ARCHIWUM AKTUALNOŚCI
Z Iskrą dwa tygodnie wcześniej 30.03.2004
Zaplanowany na 25 kwietnia mecz klasy A seniorów Iskra Dretyń - MKS Debrzno zostanie na prośbę naszego klubu rozegrany już 10 kwietnia w przedświąteczną sobotę o godz. 13:00. Zgodę na to wyrazili zarówno rywale czerwono-niebieskich, jak i Pomorski Związek Piłki Nożnej Podokręg Słupski.

Zwycięstwa juniorów 30.03.2004
Podopieczni Mirosława Kisełyczki zaczęli wiosnę od dwóch zwycięstw z Koralem Dębnica. Juniorzy starsi wygrali 3:0, ale mecz był bardziej zacięty, niż wskazuje na to suchy wynik. Dopiero w końcówce gole Bartłomieja Leśniewicza i Ryszarda Żywienia rozstrzygnęły kwestie wygranej. Debrznianie zasłużyli na nie z pewnością grając ambitnie. Gdyby jeszcze poprawić skuteczność... Juniorzy młodsi pokonali Korala 2:1, a ozdobą meczu był piękny gol Damiana Bronowickiego. "Bronek" przymierzył z narożnika pola karnego w samo okienko. Teraz przed młodymi piłkarzami MKS-u znacznie cięższy egzamin, wyjazd do Bytowa na mecze z liderem rozgrywek.

Start spasował 30.03.2004
Klasa okręgowa juniorów starszych została okrojona z jedenastu do dziesięciu zespołów na skutek wycofania się z rozgrywek Startu Miastko. Wobec tej decyzji wszystkie rezultaty meczów z udziałem miasteckiego klubu w rundzie jesiennej zostały anulowane. Stracili na tym między innymi piłkarze MKS-u, bowiem jesienią wygrali w Miastku 4:2.

MKS Debrzno - Arkonia Pomysk Wielki 5:1 (2:1)
Pięć goli na inaugurację
28.03.2004
Początek rundy wiosennej już poza nami. To była udana inauguracja sezonu w wykonaniu czerwono-niebieskich, pewnie zainkasowaliśmy 3 punkty. Mecz nie stał na wysokim poziomie, graliśmy jednak solidnie i to wystarczyło na ligowego średniaka, jakim jest Arkonia. Rozpoczęło się od mocnego akcentu, bo już w 3 min Andrzej Koroś wykorzystał podanie Daniela Kozieła i z bliska pokonał jednego z najstarszych bramkarzy na Pomorzu Zbigniewa Lewandowskiego. Było więc 1:0 i spodziewano się powszechnie dalszych goli w krótkim odstępie czasowym. Tymczasem nasi grali czytelnie, jednostajnie, bez dynamiki i goście dość łatwo likwidowali nasze akcje. Sami zaś próbowali szczęścia w kontrach.

Nasz rywal - Arkonia Pomysk Wielki 27.03.2004
28 marca o godz. 15:00 początek piłkarskiej wiosny na stadionie MKS-u. Pierwszym rywalem naszego zespołu będzie Arkonia Pomysk Wielki. Goście po jesieni zajmują IX miejsce w tabeli z dorobkiem 11 punktów i nie mogą być pewni ligowego bytu. Historia klubu z Pomyska stanowi dla nas sporą zagadkę, nie znamy dokładnej daty założenia klubu. Wiadomo natomiast, że długi czas nasi przeciwnicy grali na poziomie klasy B. Wiosną 2002r. awansowali szczebel wyżej z drugiego miejsca, uzyskując bodaj największy sukces w historii. Pierwszy sezon w klasie A Arkonia ukończyła na dziesiątej pozycji.

