JUNIORZY › KADRA
Kadra juniorów C1 - sezon 2022/23
imię nazwisko data urodzenia
 Igor Beger 04.10.2010r.
 Dawid Białek 22.03.2009r.
 Maksymilian Fąs 28.04.2009r.
 Jakub  Jaśkiewicz 16.09.2009r.
 Wojciech Kalla 01.06.2010r.
 Sebastian Kanecki 26.06.2008r.
 Bartosz Karbownik 14.01.2009r.
 Michał Kramarz 22.11.2009r.
 Mateusz Kulicki 26.05.2008r.
 Patryk  Kułaczkowski 07.07.2008r.
 Filip Lange 03.12.2009r.
 Emil Paczkowski 07.03.2008r.
 Stefan Paprota 02.01.2008r.
 Olivier  Rudziński 28.08.2008r.
 Antoni Sadowski 05.11.2009r.
 Miłosz Szyszka 15.02.2009r.
 Fabian  Wójtowicz 24.02.2009r.
Trener: Dariusz Piekarski

Kadra juniorów D2 - sezon 2022/23
imię nazwisko data urodzenia
 Patryk Andrearczyk 04.06.2012r.
 Victor Andrearczyk 18.01.2011r.
 Jan Bielecki 03.08.2012r.
 Michał  Bieszczad 09.07.2011r.
 Ksawery Byłeń 23.08.2011r.
 Hubert Dunikowski 04.08.2012r.
 Oliwer Grabusiński 27.04.2011r.
 Wojciech Laskowski 21.07.2012r.
 Jakub Lemańczyk 06.12.2012r.
 Nikodem Lisowski 08.08.2012r.
 Antoni Litwiniuk 17.10.2011r.
 Ksawery Mamedow 27.09.2012r.
 Martyna Nagibor 02.07.2010r.
 Szymon Ogierman 04.02.2013r.
 Franciszek Osięglewski 23.11.2012r.
 Jan Pająk 29.03.2012r.
 Piotr Pałubicki 29.04.2011r.
 Filip Szczepański 24.07.2011r.
 Olaf Szydłowski 20.07.2011r.
 Daniel Urban 18.02.2011r.
 Lena  Wegner 17.04.2012r.
 Zuzanna Żłobecka 22.11.2010r.
Trener: Norbert Mucha

Kadra juniorów E1 - sezon 2022/23
imię nazwisko data urodzenia
 Jan Bielecki 03.08.2012r.
 Szymon Kaczyński 05.08.2013r.
 Wojciech Laskowski 21.07.2012r.
 Jakub Lemańczyk 06.12.2012r.
 Nikodem Lisowski 08.08.2012r.
 Martyna Nagibor 02.07.2010r.
 Szymon Ogierman 04.02.2013r.
 Franciszek Osięglewski 23.11.2012r.
 Jan Pająk 29.03.2012r.
 Lena Wegner 17.04.2012r.
 Zuzanna Żłobecka 22.11.2010r.
Trener: Norbert Mucha

Kadra juniorów E1-II - sezon 2022/23
imię nazwisko data urodzenia
 Patryk Andrearczyk 04.06.2012r.
 Hubert Dunikowski 04.08.2012r.
 Adam Gondur 18.02.2012r.
 Lena Kiestrzyn 23.11.2011r.
 Marcel Kolbusz 09.03.2013r.
 Antonina Kowalska 28.06.2013r.
 Wojciech Kudrelik 11.06.2013r.
 Ksawery Mamedow 27.09.2012r.
 Michał Mielcarz 21.06.2012r.
 Fabian Pieniuta 06.06.2013r.
 Szymon Szufliński 29.05.2012r.
 Patrycja Zembrzycka 21.11.2010r.
Trener: Bartłomiej Lica

Kadra juniorów E2 - sezon 2022/23
imię nazwisko data urodzenia
 Filip Dziubiński 25.04.2013r.
 Aleksander Jarosz 17.01.2014r.
 Szymon Kaczyński 05.08.2013r.
 Filip Klinger 10.07.2014r.
 Hubert Kosecki 14.07.2013r.
 Dominik Malmon 24.03.2014r.
 Jan Markiewicz 08.05.2013r.
 Wojciech Obarzanek 07.04.2014r.
 Maksymilian Ogierman 07.03.2014r.
 Szymon Ogierman 04.02.2013r.
 Antoni Skępiec 31.01.2013r.
 Daniel Szczepanik 30.07.2013r.
 Iwo Traczyk 17.07.2014r.
 Wiktor Wasyłyk 23.01.2014r.
 Iga Wegner 17.05.2014r.
 Lena Wegner 17.04.2012r.
Trener: Krzysztof Dudzic

Kadra juniorów F1 - sezon 2022/23
imię nazwisko data urodzenia
 Aleksander Jarosz 17.01.2014r.
 Filip  Klinger 10.07.2014r.
 Dominik Malmon 24.03.2014r.
 Wojciech Obarzanek 07.04.2014r.
 Maksymilian Ogierman 07.03.2014r.
 Franciszek Szuber 20.07.2015r.
 Iwo Traczyk 17.07.2014r.
 Wiktor Wasyłyk 23.01.2014r.
 Iga  Wegner 17.05.2014r.
 Lena Wegner 17.04.2012r.
Trener: Krzysztof Dudzic

Kadra juniorów F2 - sezon 2022/23
imię nazwisko data urodzenia
 Filip  Dłużniewski 19.07.2015r.
 Marcel Dywel 08.11.2015r.
 Jakub Jażdżewski 24.07.2016r.
 Antoni Kaszuba 29.08.2016r.
 Viktor Kopitkowski 29.09.2015r.
 Filip Mucha 22.12.2015r.
 Marcel Murach 14.12.2016r.
 Jan Nowaczek 20.09.2016r.
 Rayan Ryngwelski 19.05.2015r.
 Franciszek Sala 29.03.2016r.
 Franciszek Szuber 20.07.2015r.
 Seweryn Tojza 15.08.2015r.
 Filip Tutak 05.03.2016r.
 Iga Wegner 17.05.2014r.
 Łukasz Zielinski 13.06.2016r.
 Leo  Zienkiewicz 03.02.2016r.
Trener: Paweł Wegner

::  Copyright © 2003-2022 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::