nożnej z dnia 07.05.2020 r. o zakończeniu sezonu 2019/2020
Arka Gdynia- Jaguar Gdańsk
16 maja, 12:00
zawody odwołane decyzją prezesów wojewódzkich związków piłki nożnej z dnia 07.05.2020 r. o zakończeniu sezonu 2019/2020
Beniaminek 03 Starogard Gdański- Cartusia Kartuzy
17 maja, 11:00
zawody odwołane decyzją prezesów wojewódzkich związków piłki nożnej z dnia 07.05.2020 r. o zakończeniu sezonu 2019/2020
Pauza: Chojniczanka Chojnice
» kolejka 27 - 23/24.05.2020
Cartusia Kartuzy- Arka Gdynia
23 maja, 16:00
zawody odwołane decyzją prezesów wojewódzkich związków piłki nożnej z dnia 07.05.2020 r. o zakończeniu sezonu 2019/2020
Jaguar Gdańsk- Lotos Gdańsk
24 maja, 17:00
zawody odwołane decyzją prezesów wojewódzkich związków piłki nożnej z dnia 07.05.2020 r. o zakończeniu sezonu 2019/2020
Lechia Gdańsk- Pomezania Malbork
23 maja, 13:00
zawody odwołane decyzją prezesów wojewódzkich związków piłki nożnej z dnia 07.05.2020 r. o zakończeniu sezonu 2019/2020
GTS Pruszcz Gdański- FC Gowidlino
24 maja, 11:00
w Rusocinie; zawody odwołane decyzją prezesów wojewódzkich związków piłki nożnej z dnia 07.05.2020 r. o zakończeniu sezonu 2019/2020
Gryf Tczew- Olimpijczyk Kwakowo
23 maja, 14:00
zawody odwołane decyzją prezesów wojewódzkich związków piłki nożnej z dnia 07.05.2020 r. o zakończeniu sezonu 2019/2020
U-2 Bytów- MKS Debrzno
24 maja, 13:00
zawody odwołane decyzją prezesów wojewódzkich związków piłki nożnej z dnia 07.05.2020 r. o zakończeniu sezonu 2019/2020
Gryf Wejherowo- Chojniczanka Chojnice
zawody odwołane decyzją prezesów wojewódzkich związków piłki nożnej z dnia 07.05.2020 r. o zakończeniu sezonu 2019/2020
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański
» kolejka 28 - 30/31.05.2020
Chojniczanka Chojnice- U-2 Bytów
30 maja, 11:00
zawody odwołane decyzją prezesów wojewódzkich związków piłki nożnej z dnia 07.05.2020 r. o zakończeniu sezonu 2019/2020
MKS Debrzno- Gryf Tczew
31 maja, 16:00
zawody odwołane decyzją prezesów wojewódzkich związków piłki nożnej z dnia 07.05.2020 r. o zakończeniu sezonu 2019/2020
Olimpijczyk Kwakowo- GTS Pruszcz Gdański
30 maja, 11:00
zawody odwołane decyzją prezesów wojewódzkich związków piłki nożnej z dnia 07.05.2020 r. o zakończeniu sezonu 2019/2020
FC Gowidlino- Lechia Gdańsk
zawody odwołane decyzją prezesów wojewódzkich związków piłki nożnej z dnia 07.05.2020 r. o zakończeniu sezonu 2019/2020
Pomezania Malbork- Jaguar Gdańsk
zawody odwołane decyzją prezesów wojewódzkich związków piłki nożnej z dnia 07.05.2020 r. o zakończeniu sezonu 2019/2020
Lotos Gdańsk- Cartusia Kartuzy
30 maja, 11:00
zawody odwołane decyzją prezesów wojewódzkich związków piłki nożnej z dnia 07.05.2020 r. o zakończeniu sezonu 2019/2020
Arka Gdynia- Beniaminek 03 Starogard Gdański
30 maja, 14:30
zawody odwołane decyzją prezesów wojewódzkich związków piłki nożnej z dnia 07.05.2020 r. o zakończeniu sezonu 2019/2020
Pauza: Gryf Wejherowo
» kolejka 29 - 06/07.06.2020
Beniaminek 03 Starogard Gdański- Lotos Gdańsk
6 czerwca, 11:00
zawody odwołane decyzją prezesów wojewódzkich związków piłki nożnej z dnia 07.05.2020 r. o zakończeniu sezonu 2019/2020
Cartusia Kartuzy- Pomezania Malbork
6 czerwca, 16:00
zawody odwołane decyzją prezesów wojewódzkich związków piłki nożnej z dnia 07.05.2020 r. o zakończeniu sezonu 2019/2020
Jaguar Gdańsk- FC Gowidlino
6 czerwca, 13:00
zawody odwołane decyzją prezesów wojewódzkich związków piłki nożnej z dnia 07.05.2020 r. o zakończeniu sezonu 2019/2020
Lechia Gdańsk- Olimpijczyk Kwakowo
6 czerwca, 13:00
zawody odwołane decyzją prezesów wojewódzkich związków piłki nożnej z dnia 07.05.2020 r. o zakończeniu sezonu 2019/2020
GTS Pruszcz Gdański- MKS Debrzno
6 czerwca, 11:00
w Rusocinie; zawody odwołane decyzją prezesów wojewódzkich związków piłki nożnej z dnia 07.05.2020 r. o zakończeniu sezonu 2019/2020
Gryf Tczew- Chojniczanka Chojnice
6 czerwca, 14:00
zawody odwołane decyzją prezesów wojewódzkich związków piłki nożnej z dnia 07.05.2020 r. o zakończeniu sezonu 2019/2020
U-2 Bytów- Gryf Wejherowo
6 czerwca, 13:00
zawody odwołane decyzją prezesów wojewódzkich związków piłki nożnej z dnia 07.05.2020 r. o zakończeniu sezonu 2019/2020
Pauza: Arka Gdynia
» kolejka 30 - 11.06.2020
Gryf Wejherowo- Gryf Tczew
11 czerwca
zawody odwołane decyzją prezesów wojewódzkich związków piłki nożnej z dnia 07.05.2020 r. o zakończeniu sezonu 2019/2020
Chojniczanka Chojnice- GTS Pruszcz Gdański
11 czerwca, 15:00
zawody odwołane decyzją prezesów wojewódzkich związków piłki nożnej z dnia 07.05.2020 r. o zakończeniu sezonu 2019/2020
MKS Debrzno- Lechia Gdańsk
11 czerwca, 11:00
zawody odwołane decyzją prezesów wojewódzkich związków piłki nożnej z dnia 07.05.2020 r. o zakończeniu sezonu 2019/2020
Olimpijczyk Kwakowo- Jaguar Gdańsk
11 czerwca
zawody odwołane decyzją prezesów wojewódzkich związków piłki nożnej z dnia 07.05.2020 r. o zakończeniu sezonu 2019/2020
FC Gowidlino- Cartusia Kartuzy
11 czerwca
zawody odwołane decyzją prezesów wojewódzkich związków piłki nożnej z dnia 07.05.2020 r. o zakończeniu sezonu 2019/2020
Pomezania Malbork- Beniaminek 03 Starogard Gdański
11 czerwca
zawody odwołane decyzją prezesów wojewódzkich związków piłki nożnej z dnia 07.05.2020 r. o zakończeniu sezonu 2019/2020
Lotos Gdańsk- Arka Gdynia
11 czerwca, 16:30
zawody odwołane decyzją prezesów wojewódzkich związków piłki nożnej z dnia 07.05.2020 r. o zakończeniu sezonu 2019/2020
Pauza: U-2 Bytów

::  Copyright © 2003-2020 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::