GTS Lipka - MKS Debrzno 4:7 (1:4)
Wiatr, deszcz, śnieg i grad... bramek
25.03.2004
Hokejowym rezultatem 7:4 dla MKS-u zakończył się ostatni sparing przed ligą rozegrany w Lipce. Wciąż nie znamy odpowiedzi na pytanie, na co stać czerwono - niebieskich na wiosnę. Mecz stał na słabym poziomie, małym usprawiedliwieniem może być kiepska pogoda. Obie ekipy popełniły wiele prostych błędów w obronie, stąd aż 11 goli. Najlepszy komentarz przedsezonowy? Leszek Beger: "chyba w niedzielę rano pójdę do kościoła..."

Grali juniorzy 23.03.2004
Dwa mecze kontrolne z GTS Lipka rozegrali juniorzy MKS-u, sposobiący się do sobotniej inauguracji ligi. W Debrznie lepsi okazali się goście, wygrywając 4:2 (bramki dla MKS-u: Piotr Grzechnik i Alan Nalepa), natomiast w Lipce padł remis 2:2 (gole: Tomasz Rudnik i Grzegorz Pryba).

MKS Debrzno - GTS Lipka 3:0 (3:0)
Sparingowe zamieszanie
21.03.2004
Zryw Sypniewo to kolejna drużyna na naszej "czarnej liście". Podobnie jak kilka tygodni wcześniej Tarnovia Tarnówka, również sypniewianie w ostatniej chwili (w sobotę o 15-tej...), odmówili przyjazdu na niedzielny mecz sparingowy. Na szczęście tym razem udało się nakłonić innego rywala, GTS Lipka, na wizytę w Debrznie. Mecz odbywał się w kiepskich warunkach atmosferycznych, a nawet w 30 min został przerwany na kilka chwil z powodu rzęsistego deszczu połączonego z porywistym wiatrem.

Jeszcze dwa sparingi 17.03.2004
Seniorzy MKS-u zagrają jeszcze 2 mecze kontrolne przed startem rundy wiosennej. 21 marca o godz. 12:00 debrznianie podejmą u siebie Zryw Sypniewo (początkowo ta potyczka miała odbyć się na boisku rywali), a w środę 24 marca o godz. 16:30 zmierzymy się na wyjeździe z GTS Lipka. 28 marca o godz. 15:00 w Debrznie pierwsza wiosenna kolejka w klasie A i mecz MKS - Arkonia Pomysk Wielki.

MKS Debrzno - Czarni Czarne 1:2 (0:2)
Przegrana z Czarnymi
17.03.2004
Gdyby oceniać stan przygotowań MKS-u do rundy wiosennej tylko na podstawie sparingu z Czarnymi Czarne, należałoby bić na alarm. Po niezłym meczu w Chojnicach tym razem nasi nie popisali się. W pierwszej połowie graliśmy słabo, chaotycznie, bez pomysłu. Druga odsłona to już nieco lepsza postawa czerwono - niebieskich. Dobre sytuacje mieli Leszek Beger i Andrzej Koroś, ale albo dobrze bronił Rafał Kosek, albo debrznianie razili nieskutecznością.

Kolejarz Chojnice - MKS Debrzno 5:5 (2:2)
Remis w Chojnicach
07.03.2004
Drugi mecz sparingowy MKS-u zakończył się sprawiedliwym remisem. Czerwono - niebiescy reprezentowali się znacznie korzystniej niż 2 tygodnie wcześniej w Sępólnie. Mimo, że bardzo szybko straciliśmy pierwszego gola, to jednak debrznianie opanowali sytuację i po ładnym strzale Andrzeja Korosia doprowadzili do remisu. Koroś był wyróżniającą się postacią tego spotkania. Tuż przed przerwą za jego sprawą ponownie remisowaliśmy, a ponadto umiejętnie dyrygował naszą grą w środku pola.

