JUNIORZY › WYNIKI
» I liga wojewódzka juniorów C1 - sezon 2020/21
Lp.ZespółM.Pkt.Bramki Z.R.P.
1. Olimpijczyk Kwakowo 7 21 54-6 7 0 0
2. Arka Gdynia 7 21 29-6 7 0 0
3. Jaguar Gdańsk 8 18 21-9 6 0 2
4. Chojniczanka Chojnice 8 16 32-14 5 1 2
5. Gryf Tczew 9 16 28-17 5 1 3
6. Lechia Gdańsk 7 15 33-14 5 0 2
7. Gryf Wejherowo 7 12 39-16 3 3 1
8. U-2 Bytów 6 10 15-13 3 1 2
9. Bałtyk Gdynia 8 10 20-24 3 1 4
10. Salos Słupsk 6 9 19-11 3 0 3
11. Pomezania Malbork 7 8 17-19 2 2 3
12. Gedania Gdańsk 8 6 14-26 2 0 6
13. Rodło Kwidzyn 7 4 8-28 1 1 5
14. Cartusia Kartuzy 8 4 12-27 1 1 6
15. MKS Debrzno 9 3 17-65 1 0 8
16. Beniaminek 03 Starogard Gdański 8 1 6-69 0 1 7

» kolejka 1 - 08/09.08.2020
Cartusia Kartuzy4-3 Bałtyk Gdynia
8 sierpnia, 16:00
Pomezania Malbork8-2 Beniaminek 03 Starogard Gdański
8 sierpnia, 11:00
U-2 Bytów3-2 MKS Debrzno
9 sierpnia, 11:00
???- Dominik Pikulik 64, 80+1
w Słupsku
Olimpijczyk Kwakowo2-1 Gryf Tczew
19 sierpnia, 16:30
Gedania Gdańsk2-5 Lechia Gdańsk
19 sierpnia, 11:00
Chojniczanka Chojnice0-5 Arka Gdynia
9 sierpnia, 14:00
Salos Słupsk5-1 Gryf Wejherowo
9 sierpnia, 13:00
w Bruskowie Wielkim
Pauza: Jaguar Gdańsk, Rodło Kwidzyn
» kolejka 2 - 15/16.08.2020
Bałtyk Gdynia1-1 Gryf Wejherowo
15 sierpnia, 15:00
Chojniczanka Chojnice2-0 Salos Słupsk
15 sierpnia, 11:00
Gedania Gdańsk2-4 Arka Gdynia
16 sierpnia, 11:00
Gryf Tczew6-2 Lechia Gdańsk
15 sierpnia, 11:00
MKS Debrzno1-15 Olimpijczyk Kwakowo
15 sierpnia, 10:00
Dominik Pikulik 50- ???
Beniaminek 03 Starogard Gdański1-1 U-2 Bytów
12 sierpnia, 12:00
Cartusia Kartuzy2-3 Jaguar Gdańsk
15 sierpnia, 15:00
Pauza: Pomezania Malbork, Rodło Kwidzyn
» kolejka 3 - 22/23.08.2020
Jaguar Gdańsk5-1 Bałtyk Gdynia
22 sierpnia, 15:00
Rodło Kwidzyn1-0 Cartusia Kartuzy
22 sierpnia, 11:00
Olimpijczyk Kwakowo17-1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
2 września, 17:30
Lechia Gdańsk8-2 MKS Debrzno
22 sierpnia, 11:00
???- Dominik Pikulik 54, Jakub Piotrowski 73
Arka Gdynia1-0 Gryf Tczew
23 sierpnia, 19:00
Salos Słupsk3-4 Gedania Gdańsk
23 sierpnia, 13:00
w Bruskowie Wielkim
Gryf Wejherowo3-3 Chojniczanka Chojnice
22 sierpnia, 11:00
Pauza: Pomezania Malbork, U-2 Bytów
» kolejka 4 - 26.08.2020
Bałtyk Gdynia2-7 Chojniczanka Chojnice
26 sierpnia, 12:30
Gedania Gdańsk2-3 Gryf Wejherowo
26 sierpnia, 16:00
Gryf Tczew2-1 Salos Słupsk
26 sierpnia, 16:30
MKS Debrzno1-6 Arka Gdynia
26 sierpnia, 12:00
Adrian Grabka 54 (k)- ???
