Wampol s.c. Debrzno
Adam Sikorski
Bartłomiej Sikorski
NZOZ
"Almus"
Debrzno
    JUNIORZY › WYNIKI
» Słupska klasa okręgowa juniorów B - sezon 2019/20
Lp.ZespółM.Pkt.Bramki Z.R.P.
1. MKS Debrzno 10 26 52-18 8 2 0
2. Pogoń Lębork 10 20 34-16 6 2 2
3. Stal Jezierzyce 10 19 31-20 6 1 3
4. Lipniczanka Lipnica 10 18 32-17 5 3 2
5. Kolejarz Chojnice 10 15 27-18 4 3 3
6. Słupia Kobylnica 10 15 23-17 4 3 3
7. U-2 Bytów 10 14 33-37 4 2 4
8. Start Miastko 10 13 40-44 4 1 5
9. Wybrzeże Objazda 10 7 12-39 2 1 7
10. Chrobry Charbrowo 10 7 31-51 2 1 7
11. Brda Przechlewo 10 1 13-51 0 1 9

» kolejka 1 - 24/25.08.2019
Lipniczanka Lipnica4-0 U-2 Bytów
23 sierpnia, 17:30
MKS Debrzno7-4 Kolejarz Chojnice
25 sierpnia, 11:00
Kacper Bielecki 1, 33, 63 (k), Jakub Nykiel 15, 27, Szymon Maza 49, samobójcza 74- ???
Stal Jezierzyce4-0 Wybrzeże Objazda
10 września, 17:00
Chrobry Charbrowo1-4 Pogoń Lębork
24 sierpnia, 13:15
Start Miastko3-4 Słupia Kobylnica
24 sierpnia, 11:00
Pauza: Brda Przechlewo
» kolejka 2 - 31.08/01.09.2019
Słupia Kobylnica3-2 Brda Przechlewo
31 sierpnia, 12:00
Pogoń Lębork5-2 Start Miastko
31 sierpnia, 11:30
Wybrzeże Objazda3-2 Chrobry Charbrowo
1 września, 11:00
Kolejarz Chojnice0-2 Stal Jezierzyce
1 września, 11:00
Lipniczanka Lipnica2-2 MKS Debrzno
31 sierpnia, 14:00
???- Gracjan Wenda 11, 74
Pauza: U-2 Bytów
» kolejka 3 - 07/08.09.2019
MKS Debrzno10-3 U-2 Bytów
7 września, 11:00
Przemysław Kucwaj 6, 51, Tomasz Małka 25, 80, Kacper Bielecki 14 (k), Szymon Maza 18, Gracjan Wenda 19, samobójcza 42, Jakub Nykiel 54, Norbert Wieszewski 77- ???
Stal Jezierzyce2-1 Lipniczanka Lipnica
6 września, 18:00
Chrobry Charbrowo1-3 Kolejarz Chojnice
8 września, 13:00
Start Miastko3-2 Wybrzeże Objazda
7 września, 11:00
Brda Przechlewo1-3 Pogoń Lębork
8 września, 15:00
Pauza: Słupia Kobylnica
» kolejka 4 - 14/15.09.2019
U-2 Bytów2-2 Słupia Kobylnica
14 września, 13:30
w Dąbrówce
Wybrzeże Objazda2-0 Brda Przechlewo
15 września, 11:00
Kolejarz Chojnice1-1 Start Miastko
14 września, 11:00
Lipniczanka Lipnica4-2 Chrobry Charbrowo
14 września, 16:00
MKS Debrzno6-0 Stal Jezierzyce
15 września, 11:00
Kacper Kubicki 30, 45, Gracjan Wenda 11, Kacper Bielecki 33, Jakub Nykiel 89, Przemysław Kucwaj 90+5
Pauza: Pogoń Lębork
» kolejka 5 - 21/22.09.2019
Stal Jezierzyce8-2 U-2 Bytów
20 września, 17:00
Chrobry Charbrowo3-3 MKS Debrzno
22 września, 13:00
???- Przemysław Kucwaj 1, Tomasz Małka 53, Wojciech Kaczmarek 75 (k)
Start Miastko4-8 Lipniczanka Lipnica
20 września, 18:00
Brda Przechlewo1-9 Kolejarz Chojnice
21 września, 11:00
Słupia Kobylnica0-3 Pogoń Lębork
22 września, 11:00
Pauza: Wybrzeże Objazda
» kolejka 6 - 28/29.09.2019
U-2 Bytów0-0 Pogoń Lębork
1 października, 17:00
w Dąbrówce
Wybrzeże Objazda0-1 Słupia Kobylnica
29 września, 11:00
Lipniczanka Lipnica1-1 Brda Przechlewo
27 września, 17:00
MKS Debrzno7-0 Start Miastko
28 września, 11:00
Kacper Kubicki 33, 55, 84, Gracjan Wenda 9, 73, Przemysław Kucwaj 13, Jakub Kuliński 31
Stal Jezierzyce8-2 Chrobry Charbrowo
28 września, 11:00
Pauza: Kolejarz Chojnice
» kolejka 7 - 05/06.10.2019
Chrobry Charbrowo3-7 U-2 Bytów
6 października, 13:00
Start Miastko5-3 Stal Jezierzyce
5 października, 11:00
Brda Przechlewo0-6 MKS Debrzno
6 października, 15:00
Gracjan Wenda 7, 43, Mikołaj Stryszyk 22, Tomasz Małka 33, Kacper Kubicki 47, Wojciech Kaczmarek 66
Słupia Kobylnica1-1 Kolejarz Chojnice
3 października, 16:00
Pogoń Lębork12-0 Wybrzeże Objazda
5 października, 11:30
Pauza: Lipniczanka Lipnica
» kolejka 8 - 12/13.10.2019
U-2 Bytów7-3 Wybrzeże Objazda
12 października, 13:30
w Dąbrówce
Kolejarz Chojnice5-0 Pogoń Lębork