Odwołany sparing 01.03.2004
Nie doszedł do skutku zaplanowany na 29 lutego mecz kontrolny MKS Debrzno - Tarnovia Tarnówka. Mimo, że obie strony już na początku stycznia dogadały się na rozegranie tego spotkania, goście 3 dni przed terminem przysłali pismo informujące o brakach kadrowych, niskiej frekwencji na treningach i rezygnacji ze sparingu. Dziwne to, zważywszy na fakt, że 22 lutego grali "kontrolkę" z Włókniarzem Okonek. Przypadkowo dowiedzieliśmy się, że zamiast do Debrzna tarnówczanie woleli jechać na mecz z MKP 1999 Piła. Bezskutecznie próbowano awaryjnie załatwić innego rywala dla czerwono - niebieskich, jednak okoliczne kluby miały już zarezerwowany termin 29 lutego. W tej sytuacji odbył się tylko mini sparing pomiędzy seniorami i juniorami MKS-u, zakończony zwycięstwem pierwszej drużyny 8:4. Miejmy nadzieję, że kolejny mecz towarzyski z Kolejarzem Chojnice 7 marca dojdzie do skutku. Niewątpliwie postępowanie nie fair, ze strony Tarnovi Tarnówka zapamiętamy na długo.

Krajna Sępólno Krajeńskie - MKS Debrzno 6:2 (2:0) 22.02.2004
Pierwszego meczu sparingowego debrznianie nie zaliczą do udanych. Ulegliśmy Krajnie Sępólno Krajeńskie aż 2:6 i ten rezultat odzwierciedla przebieg gry. Wprawdzie nasi mogli pokusić się o strzelenie 2-3 bramek więcej (słupek po główce Borkowskiego, dwie świetne okazje Nowaka, zablokowany strzał S. Nylca w końcówce), lecz miejscowi również spudłowali kilka razy. Ustępowaliśmy gospodarzom (wicelider kujawsko-pomorskiej klasy A), w wielu elementach piłkarskiego rzemiosła.

Tytuł dla Ośrodka 19.02.2004
Sukcesem ekipy Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego zakończyły się IV Mistrzostwa Zakładów Pracy Debrzna w piłce nożnej. Reprezentacja MOW górowała zdecydowanie mając jednego godnego siebie przeciwnika w zespole debiutującej w tej imprezie Ochotniczej Straży Pożarnej. Inni nowicjusze, Urząd Miasta i Gminy zaprezentował się bardzo przyzwoicie (poza potyczką z OSP...), a warto dodać, że czynnie uczestniczył w zawodach Burmistrz Miasta i Gminy Debrzno Mirosław Burak.

Nie zawojowali Człuchowa 19.02.2004
Bardzo przeciętnie wypadli nasi juniorzy w tradycyjnym halowym turnieju piłki nożnej o Puchar Starosty zorganizowanym przez KS Piast Człuchów. Czerwono - niebiescy nie zdołali wyjść z grupy eliminacyjnej, ulegając w decydującym meczu Koralowi II Dębnica. Początkowo MKS miał wystawić w tej imprezie jeden zespół, ale wobec absencji drugiej drużyny Startu Miastko, debrznianie skorzystali z propozycji, by wystawić dwie ekipy. Znalazły się one w jednej grupie, co nie było zbyt szczęśliwym rozwiązaniem. MKS I przegrał z Piastem II 0:4, oraz z Koralem II 1:4 (gol P. Wegnera). Natomiast MKS II uległ Koralowi II 0:1 i Piastowi II 0:4. W bratobójczym spotkaniu MKS I wygrał z MKS II 6:1 (bramki: G. Dudek-4, Wegner, P. Staniol oraz A. Nalepa). Poza strzelcami bramek w turnieju zagrali: R. Taras, R. Sosnowski, M. Smoliński, J. Małys, B. Leśniewicz, R. Żywień, G. Pryba, D. Litwiniuk, K. Sieg, Ł. Żubrynowicz.
Ostatecznie MKS I został sklasyfikowany na piątym miejscu, natomiast MKS II na ostatniej, ósmej pozycji.

