JUNIORZY › WYNIKI
» Słupska klasa okręgowa juniorów C1 - sezon 2022/23
Lp.ZespółM.Pkt.Bramki Z.R.P.
1. Jantar Ustka 6 18 34-9 6 0 0
2. Pogoń Lębork 6 12 15-12 4 0 2
3. Kaszubia Studzienice 6 10 21-18 3 1 2
4. Grasz Dwumiasto Ustka 5 9 18-11 3 0 2
5. Start Miastko 6 9 25-19 3 0 3
6. Dolina Niepoględzie 5 9 11-8 3 0 2
7. MKS Debrzno 6 9 19-23 3 0 3
8. Tęcza Brusy 5 4 5-16 1 1 3
9. Bytovia Bytów 6 3 14-35 1 0 5
10. GTS Czarna Dąbrówka 5 0 3-14 0 0 5

» kolejka 1 - 20/21.08.2022
Tęcza Brusy1-4 MKS Debrzno
31 sierpnia, 17:00
???- Mateusz Kulicki 2, 73, Olivier Rudziński 23, Emil Paczkowski 29
GTS Czarna Dąbrówka0-2 Dolina Niepoględzie
30 sierpnia, 17:00
Kaszubia Studzienice9-2 Bytovia Bytów
20 sierpnia, 11:00
Pogoń Lębork4-2 Start Miastko
31 sierpnia, 11:00
Pauza: Grasz Dwumiasto Ustka, Jantar Ustka
» kolejka 2 - 27/28.08.2022
MKS Debrzno3-10 Jantar Ustka
25 sierpnia, 17:00
Olivier Rudziński 9, 17, Antoni Sadowski 4- ???
Bytovia Bytów3-4 Pogoń Lębork
28 sierpnia, 13:00
Grasz Dwumiasto Ustka10-0 Kaszubia Studzienice
28 sierpnia, 14:00
w Pęplinie
Tęcza Brusy2-1 GTS Czarna Dąbrówka
7 września, 18:00
Pauza: Start Miastko, Dolina Niepoględzie
» kolejka 3 - 03/04.09.2022
GTS Czarna Dąbrówka1-4 MKS Debrzno
3 września, 10:00
???- Mateusz Kulicki 62, 72, Maksymilian Fąs 50, Emil Paczkowski 55
Kaszubia Studzienice2-3 Dolina Niepoględzie
3 września, 11:00
Pogoń Lębork1-4 Grasz Dwumiasto Ustka
3 września, 13:00
Jantar Ustka6-2 Start Miastko
3 września, 11:00
Pauza: Tęcza Brusy, Bytovia Bytów
» kolejka 4 - 10/11.09.2022
MKS Debrzno3-5 Start Miastko
9 września, 18:00
Antoni Sadowski 17, Emil Paczkowski 35, Mateusz Kulicki 48 (k)- ???
Bytovia Bytów2-3 Jantar Ustka
11 września, 15:00
Dolina Niepoględzie2-0 Pogoń Lębork
10 września, 17:00
Tęcza Brusy2-2 Kaszubia Studzienice
10 września, 16:00
Pauza: Grasz Dwumiasto Ustka, GTS Czarna Dąbrówka
» kolejka 5 - 17/18.09.2022
Kaszubia Studzienice4-0 GTS Czarna Dąbrówka
17 września, 11:00
Pogoń Lębork4-0 Tęcza Brusy
27 września, 17:00
Jantar Ustka7-0 Grasz Dwumiasto Ustka
17 września, 11:00
Start Miastko13-2 Bytovia Bytów
16 września, 18:00
Pauza: MKS Debrzno, Dolina Niepoględzie
» kolejka 6 - 24/25.09.2022
MKS Debrzno4-2 Bytovia Bytów
24 września, 10:00
Mateusz Kulicki 7 (k), 58, Emil Paczkowski 31, 47- ???
