Terminarzowe korekty14.10.2024r.
Dość dynamiczna jest w tej rundzie sytuacja, jeśli chodzi o kalendarz poczynań ligowych drużyn reprezentujących MKS Debrzno. Spieszymy poinformować o następnych dwóch zmianach, które nastąpiły niedawno, zaistniały w systemie Extranet i zostały zaakceptowane przez Podokręg Słupski Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.

Obie dotyczą zespołu juniorów D2 (rocznik 2013 i młodsi) trenowanego przez Krzysztofa Dudzica. Już jutro, czyli we wtorek 15 października o godz.16.30 zagramy na Stadionie Miejskim "awansem", a zatem prędzej niż przewidywał terminarz, mecz z Lipniczanką Lipnica. Pierwotnie ta potyczka miała odbyć się w niedzielę 20 października o godz.11.00, jednak goście poprosili o zmianę daty, na co przystaliśmy.

Druga korekta odbyła się na wniosek MKS-u i za aprobatą człuchowskiego Piasta. Drużyny miały spotkać się w sobotę 26 października 2024 r. w Człuchowie i tak będzie, ale nie o godz.11.00, a 60 minut wcześniej.