Zakładówka po raz czwarty 10.02.2004
Ostatnim akcentem sezonu halowego w Debrznie będą Czwarte Mistrzostwa Zakładów Pracy naszego miasta, które tradycyjnie organizuje już MKS przy wsparciu Urzędu Miasta i Gminy. Impreza odbędzie się w niedzielę 15 lutego o godz. 15:00. Swój udział potwierdziły ekipy Przybkowa, Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego, Ochotniczej Straży Pożarnej (gościnnie) oraz Urzędu Miasta i Gminy. Być może wystartują również drużyny Oświaty i ZGKiM.

Nowe władze klubu 10.02.2004
6 lutego odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze MKS Debrzno. Przypomnijmy, że było to drugie podejście do podsumowania minionej kadencji i wyboru nowych władz, gdyż w pierwszym terminie 19 grudnia 2003 roku nie było wystarczającej frekwencji aby przeprowadzić obrady. Członkowie MKS-u wysłuchali sprawozdania z działalności klubu za minione 12 miesięcy, udzielono absolutorium ustępującemu zarządowi i dokonano wyboru władz klubu na kadencję 2004-2005. Zarząd będą tworzyć: Sebastian Michno - prezes, Bogdan Bojarski - wiceprezes, Robert Szychowski - sekretarz, Władysław Mendrek - skarbnik, Marek Romaniec - członek zarządu. Komisji rewizyjnej nadal będzie przewodniczył Krystian Lisewski, a członkami tego gremium zostali ponadto: Stanisław Graczyk i Bartłomiej Grochowina. W trakcie dyskusji poruszano wiele tematów związanych głównie z działalnością sekcji piłki nożnej. Sporo kontrowersji wzbudziła sprawa wynajmu hali przy Zespole Szkół na treningi dla piłkarzy w okresie zimowym. W związku z faktem, że dotacja z Rady Miejskiej Debrzna na funkcjonowanie MKS-u w roku 2004 będzie najprawdopodobniej nieco niższa niż w roku ubiegłym, nowy zarząd czeka trudne zadanie skutecznego poszukiwania środków od sponsorów.
   
 Foto: Robert Szychowski

Nowe stroje 10.02.2004
27 kibiców MKS-u zdecydowało chęć kupna nowego wzoru klubowych koszulek identycznych z tymi, w których będą grać czerwono - niebiescy od rundy wiosennej. Sądzimy, że to całkiem niezły wynik, biorąc pod uwagę chociażby cenę 50 zł. Stroje dla kibiców to swojego rodzaju ewenement nie tylko w naszym regionie na tym szczeblu rozgrywek. Te efektowne pamiątki będą dostępne dla fanów MKS-u już za kilkanaście dni, a nowy sprzęt dla piłkarzy czeka już natomiast na rozpoczęcie rundy wiosennej. Dodajmy, że całość kosztów związanych z zakupem kompletu strojów dla MKS-u poniosła gdańska firma Alt M.

Faworyt nie zawiódł 02.02.2004
Szósta edycja ligi halowej przeszła do historii. W rozegranym w dniu wczorajszym turnieju finałowym zwyciężyli ogólni faworyci rozgrywek Piranie Debrzno. Drużyna, która fazę zasadniczą zakończyła z kompletem punktów potwierdziła swoją supremację także w finale wygrywając wszystkie 3 mecze. Kibice nie mogli narzekać na brak emocji, gdyż praktycznie wszystkie spotkania były niezwykle zacięte i stały na dobrym poziomie. Niewątpliwie bohaterem finałów jak i całej ligi był Andrzej Koroś, który ogółem zdobył 45 goli w sezonie 2003/04, wywalczył zatem króla strzelców, a także odebrał nagrodę dla najlepszego zawodnika ligi. Druga lokata przypadła w udziale OSP Debrzno i jest to najlepszy wynik tego zespołu w historii ligi. Na nieco więcej liczyło z pewnością Przybkowo, jednak bez nieobecnego Radosława Petreckiego zwycięzcy ligi sprzed lat nie byli w stanie zagrozić Piraniom. Paweł Wegner i Leszek Beger wspierani przez świetnie dysponowanego w finale Bartłomieja Leśniewicza oraz mocno przeziębionego Marcina Soszkę to zbyt mało by myśleć o końcowym triumfie. Na pocieszenie dla drużyny Przybkowa pozostał tytuł najlepszego bramkarza ligi przyznany Danielowi Januszowi, najrówniej grającemu na tej pozycji spośród wszystkich golkiperów. Najlepszym meczem turnieju finałowego była z pewnością potyczka Przybkowa z Szufrajdą/Meblos, Przybkowo prowadziło 4:1, przegrywało... 5:7, by ostatecznie w końcowych sekundach doprowadzić do remisu. Siódma edycja ligi halowej rozpocznie się w listopadzie 2004 roku, pora zająć się futbolem "na poważnie", czyli na otwartych boiskach.