Grasz Dwumiasto Ustka2-0 Start Miastko
24 września, 17:00
w Pęplinie
Dolina Niepoględzie2-3 Jantar Ustka
25 września, 16:15
GTS Czarna Dąbrówka1-2 Pogoń Lębork
24 września, 11:00
Pauza: Tęcza Brusy, Kaszubia Studzienice
» kolejka 7 - 01/02.10.2022
Kaszubia Studzienice4-1 MKS Debrzno
1 października, 11:00
Jantar Ustka5-0 Tęcza Brusy
1 października, 14:30
Start Miastko3-2 Dolina Niepoględzie
1 października, 11:00
Bytovia Bytów3-2 Grasz Dwumiasto Ustka
2 października, 13:00
Pauza: Pogoń Lębork, GTS Czarna Dąbrówka
» kolejka 8 - 08/09.10.2022
MKS Debrzno- Grasz Dwumiasto Ustka
8 października, 11:00
Dolina Niepoględzie- Bytovia Bytów
8 października, 12:30
Tęcza Brusy- Start Miastko
9 października, 11:00
GTS Czarna Dąbrówka- Jantar Ustka
8 października, 11:00
Kaszubia Studzienice- Pogoń Lębork
8 października, 11:00
» kolejka 9 - 15/16.10.2022
Pogoń Lębork- MKS Debrzno
15 października, 11:00
Start Miastko- GTS Czarna Dąbrówka
16 października, 11:00
Bytovia Bytów- Tęcza Brusy
16 października, 15:00
Grasz Dwumiasto Ustka- Dolina Niepoględzie
16 października, 14:00
w Pęplinie
Pauza: Kaszubia Studzienice, Jantar Ustka
» kolejka 10 - 22/23.10.2022
MKS Debrzno- Dolina Niepoględzie
22 października, 11:00
Tęcza Brusy- Grasz Dwumiasto Ustka
GTS Czarna Dąbrówka- Bytovia Bytów
22 października, 11:00
Kaszubia Studzienice- Jantar Ustka
23 października, 11:00
Pauza: Start Miastko, Pogoń Lębork
» kolejka 11 - 29/30.10.2022
Jantar Ustka- Pogoń Lębork
29 października, 16:30
Start Miastko- Kaszubia Studzienice
30 października, 11:00
Grasz Dwumiasto Ustka- GTS Czarna Dąbrówka
30 października, 14:00
w Pęplinie
Dolina Niepoględzie- Tęcza Brusy
30 października, 11:00
Pauza: MKS Debrzno, Bytovia Bytów
» kolejka 12
MKS Debrzno- Tęcza Brusy
Dolina Niepoględzie- GTS Czarna Dąbrówka
Bytovia Bytów- Kaszubia Studzienice
Start Miastko- Pogoń Lębork
Pauza: Grasz Dwumiasto Ustka, Jantar Ustka
» kolejka 13
Jantar Ustka- MKS Debrzno
Pogoń Lębork- Bytovia Bytów
Kaszubia Studzienice- Grasz Dwumiasto Ustka
GTS Czarna Dąbrówka- Tęcza Brusy
Pauza: Start Miastko, Dolina Niepoględzie
» kolejka 14
MKS Debrzno- GTS Czarna Dąbrówka
Dolina Niepoględzie- Kaszubia Studzienice
Grasz Dwumiasto Ustka- Pogoń Lębork
Start Miastko- Jantar Ustka
Pauza: Tęcza Brusy, Bytovia Bytów
» kolejka 15
Start Miastko- MKS Debrzno
Jantar Ustka- Bytovia Bytów
Pogoń Lębork- Dolina Niepoględzie
Kaszubia Studzienice- Tęcza Brusy
Pauza: Grasz Dwumiasto Ustka, GTS Czarna Dąbrówka
» kolejka 16
GTS Czarna Dąbrówka- Kaszubia Studzienice
Tęcza Brusy- Pogoń Lębork
Grasz Dwumiasto Ustka- Jantar Ustka
Bytovia Bytów- Start Miastko
Pauza: MKS Debrzno, Dolina Niepoględzie
» kolejka 17
Bytovia Bytów- MKS Debrzno
Start Miastko- Grasz Dwumiasto Ustka
Jantar Ustka- Dolina Niepoględzie
Pogoń Lębork- GTS Czarna Dąbrówka
Pauza: Tęcza Brusy, Kaszubia Studzienice
» kolejka 18
MKS Debrzno- Kaszubia Studzienice
Tęcza Brusy- Jantar Ustka
Dolina Niepoględzie- Start Miastko
Grasz Dwumiasto Ustka- Bytovia Bytów
Pauza: Pogoń Lębork, GTS Czarna Dąbrówka
» kolejka 19
Grasz Dwumiasto Ustka- MKS Debrzno
Bytovia Bytów- Dolina Niepoględzie
Start Miastko- Tęcza Brusy
Jantar Ustka- GTS Czarna Dąbrówka
Pogoń Lębork- Kaszubia Studzienice
» kolejka 20
MKS Debrzno- Pogoń Lębork
GTS Czarna Dąbrówka- Start Miastko
Tęcza Brusy- Bytovia Bytów
Dolina Niepoględzie- Grasz Dwumiasto Ustka
Pauza: Kaszubia Studzienice, Jantar Ustka
» kolejka 21
Dolina Niepoględzie- MKS Debrzno
Grasz Dwumiasto Ustka- Tęcza Brusy
Bytovia Bytów- GTS Czarna Dąbrówka
Jantar Ustka- Kaszubia Studzienice
Pauza: Start Miastko, Pogoń Lębork
» kolejka 22
Pogoń Lębork- Jantar Ustka
Kaszubia Studzienice- Start Miastko
GTS Czarna Dąbrówka- Grasz Dwumiasto Ustka
Tęcza Brusy- Dolina Niepoględzie
Pauza: MKS Debrzno, Bytovia Bytów

::  Copyright © 2003-2022 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::