13 października, 11:00
Lipniczanka Lipnica1-0 Słupia Kobylnica
13 października, 11:00
Stal Jezierzyce3-1 Brda Przechlewo
12 października, 12:30
Chrobry Charbrowo9-5 Start Miastko
13 października, 13:00
Pauza: MKS Debrzno
» kolejka 9 - 19/20.10.2019
Start Miastko6-3 U-2 Bytów
19 października, 11:00
Brda Przechlewo5-8 Chrobry Charbrowo
20 października, 11:00
Słupia Kobylnica2-4 MKS Debrzno
19 października, 11:00
???- Kacper Bielecki 19, Gracjan Wenda 44, Jakub Nykiel 55 (k), Szymon Maza 62
Pogoń Lębork2-2 Lipniczanka Lipnica
19 października, 11:30
Wybrzeże Objazda0-0 Kolejarz Chojnice
20 października, 15:30
Pauza: Stal Jezierzyce
» kolejka 10 - 26/27.10.2019
U-2 Bytów4-1 Kolejarz Chojnice
26 października, 13:30
w Dąbrówce
Lipniczanka Lipnica8-1 Wybrzeże Objazda
26 października, 15:00
MKS Debrzno5-3 Pogoń Lębork
27 października, 14:00
Stal Jezierzyce1-1 Słupia Kobylnica
26 października, 11:00
Start Miastko11-2 Brda Przechlewo
27 października, 11:00
Pauza: Chrobry Charbrowo
» kolejka 11 - 02/03.11.2019
Brda Przechlewo0-5 U-2 Bytów
3 listopada, 13:00
Słupia Kobylnica9-0 Chrobry Charbrowo
2 listopada, 11:00
Pogoń Lębork2-0 Stal Jezierzyce
2 listopada, 11:00
Wybrzeże Objazda1-2 MKS Debrzno
3 listopada, 11:00
Kolejarz Chojnice3-1 Lipniczanka Lipnica
3 listopada, 11:00
Pauza: Start Miastko
» kolejka 12 - 28/29.03.2020
U-2 Bytów- Lipniczanka Lipnica
29 marca, 11:00
w Dąbrówce; decyzją Zarządu PZPN z dnia 12.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Kolejarz Chojnice- MKS Debrzno
29 marca, 11:00
decyzją Zarządu PZPN z dnia 12.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Wybrzeże Objazda- Stal Jezierzyce
28 marca, 16:00
decyzją Zarządu PZPN z dnia 12.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Pogoń Lębork- Chrobry Charbrowo
28 marca, 11:00
decyzją Zarządu PZPN z dnia 12.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Słupia Kobylnica- Start Miastko
28 marca, 11:00
decyzją Zarządu PZPN z dnia 12.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Pauza: Brda Przechlewo
» kolejka 13 - 04/05.04.2020
Brda Przechlewo- Słupia Kobylnica
5 kwietnia, 15:00
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 20.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Start Miastko- Pogoń Lębork
4 kwietnia, 11:00
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 20.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Chrobry Charbrowo- Wybrzeże Objazda
5 kwietnia, 13:00
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 20.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Stal Jezierzyce- Kolejarz Chojnice
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 20.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
MKS Debrzno- Lipniczanka Lipnica
5 kwietnia, 16:30
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 20.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Pauza: U-2 Bytów
» kolejka 14 - 08/11.04.2020
U-2 Bytów- MKS Debrzno
11 kwietnia, 11:00
w Dąbrówce; decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 20.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Lipniczanka Lipnica- Stal Jezierzyce
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 20.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Kolejarz Chojnice- Chrobry Charbrowo
8 kwietnia, 17:00
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 20.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Wybrzeże Objazda- Start Miastko
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 20.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Pogoń Lębork- Brda Przechlewo
8 kwietnia, 17:00