Powiew optymizmu 02.02.2004
Bardzo udanie zaprezentował się zespół MKS-u na I halowym turnieju piłki nożnej seniorów o Puchar Burmistrza Czarnego. Czerwono - niebiescy byli bardzo bliscy końcowego triumfu ulegając ostatecznie drugiej drużynie gospodarzy w meczu finałowym 3:4. Wcześniej ograli w grupie Strażak/Wielim Gwda Wielka 3:2 (chociaż było już 3:0), oraz oldbojów Czarnych Czarne 9:1. Dramatyczne było ostatnie spotkanie grupowe, jeszcze na 1 min. 40 sek. przed końcową syreną pierwsza ekipa Czarnych Czarne prowadziła z nami 3:1, jednak trafienia A. Korosia i B. Grochowiny zapewniły debrznianom remis i awans do finału. W nim miejscowi okazali się nieco lepsi, chociaż rywalizacja była niezwykle zacięta. Trochę szkoda, że organizatorzy nie zdecydowali się na rozegranie meczów półfinałowych "na krzyż", pomiędzy czołowymi dwoma drużynami z każdej z grup. Niewątpliwie bowiem druga grupa była nieco silniejsza i takie rozwiązanie byłoby najsprawiedliwsze. Nie zmienia to jednak faktu, że można być zadowolonym z postawy MKS-u i wywalczonego 2 miejsca. Na uwagę zasługuje bardzo dobra organizacja zawodów przez działaczy Czarnych, miasto nad Czernicą może się obecnie poszczycić najładniejszą halą w powiecie, przestronną, bardzo funkcjonalną, której dodatkowym atutem jest spora ilość miejsc siedzących dla kibiców. To powoduje, że oglądanie imprez sportowych w takiej hali jest samą przyjemnością.

Dębnica w "czwórce" 27.01.2004
Wyjaśniła się już ostatnia zagadka rundy zasadniczej ligi halowej. W 9 kolejce los skojarzył ze sobą ekipy z Dębnicy i Stanisławki, a ich bezpośredni pojedynek decydował o tym, która z drużyn zajmie 4 miejsce premiowane udziałem w wielkim finale. Piłkarze Szufrajdy/Meblos potwierdzili, że są lepszą drużyną i wygrali dość gładko mimo bardzo ambitnej gry ich rywali. Niemiłym akcentem ostatniej kolejki były 2 walkowery, zespół Juve Uniechów spasował całkowicie w końcówce ligi nie stawiając się na spotkania. Wstyd panowie!
W dniu 1 lutego 2004 r. (niedziela) zostanie rozegrany turniej finałowy.
Oto zestaw par:
 14:00   Piranie - Szufrajda/Meblos
 14:40   Przybkowo - OSP
 15:20   Piranie - OSP
 16:00   Przybkowo - Szufrajda/Meblos
 16:40   OSP - Szufrajda/Meblos
 17:20   Piranie - Przybkowo

Jeszcze jeden sparing MKS-u 27.01.2004
W uzupełnieniu terminarza gier kontrolnych MKS-u informujemy, iż ostatnie spotkanie przed ligą czerwono - niebiescy rozegrają w niedzielę 21 marca o godz. 12:00 w Sypniewie z tamtejszym Zrywem. Rywal MKS-u, to drużyna grająca aktualnie w klasie A okręgu pilskiego.
Natomiast juniorzy MKS-u wezmą udział w tradycyjnym halowym turnieju o Puchar Starosty Człuchowskiego, który organizuje w dniu 15 lutego 2004 roku Piast Człuchów.