Beniaminek 03 Starogard Gdański0-2 Lechia Gdańsk
26 sierpnia, 13:00
Cartusia Kartuzy1-1 Pomezania Malbork
26 sierpnia, 16:00
Jaguar Gdańsk4-0 Rodło Kwidzyn
26 sierpnia, 15:00
Pauza: Olimpijczyk Kwakowo, U-2 Bytów
» kolejka 5 - 29/30.08.2020
Rodło Kwidzyn2-5 Bałtyk Gdynia
29 sierpnia, 11:00
Pomezania Malbork0-2 Jaguar Gdańsk
29 sierpnia, 11:00
U-2 Bytów3-2 Cartusia Kartuzy
29 sierpnia, 11:00
w Słupsku
Arka Gdynia8-0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
30 sierpnia, 13:00
Salos Słupsk6-1 MKS Debrzno
30 sierpnia, 11:00
???- Dominik Pikulik 51
w Bruskowie Wielkim
Gryf Wejherowo3-3 Gryf Tczew
30 sierpnia, 13:00
Chojniczanka Chojnice0-1 Gedania Gdańsk
29 sierpnia, 11:00
Pauza: Olimpijczyk Kwakowo, Lechia Gdańsk
» kolejka 6 - 05/06.09.2020
Bałtyk Gdynia3-0 Gedania Gdańsk
5 września, 15:00
Gryf Tczew1-2 Chojniczanka Chojnice
5 września, 11:00
MKS Debrzno2-11 Gryf Wejherowo
5 września, 11:00
Dominik Pikulik 7, Franciszek Drygalski 25- ???
Beniaminek 03 Starogard Gdański1-4 Salos Słupsk
6 września, 13:00
Cartusia Kartuzy1-7 Olimpijczyk Kwakowo
6 września, 13:00
Jaguar Gdańsk3-1 U-2 Bytów
5 września, 15:30
Rodło Kwidzyn2-2 Pomezania Malbork
5 września, 11:00
Pauza: Arka Gdynia, Lechia Gdańsk
» kolejka 7 - 12/13.09.2020
Pomezania Malbork1-2 Bałtyk Gdynia
12 września, 11:00
U-2 Bytów6-2 Rodło Kwidzyn
12 września, 13:00
w Słupsku
Olimpijczyk Kwakowo1-0 Jaguar Gdańsk
13 września, 15:00
Lechia Gdańsk7-1 Cartusia Kartuzy
12 września, 11:00
Gryf Wejherowo17-0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
13 września, 13:00
Chojniczanka Chojnice6-1 MKS Debrzno
12 września, 17:00
???- Jakub Piotrowski 54
Gedania Gdańsk1-3 Gryf Tczew
13 września, 11:00
Pauza: Arka Gdynia, Salos Słupsk
» kolejka 8 - 19/20.09.2020
Bałtyk Gdynia3-4 Gryf Tczew
20 września, 17:00
MKS Debrzno5-2 Gedania Gdańsk
20 września, 12:00
Dominik Pikulik 16 (k), 23, 75, 80+1, samobójcza 40- ???
Beniaminek 03 Starogard Gdański1-12 Chojniczanka Chojnice
19 września, 15:00
Cartusia Kartuzy1-2 Arka Gdynia
20 września, 16:00
Jaguar Gdańsk2-1 Lechia Gdańsk
19 września, 17:30
Rodło Kwidzyn0-3 Olimpijczyk Kwakowo
19 września, 13:30
Pomezania Malbork3-1 U-2 Bytów
18 września, 16:00
Pauza: Gryf Wejherowo, Salos Słupsk
» kolejka 9 - 26/27.09.2020
U-2 Bytów- Bałtyk Gdynia
27 września, 13:30
w Słupsku
Olimpijczyk Kwakowo9-2 Pomezania Malbork
26 września, 11:00
Lechia Gdańsk8-1 Rodło Kwidzyn
26 września, 11:00
Arka Gdynia3-2 Jaguar Gdańsk
26 września, 12:00
Salos Słupsk- Cartusia Kartuzy
27 września, 13:00
w Bruskowie Wielkim
Beniaminek 03 Starogard Gdański- Gedania Gdańsk
29 września, 19:30
Gryf Tczew8-2 MKS Debrzno
26 września, 14:30
???- Dominik Pikulik 68, 76
Pauza: Gryf Wejherowo, Chojniczanka Chojnice
» kolejka 10 - 03/04.10.2020
Bałtyk Gdynia- MKS Debrzno