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 20.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Pauza: Słupia Kobylnica
» kolejka 15 - 18/19.04.2020
Słupia Kobylnica- U-2 Bytów
19 kwietnia, 11:00
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 20.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Brda Przechlewo- Wybrzeże Objazda
19 kwietnia, 11:00
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 20.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Start Miastko- Kolejarz Chojnice
18 kwietnia, 16:00
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 20.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Chrobry Charbrowo- Lipniczanka Lipnica
19 kwietnia, 13:00
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 20.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Stal Jezierzyce- MKS Debrzno
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 20.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Pauza: Pogoń Lębork
» kolejka 16 - 25/26.04.2020
U-2 Bytów- Stal Jezierzyce
25 kwietnia, 17:00
w Dąbrówce; decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 20.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
MKS Debrzno- Chrobry Charbrowo
25 kwietnia, 11:00
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 20.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Lipniczanka Lipnica- Start Miastko
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 20.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Kolejarz Chojnice- Brda Przechlewo
25 kwietnia, 11:00
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 20.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Pogoń Lębork- Słupia Kobylnica
25 kwietnia, 11:00
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 20.03.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Pauza: Wybrzeże Objazda
» kolejka 17 - 02/03.05.2020
Pogoń Lębork- U-2 Bytów
2 maja, 11:00
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 21.04.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Słupia Kobylnica- Wybrzeże Objazda
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 21.04.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Brda Przechlewo- Lipniczanka Lipnica
3 maja, 15:00
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 21.04.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Start Miastko- MKS Debrzno
2 maja, 11:00
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 21.04.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Chrobry Charbrowo- Stal Jezierzyce
3 maja, 13:00
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 21.04.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Pauza: Kolejarz Chojnice
» kolejka 18 - 09/10.05.2020
U-2 Bytów- Chrobry Charbrowo
9 maja, 14:00
w Dąbrówce; decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 21.04.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Stal Jezierzyce- Start Miastko
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 21.04.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
MKS Debrzno- Brda Przechlewo
10 maja, 11:00
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 21.04.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Kolejarz Chojnice- Słupia Kobylnica
9 maja, 11:00
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 21.04.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Wybrzeże Objazda- Pogoń Lębork
9 maja, 13:00
decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z dnia 21.04.2020 r. zawody odwołane z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa
Pauza: Lipniczanka Lipnica
» kolejka 19 - 16/17.05.2020
Wybrzeże Objazda- U-2 Bytów