Walne ostatecznie 6 lutego 27.01.2004
Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze MKS Debrzno odbędzie się jednak nie 30 stycznia, a 6 lutego 2004 roku o godz. 17:00 (drugi termin 17:30) w sali kawiarni "e-m-k-a" przy Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Debrznie. Przesunięcie terminu jest spowodowane udziałem delegacji klubowej w uroczystości rozstrzygnięcia plebiscytu na najlepszych sportowców i trenerów powiatu za rok 2003, które odbędzie się 30 stycznia w Człuchowie.

Piranie lepsze na szczycie 19.01.2004
Na ten mecz kibice interesujący się debrzneńską ligą halową czekali od dawna. Piranie kontra Przybkowo, czyli 2 ekipy bez straty punktów, to był rzeczywiście mecz godnych siebie rywali. Rezultat 9:5 dla Piranii może sugerować zdecydowaną dominację tej drużyny, jednak faworyci musieli mocno się napracować by zdobyć 3 punkty. Wprawdzie rozpoczęło się od 2:0 dla Piranii, jednak potem Przybkowo za sprawą dobrze dysponowanych Leszka Begera i Pawła Wagnera doprowadziło do remisu, a krótko po przerwie nawet prowadziło 4:3. Ostatecznie "dłuższa ławka" i bardziej wyrównany skład zapewniły triumf Piraniom. To był jednak dopiero przedsmak emocji, jakie zapewne będą nas czekać w turnieju finałowym, który zaplanowano na 1 lutego. Niemiłym akcentem 8 kolejki był walkower oddany Dębnicy przez Juve Uniechów. To pierwszy taki przypadek w tym sezonie i miejmy nadzieję że ostatni.

"Dziadek" piłkarzem jesieni 19.01.2004
Mirosław Kisełyczka został uznany przez kibiców w głosowaniu internetowym za najlepszego zawodnika MKS-u w rundzie jesiennej sezonu 2003/04. Popularny "Dziadek", który jesienią 2003 roku rozgrywał swój jubileuszowy, 350-ty mecz w ekipie z Debrzna wyprzedził Piotra Binkiewicza, który zajął drugie miejsce, oraz Pawła Władyczaka - trzecie miejsce. Oto czołówka klasyfikacji wraz z ilością zdobytych głosów.
 1. Mirosław Kisełyczka - 35% (66 głosów)
 2. Piotr Binkiewicz - 20% (37 głosów)
 3. Paweł Władyczak - 7% (14 głosów)
 4. Sylwester Nylec - 6% (12 głosów)
 5. Marcin Soszka - 6% (11 głosów)

Sparingi MKS-u 12.01.2004
Znany jest już niemal kompletny wykaz gier sparingowych jakie rozegrają czerwono - niebiescy przed rozpoczęciem rundy wiosennej. Za nami turniej w Pile, na podobną imprezę debrznianie udadzą się do Czarnego 31 stycznia. Rywalami naszego zespołu będą tam Czarmi I Czarne, Czarni II Czarne, Czarni Czarne oldboje, Brda Przechlewo, Piast Człuchów, Koral Dębnica i Sokół Wyczechy. Pierwszy mecz kontrolny na boisku nasi rozegrają 22 lutego o godz. 12 na wyjeździe z Krajną Sępólno Krajeńskie. Pozostałe mecze sparingowe: 29 lutego o godz. 12 u siebie z Tarnovią Tarnówka, 7 marca o godz. 12 na wyjeździe z Kolejarzem Chojnice i 14 marca o godz. 12 u siebie z Czarnymi Czarne. Wolny pozostaje jeszcze termin 21 marca, trwają poszukiwania sparing partnera.