3 października, 15:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański- Gryf Tczew
3 października, 15:00
Cartusia Kartuzy- Gryf Wejherowo
4 października, 11:00
Jaguar Gdańsk- Salos Słupsk
4 października, 17:30
Rodło Kwidzyn- Arka Gdynia
3 października, 11:00
Pomezania Malbork- Lechia Gdańsk
30 września, 16:30
U-2 Bytów- Olimpijczyk Kwakowo
4 października, 14:00
w Słupsku
Pauza: Gedania Gdańsk, Chojniczanka Chojnice
» kolejka 11 - 10/11.10.2020
Olimpijczyk Kwakowo- Bałtyk Gdynia
10 października, 11:00
Lechia Gdańsk- U-2 Bytów
10 października, 11:00
Arka Gdynia- Pomezania Malbork
10 października, 12:00
Salos Słupsk- Rodło Kwidzyn
11 października, 13:00
w Bruskowie Wielkim
Gryf Wejherowo- Jaguar Gdańsk
11 października, 13:00
Chojniczanka Chojnice- Cartusia Kartuzy
10 października, 17:00
MKS Debrzno- Beniaminek 03 Starogard Gdański
10 października, 11:00
Pauza: Gedania Gdańsk, Gryf Tczew
» kolejka 12 - 17/18.10.2020
Bałtyk Gdynia- Beniaminek 03 Starogard Gdański
17 października, 15:00
Cartusia Kartuzy- Gedania Gdańsk
18 października, 11:00
Jaguar Gdańsk- Chojniczanka Chojnice
18 października, 13:00
Rodło Kwidzyn- Gryf Wejherowo
17 października, 11:00
Pomezania Malbork- Salos Słupsk
17 października, 11:00
U-2 Bytów- Arka Gdynia
17 października, 11:00
w Słupsku
Olimpijczyk Kwakowo- Lechia Gdańsk
17 października, 11:00
Pauza: MKS Debrzno, Gryf Tczew
» kolejka 13 - 24/25.10.2020
Lechia Gdańsk- Bałtyk Gdynia
24 października, 11:00
Arka Gdynia- Olimpijczyk Kwakowo
24 października, 12:00
Salos Słupsk- U-2 Bytów
25 października, 13:00
w Bruskowie Wielkim
Gryf Wejherowo- Pomezania Malbork
24 października, 13:00
Chojniczanka Chojnice- Rodło Kwidzyn
24 października, 17:00
Gedania Gdańsk- Jaguar Gdańsk
25 października, 15:15
Gryf Tczew- Cartusia Kartuzy
24 października, 11:00
Pauza: MKS Debrzno, Beniaminek 03 Starogard Gdański
» kolejka 14 - 31.10.2020
Cartusia Kartuzy- MKS Debrzno
Jaguar Gdańsk- Gryf Tczew
31 października, 20:00
Rodło Kwidzyn- Gedania Gdańsk
31 października, 11:00
Pomezania Malbork- Chojniczanka Chojnice
31 października, 11:00
U-2 Bytów- Gryf Wejherowo
31 października, 11:00
w Słupsku
Olimpijczyk Kwakowo- Salos Słupsk
31 października, 11:00
Lechia Gdańsk- Arka Gdynia
31 października, 11:00
Pauza: Bałtyk Gdynia, Beniaminek 03 Starogard Gdański
» kolejka 15 - 07/08.11.2020
Arka Gdynia- Bałtyk Gdynia
7 listopada, 11:00
Salos Słupsk- Lechia Gdańsk
Gryf Wejherowo- Olimpijczyk Kwakowo
Chojniczanka Chojnice- U-2 Bytów
7 listopada, 17:00
Gedania Gdańsk- Pomezania Malbork
7 listopada, 15:30
Gryf Tczew- Rodło Kwidzyn
7 listopada, 10:30
MKS Debrzno- Jaguar Gdańsk
7 listopada, 12:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański- Cartusia Kartuzy
» kolejka 16 - 11.11.2020
Jaguar Gdańsk- Beniaminek 03 Starogard Gdański
11 listopada, 14:00
Rodło Kwidzyn- MKS Debrzno
