Rocznik 2015 solidnie w Bytowie17.10.2024r.
W dzisiejszym trzecim jesiennym turnieju ligowym juniorów E2 (rocznik 2015 i młodsi), który odbył się na boisku ze sztuczną nawierzchnią bytowskiego MOSiR-u, podopieczni Bartłomieja Licy zaliczyli emocjonujące mecze z Tęczą Brusy, gospodarzami oraz Piastem Człuchów.

Zdobyliśmy sześć bramek, a cała dziesiątka zawodników ambitnie starała się o jak najlepsze występy w każdej z trzech potyczek. Czerwono-Niebiescy wraz z kibicującymi im rodzicami wyjeżdżali z Bytowa w dobrych nastrojach.

Ostatnią odsłonę mistrzowskich konfrontacji w tej kategorii wiekowej w I rundzie kampanii 2024/2025 przewidziano w Debrznie. Zagramy na Stadionie Miejskim oraz przyległym do niego "Orliku" w niedzielę 27 października o godz.10.00 albo w piątek 25 października o godz.17.00, a konkretny termin zostanie ustalony w najbliższym czasie.

Wyniki meczów i strzelcy goli dla MKS-u:

Tęcza Brusy- MKS Debrzno 2:2 (Szuber 2)
Bytovia Bytów- Piast Człuchów 2:1
MKS Debrzno- Bytovia Bytów 3:0 (Kuźbiński, Lica, Kotowski)
Piast Człuchów- Tęcza Brusy 3:2
MKS Debrzno- Piast Człuchów 1:0 (Kotowski)
Bytovia Bytów- Tęcza Brusy 2:4

MKS: Jabłoński, Jamrowski, Jastrzębski, Knitter, Kotowski, Kuźbiński, Lica, Szuber, Tutak, Weinke