Walne zebranie MKS-u 12.01.2004
Znany jest już termin Walnego Zebrania Sprawozdawczo - Wyborczego MKS Debrzno, które pierwotnie miało się odbyć 19 grudnia 2003r. Zbyt niska frekwencja nie pozwoliła wtedy na przeprowadzenie obrad. Członkowie i sympatycy klubu ponownie spotkają się 30 stycznia 2004r (piątek) w kawiarni "e-m-k-a" przy Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury. Pierwszy termin zebrania godz. 17.00, drugi termin godz. 17.30. Zapraszamy do udziału w obradach.

Liga tydzień później 12.01.2004
Pomorski Związek Piłki Nożnej Podokręg Słupski zadecydował o przesunięciu terminu rozpoczęcia rundy wiosennej. Klasa okręgowa zainauguruje rozgrywki 21 marca (zamiast 14 marca), natomiast bardziej nas interesująca klasa A - 28 marca (zamiast 21 marca). Identycznie postąpiono z rozgrywkami juniorów, pierwsza seria spotkań odbędzie się więc 27 marca, a nie jak początkowo planowano 20 marca. Powyższe zmiany podyktowane są dostosowaniem terminów czerwcowych gier barażowych do kalendarza ustalonego wcześniej przez okręg gdański.

Nudy! 12.01.2004
Dawno nie było już tak mało emocjonującej kolejki w lidze halowej. Różnica między rywalizującymi drużynami była ogromna, stąd aż 4 dwucyfrówki. W tej sytuacji jedynie mecz OSP-ZGKiM zasługuje na wyróżnienie. Do przerwy faworyzowani strażacy przegrywali 0:2 i choć ostatecznie wygrali 5:2, to jednak musieli na to zwycięstwo mocno zapracować. Wszyscy czekają już na rundę finałową, w której wystąpią 4 najlepsze zespoły. Zanim to jednak nastąpi w najbliższą sobotę czeka kibiców prawdziwy szlagier Przybkowo kontra Piranie. Zagrają zatem ekipy, które nie straciły dotąd żadnego punktu.

Zimowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Seniorów o Puchar Redakcji Tygodnika Nowego i Radia 100 05.01.2004
Seniorzy MKS Debrzno zainaugurowali przygotowania do rundy wiosennej. Debrznianie skorzystali z zaproszenia zaprzyjaźnionego z nami od wielu lat działacza MKP Piła i dziennikarza Tygodnika Nowego Mariusza Markowskiego i udali się do Piły na kontrolny turniej halowy. Rezultaty poszczególnych potyczek zeszły na plan dalszy, ważniejsza była możliwość skonfrontowania umiejętności z kilkoma innymi zespołami. Czerwono - niebiescy Piły wprawdzie nie zawojowali (3 porażki), jednak miłym akcentem było wyróżnienie dla dobrze dysponowanego tego dnia bramkarza Daniela Janusza, którego organizatorzy uznali najlepszym na tej pozycji spośród wszystkich uczestników zawodów.

Wielka forma Przybkowa 05.01.2004
Po przerwie świąteczno - noworocznej wznowiono rozgrywki ligi halowej. Skutecznością błysnęła ekipa wicelidera - Przybkowo, która swoim rywalom zaaplikowała równo po 14 goli. Nie zawiodły Piranie, wyraźnie punktując zespół OSP, chociaż rezultat jest nieco za wysoki w stosunku do przebiegu gry. Dla OSP równie ważna była potyczka z Szufrajdą/Meblos. Zwycięstwo nad drużyną z Dębnicy praktycznie zapewnia strażakom udział w wielkim finale, w którym zagrają pierwsze 4 ekipy fazy zasadniczej.

::  Copyright © 2003-2023 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::