11 listopada, 09:30
Pomezania Malbork- Gryf Tczew
11 listopada, 11:00
U-2 Bytów- Gedania Gdańsk
11 listopada, 11:00
w Słupsku
Olimpijczyk Kwakowo- Chojniczanka Chojnice
11 listopada, 11:00
Lechia Gdańsk- Gryf Wejherowo
11 listopada, 11:00
Arka Gdynia- Salos Słupsk
11 listopada, 11:00
Pauza: Bałtyk Gdynia, Cartusia Kartuzy
» kolejka 17 - 14/15.11.2020
Salos Słupsk- Bałtyk Gdynia
Gryf Wejherowo- Arka Gdynia
Chojniczanka Chojnice- Lechia Gdańsk
14 listopada, 14:00
Gedania Gdańsk- Olimpijczyk Kwakowo
14 listopada, 11:00
Gryf Tczew- U-2 Bytów
14 listopada, 11:00
MKS Debrzno- Pomezania Malbork
14 listopada, 12:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański- Rodło Kwidzyn
14 listopada, 15:00
Pauza: Jaguar Gdańsk, Cartusia Kartuzy
» kolejka 18
Bałtyk Gdynia- Cartusia Kartuzy
Beniaminek 03 Starogard Gdański- Pomezania Malbork
MKS Debrzno- U-2 Bytów
Gryf Tczew- Olimpijczyk Kwakowo
Lechia Gdańsk- Gedania Gdańsk
Arka Gdynia- Chojniczanka Chojnice
Gryf Wejherowo- Salos Słupsk
Pauza: Jaguar Gdańsk, Rodło Kwidzyn
» kolejka 19
Gryf Wejherowo- Bałtyk Gdynia
Salos Słupsk- Chojniczanka Chojnice
Arka Gdynia- Gedania Gdańsk
Lechia Gdańsk- Gryf Tczew
Olimpijczyk Kwakowo- MKS Debrzno
U-2 Bytów- Beniaminek 03 Starogard Gdański
Jaguar Gdańsk- Cartusia Kartuzy
Pauza: Pomezania Malbork, Rodło Kwidzyn
» kolejka 20
Bałtyk Gdynia- Jaguar Gdańsk
Cartusia Kartuzy- Rodło Kwidzyn
Beniaminek 03 Starogard Gdański- Olimpijczyk Kwakowo
MKS Debrzno- Lechia Gdańsk
Gryf Tczew- Arka Gdynia
Gedania Gdańsk- Salos Słupsk
Chojniczanka Chojnice- Gryf Wejherowo
Pauza: Pomezania Malbork, U-2 Bytów
» kolejka 21
Chojniczanka Chojnice- Bałtyk Gdynia
Gryf Wejherowo- Gedania Gdańsk
Salos Słupsk- Gryf Tczew
Arka Gdynia- MKS Debrzno
Lechia Gdańsk- Beniaminek 03 Starogard Gdański
Pomezania Malbork- Cartusia Kartuzy
Rodło Kwidzyn- Jaguar Gdańsk
Pauza: Olimpijczyk Kwakowo, U-2 Bytów
» kolejka 22
Bałtyk Gdynia- Rodło Kwidzyn
Jaguar Gdańsk- Pomezania Malbork
Cartusia Kartuzy- U-2 Bytów
Beniaminek 03 Starogard Gdański- Arka Gdynia
MKS Debrzno- Salos Słupsk
Gryf Tczew- Gryf Wejherowo
Gedania Gdańsk- Chojniczanka Chojnice
Pauza: Olimpijczyk Kwakowo, Lechia Gdańsk
» kolejka 23
Gedania Gdańsk- Bałtyk Gdynia
Chojniczanka Chojnice- Gryf Tczew
Gryf Wejherowo- MKS Debrzno
Salos Słupsk- Beniaminek 03 Starogard Gdański
Olimpijczyk Kwakowo- Cartusia Kartuzy
U-2 Bytów- Jaguar Gdańsk
Pomezania Malbork- Rodło Kwidzyn
Pauza: Arka Gdynia, Lechia Gdańsk
» kolejka 24
Bałtyk Gdynia- Pomezania Malbork
Rodło Kwidzyn- U-2 Bytów
Jaguar Gdańsk- Olimpijczyk Kwakowo
Cartusia Kartuzy- Lechia Gdańsk
Beniaminek 03 Starogard Gdański- Gryf Wejherowo
MKS Debrzno- Chojniczanka Chojnice
Gryf Tczew- Gedania Gdańsk
Pauza: Arka Gdynia, Salos Słupsk
» kolejka 25
Gryf Tczew- Bałtyk Gdynia
Gedania Gdańsk- MKS Debrzno