17 maja, 11:00
zawody odwołane decyzją prezesów wojewódzkich związków piłki nożnej z dnia 07.05.2020 r. o zakończeniu sezonu 2019/2020
Pogoń Lębork- Kolejarz Chojnice
16 maja, 11:00
zawody odwołane decyzją prezesów wojewódzkich związków piłki nożnej z dnia 07.05.2020 r. o zakończeniu sezonu 2019/2020
Słupia Kobylnica- Lipniczanka Lipnica
16 maja, 11:00
zawody odwołane decyzją prezesów wojewódzkich związków piłki nożnej z dnia 07.05.2020 r. o zakończeniu sezonu 2019/2020
Brda Przechlewo- Stal Jezierzyce
17 maja, 15:00
zawody odwołane decyzją prezesów wojewódzkich związków piłki nożnej z dnia 07.05.2020 r. o zakończeniu sezonu 2019/2020
Start Miastko- Chrobry Charbrowo
16 maja, 11:00
zawody odwołane decyzją prezesów wojewódzkich związków piłki nożnej z dnia 07.05.2020 r. o zakończeniu sezonu 2019/2020
Pauza: MKS Debrzno
» kolejka 20 - 23/24.05.2020
U-2 Bytów- Start Miastko
23 maja, 11:00
w Dąbrówce; zawody odwołane decyzją prezesów wojewódzkich związków piłki nożnej z dnia 07.05.2020 r. o zakończeniu sezonu 2019/2020
Chrobry Charbrowo- Brda Przechlewo
24 maja, 13:00
zawody odwołane decyzją prezesów wojewódzkich związków piłki nożnej z dnia 07.05.2020 r. o zakończeniu sezonu 2019/2020
MKS Debrzno- Słupia Kobylnica
23 maja, 11:00
zawody odwołane decyzją prezesów wojewódzkich związków piłki nożnej z dnia 07.05.2020 r. o zakończeniu sezonu 2019/2020
Lipniczanka Lipnica- Pogoń Lębork
zawody odwołane decyzją prezesów wojewódzkich związków piłki nożnej z dnia 07.05.2020 r. o zakończeniu sezonu 2019/2020
Kolejarz Chojnice- Wybrzeże Objazda
23 maja, 11:00
zawody odwołane decyzją prezesów wojewódzkich związków piłki nożnej z dnia 07.05.2020 r. o zakończeniu sezonu 2019/2020
Pauza: Stal Jezierzyce
» kolejka 21 - 30/31.05.2020
Kolejarz Chojnice- U-2 Bytów
30 maja, 11:00
zawody odwołane decyzją prezesów wojewódzkich związków piłki nożnej z dnia 07.05.2020 r. o zakończeniu sezonu 2019/2020
Wybrzeże Objazda- Lipniczanka Lipnica
31 maja, 11:00
zawody odwołane decyzją prezesów wojewódzkich związków piłki nożnej z dnia 07.05.2020 r. o zakończeniu sezonu 2019/2020
Pogoń Lębork- MKS Debrzno
30 maja, 11:00
zawody odwołane decyzją prezesów wojewódzkich związków piłki nożnej z dnia 07.05.2020 r. o zakończeniu sezonu 2019/2020
Słupia Kobylnica- Stal Jezierzyce
30 maja, 11:00
zawody odwołane decyzją prezesów wojewódzkich związków piłki nożnej z dnia 07.05.2020 r. o zakończeniu sezonu 2019/2020
Brda Przechlewo- Start Miastko
31 maja, 15:00
zawody odwołane decyzją prezesów wojewódzkich związków piłki nożnej z dnia 07.05.2020 r. o zakończeniu sezonu 2019/2020
Pauza: Chrobry Charbrowo
» kolejka 22 - 06.06.2020
U-2 Bytów- Brda Przechlewo
6 czerwca, 11:00
w Dąbrówce; zawody odwołane decyzją prezesów wojewódzkich związków piłki nożnej z dnia 07.05.2020 r. o zakończeniu sezonu 2019/2020
Chrobry Charbrowo- Słupia Kobylnica
6 czerwca, 11:00
zawody odwołane decyzją prezesów wojewódzkich związków piłki nożnej z dnia 07.05.2020 r. o zakończeniu sezonu 2019/2020
Stal Jezierzyce- Pogoń Lębork
6 czerwca, 11:00
zawody odwołane decyzją prezesów wojewódzkich związków piłki nożnej z dnia 07.05.2020 r. o zakończeniu sezonu 2019/2020
MKS Debrzno- Wybrzeże Objazda
6 czerwca, 11:00
zawody odwołane decyzją prezesów wojewódzkich związków piłki nożnej z dnia 07.05.2020 r. o zakończeniu sezonu 2019/2020
Lipniczanka Lipnica- Kolejarz Chojnice
6 czerwca, 11:00
zawody odwołane decyzją prezesów wojewódzkich związków piłki nożnej z dnia 07.05.2020 r. o zakończeniu sezonu 2019/2020
Pauza: Start Miastko

::  Copyright © 2003-2020 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::