AKTUALNOŚCI
Doskonale w Chojnicach21.12.2024r.
Wybornie spisali się młodzi futboliści MKS-u, którzy wystąpili dzisiaj w kolejnej odsłonie Dziecięcej Gali Piłkarskiej organizowanej przez Chojniczankę Chojnice. W hali Parku Wodnego obejrzeliśmy osiem ekip rocznika 2016, a wśród nich Czerwono-Niebieskich prowadzonych przez Bartłomieja Licę. Debrznianie rozegrali siedem ciekawych meczów, w których dobrze prezentowali się na tle innych zespołów.

Można podsumować, że ulubionym rezultatem spotkań z udziałem emkaesiaków było tego dnia zwycięskie 3:2, gdyż w ten sposób rozstrzygaliśmy aż cztery potyczki, za każdym razem pokazując na boisku sportowy charakter, pełne zaangażowanie i nieustępliwość. Brawo! Łącznie cieszyliśmy się z goli zdobywanych przez team z ul. Sportowej aż 21 razy. Takie piłkarskie "oczko" bardzo lubimy!

Za najlepszego zawodnika naszej drużyny uznano Filipa Tutaka, Antoni Lica wygrał konkurs żonglerki, a Franciszek Sala otrzymał nagrodę dla najlepszego bramkarza turnieju. Gratulacje!

Ukłony dla Rodziców dzieci, którzy pomogli w organizacji wyjazdu i wiernie kibicowali zespołowi B. Licy.

Wyniki meczów i strzelcy bramek dla MKS-u:

Chojniczanka Chojnice- Orzeł Głogowo 2:2
Chojniczanka II Chojnice- MKS Debrzno 1:3 (Lica 2, Jażdżewski)
Polonia Jastrowie- Grom Osie 1:3
Grom Więcbork- Salos Brusy 0:1
Chojniczanka Chojnice- MKS Debrzno 0:5 (Lica 3, Tutak, Jażdżewski)
Orzeł Głogowo- Grom Osie 1:4
Chojniczanka II Chojnice- Salos Brusy 0:8
Polonia Jastrowie- Grom Więcbork 2:4
Chojniczanka Chojnice- Grom Osie 1:4
MKS Debrzno- Salos Brusy 3:2 (Tutak 2, samobójcza)
Orzeł Głogowo- Grom Więcbork 1:2
Chojniczanka II Chojnice- Polonia Jastrowie 0:6
Chojniczanka Chojnice- Salos Brusy 0:1
Grom Osie- Grom Więcbork 3:2
MKS Debrzno- Polonia Jastrowie 3:2 (Lica, Jażdżewski, Tutak)
Orzeł Głogowo- Chojniczanka II Chojnice 4:0
Chojniczanka Chojnice- Grom Więcbork 1:3
Salos Brusy- Polonia Jastrowie 1:0
Grom Osie- Chojniczanka II Chojnice 1:1
MKS Debrzno- Orzeł Głogowo 3:2 (Lica, Jażdżewski, Tutak)
Chojniczanka Chojnice- Polonia Jastrowie 0:3
Grom Więcbork- Chojniczanka II Chojnice 6:0
Salos Brusy- Orzeł Głogowo 2:0
Grom Osie- MKS Debrzno 2:1 (Tutak)
Chojniczanka Chojnice- Chojniczanka II Chojnice 4:2
Polonia Jastrowie- Orzeł Głogowo 1:3
Grom Więcbork- MKS Debrzno 2:3 (Lica, Tutak, Jażdżewski)
Salos Brusy- Grom Osie 0:0

MKS: Jakub Jażdżewski, Antoni Lica, Szymon Maik, Jan Nowaczek, Franciszek Sala, Nikodem Słodkiewicz, Filip Tutak

::  Copyright © 2003-2024 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::