Chojniczanka Chojnice- Beniaminek 03 Starogard Gdański
Arka Gdynia- Cartusia Kartuzy
Lechia Gdańsk- Jaguar Gdańsk
Olimpijczyk Kwakowo- Rodło Kwidzyn
U-2 Bytów- Pomezania Malbork
Pauza: Gryf Wejherowo, Salos Słupsk
» kolejka 26
Bałtyk Gdynia- U-2 Bytów
Pomezania Malbork- Olimpijczyk Kwakowo
Rodło Kwidzyn- Lechia Gdańsk
Jaguar Gdańsk- Arka Gdynia
Cartusia Kartuzy- Salos Słupsk
Gedania Gdańsk- Beniaminek 03 Starogard Gdański
MKS Debrzno- Gryf Tczew
Pauza: Gryf Wejherowo, Chojniczanka Chojnice
» kolejka 27
MKS Debrzno- Bałtyk Gdynia
Gryf Tczew- Beniaminek 03 Starogard Gdański
Gryf Wejherowo- Cartusia Kartuzy
Salos Słupsk- Jaguar Gdańsk
Arka Gdynia- Rodło Kwidzyn
Lechia Gdańsk- Pomezania Malbork
Olimpijczyk Kwakowo- U-2 Bytów
Pauza: Gedania Gdańsk, Chojniczanka Chojnice
» kolejka 28
Bałtyk Gdynia- Olimpijczyk Kwakowo
U-2 Bytów- Lechia Gdańsk
Pomezania Malbork- Arka Gdynia
Rodło Kwidzyn- Salos Słupsk
Jaguar Gdańsk- Gryf Wejherowo
Cartusia Kartuzy- Chojniczanka Chojnice
Beniaminek 03 Starogard Gdański- MKS Debrzno
Pauza: Gedania Gdańsk, Gryf Tczew
» kolejka 29
Beniaminek 03 Starogard Gdański- Bałtyk Gdynia
Gedania Gdańsk- Cartusia Kartuzy
Chojniczanka Chojnice- Jaguar Gdańsk
Gryf Wejherowo- Rodło Kwidzyn
Salos Słupsk- Pomezania Malbork
Arka Gdynia- U-2 Bytów
Lechia Gdańsk- Olimpijczyk Kwakowo
Pauza: MKS Debrzno, Gryf Tczew
» kolejka 30
Bałtyk Gdynia- Lechia Gdańsk
Olimpijczyk Kwakowo- Arka Gdynia
U-2 Bytów- Salos Słupsk
Pomezania Malbork- Gryf Wejherowo
Rodło Kwidzyn- Chojniczanka Chojnice
Jaguar Gdańsk- Gedania Gdańsk
Cartusia Kartuzy- Gryf Tczew
Pauza: MKS Debrzno, Beniaminek 03 Starogard Gdański
» kolejka 31
MKS Debrzno- Cartusia Kartuzy
Gryf Tczew- Jaguar Gdańsk
Gedania Gdańsk- Rodło Kwidzyn
Chojniczanka Chojnice- Pomezania Malbork
Gryf Wejherowo- U-2 Bytów
Salos Słupsk- Olimpijczyk Kwakowo
Arka Gdynia- Lechia Gdańsk
Pauza: Bałtyk Gdynia, Beniaminek 03 Starogard Gdański
» kolejka 32
Bałtyk Gdynia- Arka Gdynia
Lechia Gdańsk- Salos Słupsk
Olimpijczyk Kwakowo- Gryf Wejherowo
U-2 Bytów- Chojniczanka Chojnice
Pomezania Malbork- Gedania Gdańsk
Rodło Kwidzyn- Gryf Tczew
Jaguar Gdańsk- MKS Debrzno
Cartusia Kartuzy- Beniaminek 03 Starogard Gdański
» kolejka 33
Beniaminek 03 Starogard Gdański- Jaguar Gdańsk
MKS Debrzno- Rodło Kwidzyn
Gryf Tczew- Pomezania Malbork
Gedania Gdańsk- U-2 Bytów
Chojniczanka Chojnice- Olimpijczyk Kwakowo
Gryf Wejherowo- Lechia Gdańsk
Salos Słupsk- Arka Gdynia
Pauza: Bałtyk Gdynia, Cartusia Kartuzy
» kolejka 34
Bałtyk Gdynia- Salos Słupsk
Arka Gdynia- Gryf Wejherowo
Lechia Gdańsk- Chojniczanka Chojnice
Olimpijczyk Kwakowo- Gedania Gdańsk
U-2 Bytów- Gryf Tczew
Pomezania Malbork- MKS Debrzno
Rodło Kwidzyn- Beniaminek 03 Starogard Gdański
Pauza: Jaguar Gdańsk, Cartusia Kartuzy

::  Copyright © 2003-2020 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::